Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1162234
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane24856
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie29595
Ikona - strzałka prawaHistoria7340
Ikona - strzałka prawaLokalizacja7396
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia5720
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica10902
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia463658
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe867979
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień3321
Ikona - strzałka prawa2017 r1295
Ikona - strzałka prawa2018537
Ikona - strzałka prawaPetycje3753
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.1608
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego9292
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna23114
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20027494
Ikona - strzałka prawaRada Gminy4169
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy3211
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne3525
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20036095
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2817
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3159
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne3040
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20046208
Ikona - strzałka prawaRada gminy3364
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3913
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne3392
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20056449
Ikona - strzałka prawaRada gminy3062
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2882
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2572
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał7014
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20077610
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4405
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3457
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20086340
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy4856
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2990
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20096826
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4378
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2910
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20105998
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3473
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2360
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji5925
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2577
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2438
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji6156
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2893
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2874
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok3933
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2276
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok4586
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2820
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2151
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok4686
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3166
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2229
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok4952
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3172
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1836
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji6375
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3086
Ikona - strzałka prawaRadni2352
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI3677
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2082
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20181885
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja6677
Ikona - strzałka prawa2015951
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi679
Ikona - strzałka prawaRada Gminy563
Ikona - strzałka prawa20162163
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1697
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1450
Ikona - strzałka prawa20171546
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1216
Ikona - strzałka prawaRada gminy801
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej3593
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20069344
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20114117
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20106201
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142408
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20145658
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152007
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20152650
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151788
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica16298
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza17157
Ikona - strzałka prawaRok 20043739
Ikona - strzałka prawaRok 20053081
Ikona - strzałka prawaRok 20063450
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20071949
Ikona - strzałka prawaRok 20082384
Ikona - strzałka prawaRok 20092083
Ikona - strzałka prawaRok 20102986
Ikona - strzałka prawaRok 20111442
Ikona - strzałka prawaRok 20121673
Ikona - strzałka prawaRok 20131609
Ikona - strzałka prawaRok 20141829
Ikona - strzałka prawaRok 20151169
Ikona - strzałka prawaRok 2016731
Ikona - strzałka prawaRok 2017998
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201010873
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś4641
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała4899
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4587
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk5041
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4066
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak4447
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4259
Ikona - strzałka prawaJacek Osman4612
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik4773
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski4029
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk4082
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera4667
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik5378
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec3607
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło4982
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20147522
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20185047
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej3434
Ikona - strzałka prawaSołtysi9624
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej22427
Ikona - strzałka prawa20053211
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3489
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20145766
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20141498
Ikona - strzałka prawa2015 r.1152
Ikona - strzałka prawa2016 r.1805
Ikona - strzałka prawa2017 r.1482
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji12247
Ikona - strzałka prawarok 20042649
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty4484
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia3530
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3309
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca2645
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia2850
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3090
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada3666
Ikona - strzałka prawarok 20053156
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2108
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca2983
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2492
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia3413
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja3096
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca3026
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia2991
Ikona - strzałka prawarok 20062036
Ikona - strzałka prawarok 20072257
Ikona - strzałka prawarok 20082739
Ikona - strzałka prawarok 20093040
Ikona - strzałka prawarok 20102567
Ikona - strzałka prawarok 20111433
Ikona - strzałka prawarok 20121635
Ikona - strzałka prawarok 20131617
Ikona - strzałka prawarok 20141645
Ikona - strzałka prawarok 2015926
Ikona - strzałka prawarok 2016818
Ikona - strzałka prawarok 2017775
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut10989
Ikona - strzałka prawaSprawozdania11501
Ikona - strzałka prawaBilans326
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat332
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji3039
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3515
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009310
Ikona - strzałka prawaza 20102185
Ikona - strzałka prawaza 20112073
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1546
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1124
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1037
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1265
Ikona - strzałka prawaza 20121533
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1247
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1200
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1097
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1310
Ikona - strzałka prawaza 20131748
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1280
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1262
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1317
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1207
Ikona - strzałka prawaza 20141557
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1036
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1165
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał905
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1040
Ikona - strzałka prawaza 20151421
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1086
Ikona - strzałka prawaII Kwartał978
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał718
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał833
Ikona - strzałka prawaza 2016811
Ikona - strzałka prawaI kwartał496
Ikona - strzałka prawaII kwartał497
Ikona - strzałka prawaIII kwartał467
Ikona - strzałka prawaIV kwartał535
Ikona - strzałka prawaza 2017655
Ikona - strzałka prawaI kwartał383
Ikona - strzałka prawaII kwartał276
Ikona - strzałka prawaIII kwartał55
Ikona - strzałka prawaIV kwartał118
Ikona - strzałka prawaza 201862
Ikona - strzałka prawaI kwartał51
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy23608
Ikona - strzałka prawa2005 r.4517
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2848
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2587
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2247
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2579
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2186
Ikona - strzałka prawa2006 r.4872
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3061
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2842
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2478
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2403
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2523
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2484
Ikona - strzałka prawa2007 r.4815
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2237
Ikona - strzałka prawa2008 r.4102
Ikona - strzałka prawa2009 r.3882
Ikona - strzałka prawa2010 r.3962
Ikona - strzałka prawa2011 r.3280
Ikona - strzałka prawa2012 r.3012
Ikona - strzałka prawa2013 r.3143
Ikona - strzałka prawa2014 r.2592
Ikona - strzałka prawa2015 r.2191
Ikona - strzałka prawa2016 r.1262
Ikona - strzałka prawa2017 r.1229
Ikona - strzałka prawa2018 r.429
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15596
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości17311
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny6103
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny3981
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych6639
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków6606
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa5615
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej3859
Ikona - strzałka prawaDotacje1032
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8342
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4210
Ikona - strzałka prawaDług publiczny9606
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi9136
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku8290
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach30915
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska6847
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI GMINY MORAWICA 2010-20144357
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20206101
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami7585
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku7921
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200664159
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego1496
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica25815
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu17357
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY3689
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH1075
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek14387
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej7702
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej5655
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna2878
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10120
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy4799
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3123
Ikona - strzałka prawaStatut3896
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2546
Ikona - strzałka prawaStatut3269
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2495
Ikona - strzałka prawaStatut2729
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3206
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3222
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy4193
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2718
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2383
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2551
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4810
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu2961
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3478
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2313
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej3677
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2096
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2463
Ikona - strzałka prawaStatut2947
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3422
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3435
Ikona - strzałka prawaStatut3428
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3829
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3460
Ikona - strzałka prawaStatut3214
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2261
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2620
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2535
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów2662
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2630
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów600
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny8998
Ikona - strzałka prawaBilcza20265
Ikona - strzałka prawaBrudzów8742
Ikona - strzałka prawaBrzeziny10261
Ikona - strzałka prawaChałupki7838
Ikona - strzałka prawaChmielowice9407
Ikona - strzałka prawaDębska Wola10354
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny6945
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny6356
Ikona - strzałka prawaDyminy9081
Ikona - strzałka prawaKawczyn5925
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny8213
Ikona - strzałka prawaLisów14120
Ikona - strzałka prawaŁabędziów8447
Ikona - strzałka prawaMorawica11344
Ikona - strzałka prawaNida6559
Ikona - strzałka prawaObice9110
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka8828
Ikona - strzałka prawaPodwole5451
Ikona - strzałka prawaRadomice I7758
Ikona - strzałka prawaRadomice II6555
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka9504
Ikona - strzałka prawaZaborze6123
Ikona - strzałka prawaZbrza7940
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM9331
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy9342
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert38485
Ikona - strzałka prawaMałe granty8182
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej2995
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe12475
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny10058
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd5278
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA1280
Ikona - strzałka prawaKONTAKT4845
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6611
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian7641
Ikona - strzałka prawaArchiwum8074
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6876
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5842
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5871

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-08-16 15:03:12, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)