Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2209474
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane30454
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie34747
Ikona - strzałka prawaHistoria9458
Ikona - strzałka prawaLokalizacja9733
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia7410
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica15118
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia600462
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe1172589
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień12374
Ikona - strzałka prawa2017 r2981
Ikona - strzałka prawa20182381
Ikona - strzałka prawa20192187
Ikona - strzałka prawa2020 r.1979
Ikona - strzałka prawa2021r.714
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.4219
Ikona - strzałka prawaPetycje8755
Ikona - strzałka prawaKontrole1208
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego14795
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna28784
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe2261
Ikona - strzałka prawa2013 rok474
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe398
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni394
Ikona - strzałka prawa2014 rok432
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe391
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni391
Ikona - strzałka prawa2015 rok437
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe393
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni396
Ikona - strzałka prawa2016 rok431
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe417
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni399
Ikona - strzałka prawa2017 rok468
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe440
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni402
Ikona - strzałka prawa2018 rok571
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe496
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni424
Ikona - strzałka prawa2019 rok1600
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe1280
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni808
Ikona - strzałka prawa2020 rok310
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe230
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni260
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20108104
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej5632
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200611940
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20115987
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20144183
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20149872
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20154668
Ikona - strzałka prawaReferendum 20153805
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20153562
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20183746
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.2291
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20192090
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201628
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Morawicy 20201046
Ikona - strzałka prawaCOVID-19785
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021794
Ikona - strzałka prawaNabór2394
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego252
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica21091
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza21729
Ikona - strzałka prawaRok 20201088
Ikona - strzałka prawaRok 2021467
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201013055
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś6209
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała6470
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek5988
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk6584
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki5486
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak6057
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk5709
Ikona - strzałka prawaJacek Osman5953
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik6811
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski5472
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk5534
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera6065
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik7096
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec5006
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło6774
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20149754
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20189072
Ikona - strzałka prawaRada Miejska 2018-20234100
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej5851
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia583
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej1359
Ikona - strzałka prawa2021257
Ikona - strzałka prawa2020382
Ikona - strzałka prawa2019320
Ikona - strzałka prawa2018325
Ikona - strzałka prawaSołtysi14161
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej27818
Ikona - strzałka prawa20054690
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.4833
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20147118
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20142935
Ikona - strzałka prawa2015 r.2702
Ikona - strzałka prawa2016 r.3330
Ikona - strzałka prawa2017 r.3383
Ikona - strzałka prawa2018 r.997
Ikona - strzałka prawa2019 r.1439
Ikona - strzałka prawa2020 r.1408
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji15130
Ikona - strzałka prawarok 20044013
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty6629
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia7582
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca4745
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca3842
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia4172
Ikona - strzałka prawasesja 26 października4518
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada5613
Ikona - strzałka prawarok 20054425
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego3320
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca4456
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia3736
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia4812
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja4516
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca4378
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia4448
Ikona - strzałka prawarok 20063456
Ikona - strzałka prawarok 20073765
Ikona - strzałka prawarok 20084185
Ikona - strzałka prawarok 20094389
Ikona - strzałka prawarok 20103915
Ikona - strzałka prawarok 20112866
Ikona - strzałka prawarok 20122894
Ikona - strzałka prawarok 20132906
Ikona - strzałka prawarok 20143089
Ikona - strzałka prawarok 20152258
Ikona - strzałka prawarok 20162289
Ikona - strzałka prawarok 20172526
Ikona - strzałka prawarok 2018905
Ikona - strzałka prawarok 2019995
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych3174
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut13679
Ikona - strzałka prawaSprawozdania14899
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe jednostek1242
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok663
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok126
Ikona - strzałka prawaBilans2207
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat2050
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji4821
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń5103
Ikona - strzałka prawalata 2006-20091676
Ikona - strzałka prawaza 20103462
Ikona - strzałka prawaza 20113381
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2913
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2376
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2273
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2642
Ikona - strzałka prawaza 20122970
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2555
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2505
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2460
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2606
Ikona - strzałka prawaza 20133188
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2436
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2582
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2623
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2564
Ikona - strzałka prawaza 20142912
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2374
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2487
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2192
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2285
Ikona - strzałka prawaza 20152775
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2361
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2333
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1993
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2148
Ikona - strzałka prawaza 20162222
Ikona - strzałka prawaI kwartał1804
Ikona - strzałka prawaII kwartał1971
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1818
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1667
Ikona - strzałka prawaza 20172246
Ikona - strzałka prawaI kwartał1613
Ikona - strzałka prawaII kwartał1677
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1399
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1608
Ikona - strzałka prawaza 20181821
Ikona - strzałka prawaI kwartał1373
Ikona - strzałka prawaII kwartał1235
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1233
Ikona - strzałka prawaIV kwartał975
Ikona - strzałka prawaza 20191462
Ikona - strzałka prawaI kwartał927
Ikona - strzałka prawaII kwartał845
Ikona - strzałka prawaIII kwartał818
Ikona - strzałka prawaIV kwartał811
Ikona - strzałka prawaza 2020865
Ikona - strzałka prawaI kwartał615
Ikona - strzałka prawaII kwartał409
Ikona - strzałka prawaIII kwartał252
Ikona - strzałka prawaIV kwartał219
Ikona - strzałka prawaza 2021159
Ikona - strzałka prawaI kwartał112
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy30948
Ikona - strzałka prawaSprawozdania917
Ikona - strzałka prawa2005 r.6447
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu4223
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3913
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu3440
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3807
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie3479
Ikona - strzałka prawa2006 r.6772
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu4634
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu4091
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu3806
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3712
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie3858
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie4125
Ikona - strzałka prawa2007 r.6230
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu3642
Ikona - strzałka prawa2008 r.5645
Ikona - strzałka prawa2009 r.5315
Ikona - strzałka prawa2010 r.5424
Ikona - strzałka prawa2011 r.4771
Ikona - strzałka prawa2012 r.4541
Ikona - strzałka prawa2013 r.4684
Ikona - strzałka prawa2014 r.4274
Ikona - strzałka prawa2015 r.3978
Ikona - strzałka prawa2016 r.3049
Ikona - strzałka prawa2017 r.3586
Ikona - strzałka prawa2018 r.3299
Ikona - strzałka prawa2019 r.2114
Ikona - strzałka prawaOpinie1005
Ikona - strzałka prawa2020 r.1938
Ikona - strzałka prawaOpinie847
Ikona - strzałka prawa2021506
Ikona - strzałka prawaOpinie207
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty20417
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości23250
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny8414
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny5861
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych10075
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków9863
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa7747
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej5248
Ikona - strzałka prawaDotacje4153
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne10650
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego5946
Ikona - strzałka prawaDług publiczny12766
Ikona - strzałka prawaDecyzje o środowiskowych uwarunkowaniach46846
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi11125
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku10331
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska9143
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA6235
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20208326
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami10051
Ikona - strzałka prawaProjekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Morawica1150
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku10211
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200687678
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego16131
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica35313
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu19418
Ikona - strzałka prawaKąpielisko1501
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Kultury i Biblioteka w Morawicy103
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY5971
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH3256
Ikona - strzałka prawaWykaz szkół i placówek niepublicznych380
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek17205
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12438
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy6412
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa4386
Ikona - strzałka prawaStatut5770
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3790
Ikona - strzałka prawaStatut4562
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane3805
Ikona - strzałka prawaStatut3914
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4453
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4496
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy6026
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa4048
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3694
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3873
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej6074
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu4359
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach4823
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3544
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej4768
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3304
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3570
Ikona - strzałka prawaStatut4242
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach4825
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli4872
Ikona - strzałka prawaStatut4756
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania5158
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej4894
Ikona - strzałka prawaStatut4706
Ikona - strzałka prawaRegulaminy3463
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna4428
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski3776
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów3860
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna3750
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów2567
Ikona - strzałka prawaSpółki1012
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny11116
Ikona - strzałka prawaBilcza23856
Ikona - strzałka prawaBrudzów10966
Ikona - strzałka prawaBrzeziny12686
Ikona - strzałka prawaChałupki9886
Ikona - strzałka prawaChmielowice11181
Ikona - strzałka prawaDębska Wola12662
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny8649
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny8546
Ikona - strzałka prawaDyminy11016
Ikona - strzałka prawaKawczyn7699
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny11664
Ikona - strzałka prawaLisów16460
Ikona - strzałka prawaŁabędziów10298
Ikona - strzałka prawaMorawica13417
Ikona - strzałka prawaNida8484
Ikona - strzałka prawaObice12025
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka11988
Ikona - strzałka prawaPodwole7210
Ikona - strzałka prawaRadomice I9700
Ikona - strzałka prawaRadomice II8130
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka11552
Ikona - strzałka prawaZaborze7829
Ikona - strzałka prawaZbrza9840
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM14430
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy14207
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert75137
Ikona - strzałka prawaMałe granty15325
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej5929
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe15106
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny12168
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd7491
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA4218
Ikona - strzałka prawaKONTAKT8143
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8443
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9859
Ikona - strzałka prawaArchiwum10383
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9315
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7662
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7680

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-07-26 11:53:31, zmian dokonał(a): Leszek Tarka

WCAG 2.0 (Level AA)