Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1074510
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane23573
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie28405
Ikona - strzałka prawaHistoria6946
Ikona - strzałka prawaLokalizacja6984
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia5446
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica10056
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia438395
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe792587
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień1803
Ikona - strzałka prawa2017 r825
Ikona - strzałka prawaPetycje2801
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.1025
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego8248
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna21941
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20027052
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3852
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy2911
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne3177
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20035693
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2566
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2819
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne2736
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20045723
Ikona - strzałka prawaRada gminy3025
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3512
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne3027
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20056019
Ikona - strzałka prawaRada gminy2718
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2670
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2328
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał6559
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20077210
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4168
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3209
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20085891
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy4482
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2762
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20096451
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4125
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2674
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20105538
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3213
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2163
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji5454
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2334
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2173
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji5712
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2631
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2592
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok3474
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2035
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok4186
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2587
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1890
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok4286
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2905
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2009
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok4382
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2901
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1603
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji5361
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2607
Ikona - strzałka prawaRadni2047
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI2848
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1645
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20181539
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja4977
Ikona - strzałka prawa2015642
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi443
Ikona - strzałka prawaRada Gminy322
Ikona - strzałka prawa20161650
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1319
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1167
Ikona - strzałka prawa2017340
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi323
Ikona - strzałka prawaRada gminy208
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej3227
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20068814
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20113669
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20105780
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142022
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20144847
Ikona - strzałka prawaReferendum 20151574
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20152139
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151350
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica15409
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza16369
Ikona - strzałka prawaRok 20043376
Ikona - strzałka prawaRok 20052764
Ikona - strzałka prawaRok 20063220
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20071664
Ikona - strzałka prawaRok 20082109
Ikona - strzałka prawaRok 20091834
Ikona - strzałka prawaRok 20102731
Ikona - strzałka prawaRok 20111207
Ikona - strzałka prawaRok 20121456
Ikona - strzałka prawaRok 20131370
Ikona - strzałka prawaRok 20141567
Ikona - strzałka prawaRok 2015857
Ikona - strzałka prawaRok 2016394
Ikona - strzałka prawaRok 2017521
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201010454
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś4358
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała4588
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4333
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk4695
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki3793
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak4179
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk3978
Ikona - strzałka prawaJacek Osman4326
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik4428
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski3684
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk3788
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera4355
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik4697
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec3367
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło4635
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20146961
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20183862
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej2950
Ikona - strzałka prawaSołtysi8800
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej21361
Ikona - strzałka prawa20052950
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3212
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20145544
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20141224
Ikona - strzałka prawa2015 r.877
Ikona - strzałka prawa2016 r.1453
Ikona - strzałka prawa2017 r.885
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji11701
Ikona - strzałka prawarok 20042403
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty4052
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia3164
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca2852
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca2372
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia2545
Ikona - strzałka prawasesja 26 października2807
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada3215
Ikona - strzałka prawarok 20052875
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego1893
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca2625
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2297
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia3080
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja2786
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca2715
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia2749
Ikona - strzałka prawarok 20061802
Ikona - strzałka prawarok 20072041
Ikona - strzałka prawarok 20082521
Ikona - strzałka prawarok 20092808
Ikona - strzałka prawarok 20102322
Ikona - strzałka prawarok 20111193
Ikona - strzałka prawarok 20121388
Ikona - strzałka prawarok 20131411
Ikona - strzałka prawarok 20141430
Ikona - strzałka prawarok 2015695
Ikona - strzałka prawarok 2016531
Ikona - strzałka prawarok 2017369
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut10431
Ikona - strzałka prawaSprawozdania10846
Ikona - strzałka prawaBilans79
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat79
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji2776
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3282
Ikona - strzałka prawalata 2006-200970
Ikona - strzałka prawaza 20101917
Ikona - strzałka prawaza 20111842
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1351
Ikona - strzałka prawaII Kwartał944
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał844
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1055
Ikona - strzałka prawaza 20121287
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1030
Ikona - strzałka prawaII Kwartał994
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał909
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1108
Ikona - strzałka prawaza 20131527
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1065
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1094
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1121
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1028
Ikona - strzałka prawaza 20141315
Ikona - strzałka prawaI Kwartał860
Ikona - strzałka prawaII Kwartał979
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał715
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał840
Ikona - strzałka prawaza 20151167
Ikona - strzałka prawaI Kwartał811
Ikona - strzałka prawaII Kwartał767
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał488
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał571
Ikona - strzałka prawaza 2016506
Ikona - strzałka prawaI kwartał257
Ikona - strzałka prawaII kwartał261
Ikona - strzałka prawaIII kwartał241
Ikona - strzałka prawaIV kwartał262
Ikona - strzałka prawaza 2017253
Ikona - strzałka prawaI kwartał194
Ikona - strzałka prawaII kwartał82
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy22250
Ikona - strzałka prawa2005 r.4177
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2543
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2316
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2026
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2264
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie1972
Ikona - strzałka prawa2006 r.4555
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2764
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2588
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2221
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2159
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2261
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2228
Ikona - strzałka prawa2007 r.4515
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu1909
Ikona - strzałka prawa2008 r.3825
Ikona - strzałka prawa2009 r.3598
Ikona - strzałka prawa2010 r.3670
Ikona - strzałka prawa2011 r.2958
Ikona - strzałka prawa2012 r.2694
Ikona - strzałka prawa2013 r.2829
Ikona - strzałka prawa2014 r.2208
Ikona - strzałka prawa2015 r.1817
Ikona - strzałka prawa2016 r.851
Ikona - strzałka prawa2017 r.518
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14652
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości16133
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny5729
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny3638
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych6171
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków6251
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa5276
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej3594
Ikona - strzałka prawaDotacje423
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7867
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3943
Ikona - strzałka prawaDług publiczny9048
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi8591
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku7833
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach26810
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska6355
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI GMINY MORAWICA 2010-20143974
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20205445
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami7074
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku7472
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200658392
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego274
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica24341
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu16913
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY3276
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH618
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek13769
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej7121
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej4959
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna2654
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo9588
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy4523
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2899
Ikona - strzałka prawaStatut3512
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2369
Ikona - strzałka prawaStatut2982
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2279
Ikona - strzałka prawaStatut2467
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania2953
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej2974
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy3877
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2493
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2171
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2319
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4623
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu2650
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3213
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2090
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej3413
Ikona - strzałka prawaGimnazjum1898
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2256
Ikona - strzałka prawaStatut2625
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3126
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3192
Ikona - strzałka prawaStatut3181
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3575
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3216
Ikona - strzałka prawaStatut2927
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2047
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2388
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2307
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów2459
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2409
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów139
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny8536
Ikona - strzałka prawaBilcza19553
Ikona - strzałka prawaBrudzów8271
Ikona - strzałka prawaBrzeziny9742
Ikona - strzałka prawaChałupki7351
Ikona - strzałka prawaChmielowice8890
Ikona - strzałka prawaDębska Wola9804
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny6563
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny5916
Ikona - strzałka prawaDyminy8704
Ikona - strzałka prawaKawczyn5569
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny7811
Ikona - strzałka prawaLisów13643
Ikona - strzałka prawaŁabędziów8043
Ikona - strzałka prawaMorawica10904
Ikona - strzałka prawaNida6101
Ikona - strzałka prawaObice8699
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka8358
Ikona - strzałka prawaPodwole5088
Ikona - strzałka prawaRadomice I7384
Ikona - strzałka prawaRadomice II6205
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka9087
Ikona - strzałka prawaZaborze5749
Ikona - strzałka prawaZbrza7544
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM8426
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy8422
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert32019
Ikona - strzałka prawaMałe granty7036
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej2394
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe11936
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny9535
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd4816
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA630
Ikona - strzałka prawaKONTAKT4219
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6213
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian7235
Ikona - strzałka prawaArchiwum7424
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6311
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5467
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5517

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-11-24 09:03:34, zmian dokonał(a): Ewelina Malicka

WCAG 2.0 (Level AA)