Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3392488
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane35214
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie39434
Ikona - strzałka prawaHistoria11654
Ikona - strzałka prawaLokalizacja11925
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia9251
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica18939
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia699983
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe1397051
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień23059
Ikona - strzałka prawa2017 r4783
Ikona - strzałka prawa2018 r.4102
Ikona - strzałka prawa2019 r.3953
Ikona - strzałka prawa2020 r.3766
Ikona - strzałka prawa2021r.3122
Ikona - strzałka prawa2022 r.1221
Ikona - strzałka prawa2023 r.1552
Ikona - strzałka prawa2024 r.498
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.7722
Ikona - strzałka prawaPetycje14018
Ikona - strzałka prawaKontrole4184
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego23567
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna32332
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe9470
Ikona - strzałka prawa2017 rok2307
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe3023
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni2073
Ikona - strzałka prawa2018 rok2518
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe2207
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni2138
Ikona - strzałka prawa2019 rok4385
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe3869
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni2771
Ikona - strzałka prawa2020 rok4690
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe3752
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni3297
Ikona - strzałka prawa2021 rok3089
Ikona - strzałka prawa2022 rok3068
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni2036
Ikona - strzałka prawa2023 rok2527
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe2022
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200614804
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej8258
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 201010988
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20118595
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20146353
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 201413152
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20157406
Ikona - strzałka prawaReferendum 20155972
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20155779
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20186214
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.4527
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20194389
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20203816
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Morawicy 20203217
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20232683
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające sołtysa sołectwa Bilcza833
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20242843
Ikona - strzałka prawaWybory posłów do Parlamentu Europejskiego 2024876
Ikona - strzałka prawaCOVID-192952
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20213239
Ikona - strzałka prawaNabór22685
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego3130
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia634
Ikona - strzałka prawaSygnalista724
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica24937
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza26417
Ikona - strzałka prawaRok 20202980
Ikona - strzałka prawaRok 20212594
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201015571
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś8036
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała8315
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek7657
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk8321
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki7273
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak7707
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk7344
Ikona - strzałka prawaJacek Osman7621
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik8940
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski7278
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk7463
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera7630
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik8968
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec6554
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło8746
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-201412017
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-201811741
Ikona - strzałka prawaRada Miejska 2018-20238150
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej8414
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia3159
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej4651
Ikona - strzałka prawa20231153
Ikona - strzałka prawa20221599
Ikona - strzałka prawa20212106
Ikona - strzałka prawa20201861
Ikona - strzałka prawa20191817
Ikona - strzałka prawa20181852
Ikona - strzałka prawaSołtysi17682
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej32185
Ikona - strzałka prawa20056280
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.6441
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20148835
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20144554
Ikona - strzałka prawa2015 r.4346
Ikona - strzałka prawa2016 r.5008
Ikona - strzałka prawa2017 r.4916
Ikona - strzałka prawa2018 r.2521
Ikona - strzałka prawa2019 r.3069
Ikona - strzałka prawa2020 r.3235
Ikona - strzałka prawa2021 r.1372
Ikona - strzałka prawa2022 r.1958
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji18010
Ikona - strzałka prawarok 20045646
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty8374
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia9274
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca6426
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca5355
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia5721
Ikona - strzałka prawasesja 26 października6110
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada7651
Ikona - strzałka prawarok 20055936
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego4845
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca6305
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia5210
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia6491
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja6065
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca5910
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia6097
Ikona - strzałka prawarok 20065139
Ikona - strzałka prawarok 20075524
Ikona - strzałka prawarok 20085901
Ikona - strzałka prawarok 20096024
Ikona - strzałka prawarok 20105620
Ikona - strzałka prawarok 20114544
Ikona - strzałka prawarok 20124541
Ikona - strzałka prawarok 20134514
Ikona - strzałka prawarok 20144821
Ikona - strzałka prawarok 20153875
Ikona - strzałka prawarok 20163914
Ikona - strzałka prawarok 20174258
Ikona - strzałka prawarok 20182476
Ikona - strzałka prawarok 20192643
Ikona - strzałka prawarok 20201547
Ikona - strzałka prawarok 20211678
Ikona - strzałka prawarok 20221375
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych7207
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaSprawozdania18369
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe jednostek3277
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok2103
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok1602
Ikona - strzałka prawaza 2021 rok1060
Ikona - strzałka prawaza 2022 rok669
Ikona - strzałka prawaza 2023 rok37
Ikona - strzałka prawaBilans4224
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat3869
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji7134
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń6854
Ikona - strzałka prawaza 2006-20093289
Ikona - strzałka prawaza 20105072
Ikona - strzałka prawaza 20115018
Ikona - strzałka prawaI Kwartał4418
Ikona - strzałka prawaII Kwartał3856
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał3735
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał4142
Ikona - strzałka prawaza 20124619
Ikona - strzałka prawaI Kwartał4066
Ikona - strzałka prawaII Kwartał4014
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał4001
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał4137
Ikona - strzałka prawaza 20134773
Ikona - strzałka prawaI Kwartał3874
Ikona - strzałka prawaII Kwartał4115
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał4073
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał4060
Ikona - strzałka prawaza 20144488
Ikona - strzałka prawaI Kwartał3932
Ikona - strzałka prawaII Kwartał4017
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał3691
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał3802
Ikona - strzałka prawaza 20154375
Ikona - strzałka prawaI Kwartał3826
Ikona - strzałka prawaII Kwartał3879
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał3485
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał3660
Ikona - strzałka prawaza 20163843
Ikona - strzałka prawaI kwartał3336
Ikona - strzałka prawaII kwartał3456
Ikona - strzałka prawaIII kwartał3336
Ikona - strzałka prawaIV kwartał3102
Ikona - strzałka prawaza 20173848
Ikona - strzałka prawaI kwartał3134
Ikona - strzałka prawaII kwartał3304
Ikona - strzałka prawaIII kwartał2954
Ikona - strzałka prawaIV kwartał3101
Ikona - strzałka prawaza 20183508
Ikona - strzałka prawaI kwartał2881
Ikona - strzałka prawaII kwartał2750
Ikona - strzałka prawaIII kwartał2715
Ikona - strzałka prawaIV kwartał2462
Ikona - strzałka prawaza 20193112
Ikona - strzałka prawaI kwartał2367
Ikona - strzałka prawaII kwartał2271
Ikona - strzałka prawaIII kwartał2283
Ikona - strzałka prawaIV kwartał2269
Ikona - strzałka prawaza 20202510
Ikona - strzałka prawaI kwartał2203
Ikona - strzałka prawaII kwartał1831
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1677
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1739
Ikona - strzałka prawaza 20212002
Ikona - strzałka prawaI kwartał1514
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1243
Ikona - strzałka prawaII kwartał1353
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1361
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1263
Ikona - strzałka prawaza 20221389
Ikona - strzałka prawaI kwartał978
Ikona - strzałka prawaII kwartał745
Ikona - strzałka prawaIII kwartał795
Ikona - strzałka prawaIV kwartał744
Ikona - strzałka prawaza 2023803
Ikona - strzałka prawaI kwartał641
Ikona - strzałka prawaII kwartał420
Ikona - strzałka prawaIII kwartał295
Ikona - strzałka prawaIV kwartał209
Ikona - strzałka prawaStatut16157
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy35949
Ikona - strzałka prawaWPF1564
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2676
Ikona - strzałka prawa2005 r.8766
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu5778
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu5459
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu4880
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne5224
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie5010
Ikona - strzałka prawa2006 r.8932
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu6249
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu5607
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu5364
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne5303
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie5390
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie6143
Ikona - strzałka prawa2007 r.7943
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu5170
Ikona - strzałka prawa2008 r.7402
Ikona - strzałka prawa2009 r.6983
Ikona - strzałka prawa2010 r.7195
Ikona - strzałka prawa2011 r.6527
Ikona - strzałka prawa2012 r.6351
Ikona - strzałka prawa2013 r.6382
Ikona - strzałka prawa2014 r.6083
Ikona - strzałka prawa2015 r.5784
Ikona - strzałka prawa2016 r.4829
Ikona - strzałka prawa2017 r.5790
Ikona - strzałka prawa2018 r.5176
Ikona - strzałka prawa2019 r.4054
Ikona - strzałka prawaOpinie2486
Ikona - strzałka prawa2020 r.3806
Ikona - strzałka prawaOpinie2279
Ikona - strzałka prawa2021 r.2871
Ikona - strzałka prawaOpinie1628
Ikona - strzałka prawa2022 r.1487
Ikona - strzałka prawaOpinie1140
Ikona - strzałka prawa2023 r.1060
Ikona - strzałka prawaOpinie706
Ikona - strzałka prawaI kwartał564
Ikona - strzałka prawaII kwartał434
Ikona - strzałka prawaIII kwartał305
Ikona - strzałka prawaIV kwartał177
Ikona - strzałka prawa2024 r.434
Ikona - strzałka prawaOpinie310
Ikona - strzałka prawaI kwartał13
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty24426
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości28471
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny10669
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny7888
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych13373
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków12431
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa9877
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej6864
Ikona - strzałka prawaDotacje8476
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne13132
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego7592
Ikona - strzałka prawaDecyzje o środowiskowych uwarunkowaniach65982
Ikona - strzałka prawaDług publiczny15973
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi13468
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku12541
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska11453
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA8212
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 202010776
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami12332
Ikona - strzałka prawaProjekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Morawica3286
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12447
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 2006106769
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego35238
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica46423
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu21595
Ikona - strzałka prawaKąpielisko3617
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Kultury i Biblioteka w Morawicy2285
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY8257
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH5411
Ikona - strzałka prawaWykaz szkół i placówek niepublicznych2885
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek19776
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo14921
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy8270
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa5796
Ikona - strzałka prawaStatut7325
Ikona - strzałka prawaGimnazjum5173
Ikona - strzałka prawaStatut6193
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane5244
Ikona - strzałka prawaStatut5296
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania5949
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5934
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy7725
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa5613
Ikona - strzałka prawaGimnazjum5066
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne5302
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej7610
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu5809
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach6369
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa5019
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej6179
Ikona - strzałka prawaGimnazjum4680
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne4958
Ikona - strzałka prawaStatut5685
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach6361
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli6964
Ikona - strzałka prawaStatut6270
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania6719
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej6667
Ikona - strzałka prawaStatut6136
Ikona - strzałka prawaRegulaminy4850
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna5814
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski5203
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów5215
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna5101
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów4953
Ikona - strzałka prawaSpółki3187
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny13803
Ikona - strzałka prawaBilcza27682
Ikona - strzałka prawaBrudzów13480
Ikona - strzałka prawaBrzeziny15256
Ikona - strzałka prawaChałupki12406
Ikona - strzałka prawaChmielowice13254
Ikona - strzałka prawaDębska Wola15542
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny11190
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny11724
Ikona - strzałka prawaDyminy13082
Ikona - strzałka prawaKawczyn9835
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny13964
Ikona - strzałka prawaLisów18878
Ikona - strzałka prawaŁabędziów12306
Ikona - strzałka prawaMorawica15734
Ikona - strzałka prawaNida10757
Ikona - strzałka prawaObice14157
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka14241
Ikona - strzałka prawaPodwole9229
Ikona - strzałka prawaRadomice I11701
Ikona - strzałka prawaRadomice II10521
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka13983
Ikona - strzałka prawaZaborze10057
Ikona - strzałka prawaZbrza11842
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM17030
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy16314
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert90002
Ikona - strzałka prawaMałe granty20609
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej8756
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi594
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z realizacji programu współpracy352
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe17630
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny14305
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd9715
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA7847
Ikona - strzałka prawaProgram Czyste Powietrze2410
Ikona - strzałka prawaKONTAKT11858
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10570
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12328
Ikona - strzałka prawaArchiwum13044
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11670
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów10154
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10124

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-05-20 10:18:42, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)