Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1104867
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane24086
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie28860
Ikona - strzałka prawaHistoria7136
Ikona - strzałka prawaLokalizacja7157
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia5560
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica10437
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia447036
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe818146
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień2504
Ikona - strzałka prawa2017 r1092
Ikona - strzałka prawa2018109
Ikona - strzałka prawaPetycje3113
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.1257
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego8665
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna22374
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20027247
Ikona - strzałka prawaRada Gminy4004
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy3071
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne3361
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20035868
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2695
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2987
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne2875
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20045926
Ikona - strzałka prawaRada gminy3188
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3703
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne3200
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20056208
Ikona - strzałka prawaRada gminy2934
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2777
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2445
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał6765
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20077366
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4286
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3335
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20086101
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy4626
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2870
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20096613
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4254
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2797
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20105738
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3327
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2261
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji5665
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2449
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2311
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji5894
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2759
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2735
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok3684
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2157
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok4361
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2714
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2019
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok4460
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3024
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2114
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok4620
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3030
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1714
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji5857
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2852
Ikona - strzałka prawaRadni2186
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI3138
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1805
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20181691
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja5393
Ikona - strzałka prawa2015782
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi560
Ikona - strzałka prawaRada Gminy438
Ikona - strzałka prawa20161878
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1467
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1306
Ikona - strzałka prawa2017669
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi573
Ikona - strzałka prawaRada gminy418
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20105957
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20113857
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20069048
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej3382
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142194
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20145144
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20152389
Ikona - strzałka prawaReferendum 20151809
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151539
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica15747
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza16667
Ikona - strzałka prawaRok 20043543
Ikona - strzałka prawaRok 20052916
Ikona - strzałka prawaRok 20063332
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20071808
Ikona - strzałka prawaRok 20082258
Ikona - strzałka prawaRok 20091968
Ikona - strzałka prawaRok 20102857
Ikona - strzałka prawaRok 20111329
Ikona - strzałka prawaRok 20121575
Ikona - strzałka prawaRok 20131485
Ikona - strzałka prawaRok 20141685
Ikona - strzałka prawaRok 2015966
Ikona - strzałka prawaRok 2016532
Ikona - strzałka prawaRok 2017743
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201010641
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś4489
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała4736
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4451
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk4848
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki3906
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak4304
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4104
Ikona - strzałka prawaJacek Osman4461
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik4589
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski3871
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk3930
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera4502
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik5172
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec3490
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło4794
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20147209
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20184280
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej3149
Ikona - strzałka prawaSołtysi9092
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej21804
Ikona - strzałka prawa20053078
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3347
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20145659
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20141349
Ikona - strzałka prawa2015 r.1010
Ikona - strzałka prawa2016 r.1682
Ikona - strzałka prawa2017 r.1169
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji11910
Ikona - strzałka prawarok 20042520
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty4213
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia3347
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3135
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca2524
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia2706
Ikona - strzałka prawasesja 26 października2948
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada3397
Ikona - strzałka prawarok 20053035
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2003
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca2796
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2398
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia3241
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja2923
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca2872
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia2869
Ikona - strzałka prawarok 20061926
Ikona - strzałka prawarok 20072149
Ikona - strzałka prawarok 20082611
Ikona - strzałka prawarok 20092923
Ikona - strzałka prawarok 20102458
Ikona - strzałka prawarok 20111319
Ikona - strzałka prawarok 20121503
Ikona - strzałka prawarok 20131521
Ikona - strzałka prawarok 20141531
Ikona - strzałka prawarok 2015806
Ikona - strzałka prawarok 2016667
Ikona - strzałka prawarok 2017537
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut10623
Ikona - strzałka prawaSprawozdania11073
Ikona - strzałka prawaBilans195
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat194
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji2906
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3395
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009185
Ikona - strzałka prawaza 20102055
Ikona - strzałka prawaza 20111961
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1458
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1040
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał949
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1170
Ikona - strzałka prawaza 20121411
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1136
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1095
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1011
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1225
Ikona - strzałka prawaza 20131649
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1189
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1176
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1220
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1124
Ikona - strzałka prawaza 20141440
Ikona - strzałka prawaI Kwartał954
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1076
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał824
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał955
Ikona - strzałka prawaza 20151284
Ikona - strzałka prawaI Kwartał996
Ikona - strzałka prawaII Kwartał890
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał603
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał691
Ikona - strzałka prawaza 2016653
Ikona - strzałka prawaI kwartał384
Ikona - strzałka prawaII kwartał369
Ikona - strzałka prawaIII kwartał371
Ikona - strzałka prawaIV kwartał390
Ikona - strzałka prawaza 2017399
Ikona - strzałka prawaI kwartał290
Ikona - strzałka prawaII kwartał184
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy22765
Ikona - strzałka prawa2005 r.4328
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2681
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2461
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2116
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2406
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2086
Ikona - strzałka prawa2006 r.4686
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2899
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2699
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2342
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2284
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2382
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2366
Ikona - strzałka prawa2007 r.4647
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2073
Ikona - strzałka prawa2008 r.3935
Ikona - strzałka prawa2009 r.3732
Ikona - strzałka prawa2010 r.3825
Ikona - strzałka prawa2011 r.3113
Ikona - strzałka prawa2012 r.2828
Ikona - strzałka prawa2013 r.2979
Ikona - strzałka prawa2014 r.2361
Ikona - strzałka prawa2015 r.1969
Ikona - strzałka prawa2016 r.1018
Ikona - strzałka prawa2017 r.791
Ikona - strzałka prawa2018 r.14
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15141
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości16783
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny5921
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny3831
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych6386
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków6404
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa5448
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej3730
Ikona - strzałka prawaDotacje660
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8062
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4079
Ikona - strzałka prawaDług publiczny9301
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi8875
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku8012
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach28526
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska6548
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI GMINY MORAWICA 2010-20144142
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20205679
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami7297
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku7659
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200660611
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego620
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica25003
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu17088
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY3443
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH788
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek14021
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej7365
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej5314
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna2769
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo9801
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy4662
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3012
Ikona - strzałka prawaStatut3660
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2466
Ikona - strzałka prawaStatut3155
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2396
Ikona - strzałka prawaStatut2611
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3079
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3108
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy4023
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2613
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2290
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2450
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4719
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu2788
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3352
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2210
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej3573
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2021
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2363
Ikona - strzałka prawaStatut2824
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3301
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3292
Ikona - strzałka prawaStatut3311
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3690
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3324
Ikona - strzałka prawaStatut3068
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2165
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2521
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2427
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów2574
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2537
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów343
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny8742
Ikona - strzałka prawaBilcza19876
Ikona - strzałka prawaBrudzów8486
Ikona - strzałka prawaBrzeziny9977
Ikona - strzałka prawaChałupki7635
Ikona - strzałka prawaChmielowice9124
Ikona - strzałka prawaDębska Wola10099
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny6727
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny6130
Ikona - strzałka prawaDyminy8869
Ikona - strzałka prawaKawczyn5736
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny7994
Ikona - strzałka prawaLisów13843
Ikona - strzałka prawaŁabędziów8234
Ikona - strzałka prawaMorawica11070
Ikona - strzałka prawaNida6325
Ikona - strzałka prawaObice8879
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka8541
Ikona - strzałka prawaPodwole5241
Ikona - strzałka prawaRadomice I7555
Ikona - strzałka prawaRadomice II6371
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka9281
Ikona - strzałka prawaZaborze5915
Ikona - strzałka prawaZbrza7723
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM8780
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy8776
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert32778
Ikona - strzałka prawaMałe granty7517
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej2649
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe12161
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny9724
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd4991
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA917
Ikona - strzałka prawaKONTAKT4446
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6393
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian7395
Ikona - strzałka prawaArchiwum7716
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6507
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5612
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5675

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-02-22 15:01:37, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)