Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1577884
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane27438
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie32146
Ikona - strzałka prawaHistoria8231
Ikona - strzałka prawaLokalizacja8391
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia6340
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica13236
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia527821
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe1003247
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień5925
Ikona - strzałka prawa2017 r1985
Ikona - strzałka prawa20181407
Ikona - strzałka prawa20191019
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.2686
Ikona - strzałka prawaPetycje5257
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego11431
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna25162
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok5870
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3767
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2362
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji8003
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3929
Ikona - strzałka prawaRadni3017
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI5846
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3213
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20182790
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja11261
Ikona - strzałka prawa20151630
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1267
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1166
Ikona - strzałka prawa20162901
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2331
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2072
Ikona - strzałka prawa20173306
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2717
Ikona - strzałka prawaRada gminy1722
Ikona - strzałka prawa20182821
Ikona - strzałka prawaRada gminy1942
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok708
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi444
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20106919
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej4370
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200610627
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20114843
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143107
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20148210
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152644
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20153415
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152429
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20182485
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.1121
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 2019951
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica18892
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza18923
Ikona - strzałka prawaRok 20044507
Ikona - strzałka prawaRok 20053719
Ikona - strzałka prawaRok 20063991
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20072507
Ikona - strzałka prawaRok 20082846
Ikona - strzałka prawaRok 20092638
Ikona - strzałka prawaRok 20103563
Ikona - strzałka prawaRok 20111897
Ikona - strzałka prawaRok 20122213
Ikona - strzałka prawaRok 20132133
Ikona - strzałka prawaRok 20142373
Ikona - strzałka prawaRok 20151685
Ikona - strzałka prawaRok 20161420
Ikona - strzałka prawaRok 20171750
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201011740
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś5304
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała5582
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek5150
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk5687
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4626
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak5160
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4830
Ikona - strzałka prawaJacek Osman5165
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik5627
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski4587
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk4660
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera5237
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik6182
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec4214
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło5809
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20148569
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20187473
Ikona - strzałka prawaRada Miejska 2018-20231611
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej4557
Ikona - strzałka prawaSołtysi11725
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej25282
Ikona - strzałka prawa20053755
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3986
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20146262
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20142087
Ikona - strzałka prawa2015 r.1784
Ikona - strzałka prawa2016 r.2429
Ikona - strzałka prawa2017 r.2463
Ikona - strzałka prawa2018 r.152
Ikona - strzałka prawa2019 r.396
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji13823
Ikona - strzałka prawarok 20043171
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty5514
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia6601
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3877
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca3124
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia3375
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3654
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada4493
Ikona - strzałka prawarok 20053656
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2577
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca3583
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2970
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia3990
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja3701
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca3574
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia3625
Ikona - strzałka prawarok 20062569
Ikona - strzałka prawarok 20072849
Ikona - strzałka prawarok 20083281
Ikona - strzałka prawarok 20093539
Ikona - strzałka prawarok 20103054
Ikona - strzałka prawarok 20112004
Ikona - strzałka prawarok 20122072
Ikona - strzałka prawarok 20132065
Ikona - strzałka prawarok 20142184
Ikona - strzałka prawarok 20151436
Ikona - strzałka prawarok 20161396
Ikona - strzałka prawarok 20171615
Ikona - strzałka prawarok 2018107
Ikona - strzałka prawarok 2019138
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych1192
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut12319
Ikona - strzałka prawaSprawozdania12900
Ikona - strzałka prawa160195
Ikona - strzałka prawaBilans1026
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat930
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji3683
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń4108
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009803
Ikona - strzałka prawaza 20102671
Ikona - strzałka prawaza 20112557
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2068
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1595
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1528
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1777
Ikona - strzałka prawaza 20122070
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1740
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1664
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1612
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1812
Ikona - strzałka prawaza 20132283
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1687
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1738
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1821
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1736
Ikona - strzałka prawaza 20142048
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1548
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1656
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1390
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1512
Ikona - strzałka prawaza 20151946
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1591
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1466
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1187
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1339
Ikona - strzałka prawaza 20161379
Ikona - strzałka prawaI kwartał995
Ikona - strzałka prawaII kwartał1206
Ikona - strzałka prawaIII kwartał989
Ikona - strzałka prawaIV kwartał932
Ikona - strzałka prawaza 20171347
Ikona - strzałka prawaI kwartał850
Ikona - strzałka prawaII kwartał803
Ikona - strzałka prawaIII kwartał522
Ikona - strzałka prawaIV kwartał758
Ikona - strzałka prawaza 2018776
Ikona - strzałka prawaI kwartał556
Ikona - strzałka prawaII kwartał454
Ikona - strzałka prawaIII kwartał437
Ikona - strzałka prawaIV kwartał231
Ikona - strzałka prawaza 2019287
Ikona - strzałka prawaI kwartał186
Ikona - strzałka prawaII kwartał127
Ikona - strzałka prawaIII kwartał58
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy27084
Ikona - strzałka prawa2005 r.5237
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3402
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3088
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2720
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3077
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2675
Ikona - strzałka prawa2006 r.5552
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3627
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3338
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu3000
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2922
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie3038
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie3135
Ikona - strzałka prawa2007 r.5310
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2811
Ikona - strzałka prawa2008 r.4657
Ikona - strzałka prawa2009 r.4454
Ikona - strzałka prawa2010 r.4494
Ikona - strzałka prawa2011 r.3843
Ikona - strzałka prawa2012 r.3587
Ikona - strzałka prawa2013 r.3700
Ikona - strzałka prawa2014 r.3207
Ikona - strzałka prawa2015 r.2916
Ikona - strzałka prawa2016 r.2014
Ikona - strzałka prawa2017 r.2318
Ikona - strzałka prawa2018 r.2084
Ikona - strzałka prawa2019 r.548
Ikona - strzałka prawaOpinie137
Ikona - strzałka prawa2020 r.99
Ikona - strzałka prawaOpinie23
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty17981
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości20109
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny7124
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny4778
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych8105
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków7729
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa6365
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej4366
Ikona - strzałka prawaDotacje2097
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9338
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4921
Ikona - strzałka prawaDług publiczny11033
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi9950
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku9146
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach38263
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska7828
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA5140
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20207042
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami8637
Ikona - strzałka prawaProjekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Morawica14
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku8899
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200674307
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego5848
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica28970
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu18232
Ikona - strzałka prawaKąpielisko365
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY4569
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH2042
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek15639
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11163
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy5404
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3628
Ikona - strzałka prawaStatut4824
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3032
Ikona - strzałka prawaStatut3782
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane3013
Ikona - strzałka prawaStatut3190
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3713
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3743
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy5037
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3239
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2915
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3069
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5273
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu3519
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3987
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2773
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej4123
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2557
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2891
Ikona - strzałka prawaStatut3465
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3983
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3939
Ikona - strzałka prawaStatut3926
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4359
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3994
Ikona - strzałka prawaStatut3903
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2734
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna3615
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski3016
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów3151
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna3067
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów1466
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny9832
Ikona - strzałka prawaBilcza21814
Ikona - strzałka prawaBrudzów9743
Ikona - strzałka prawaBrzeziny11374
Ikona - strzałka prawaChałupki8725
Ikona - strzałka prawaChmielowice10192
Ikona - strzałka prawaDębska Wola11497
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny7650
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny7206
Ikona - strzałka prawaDyminy9929
Ikona - strzałka prawaKawczyn6669
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny10607
Ikona - strzałka prawaLisów15213
Ikona - strzałka prawaŁabędziów9188
Ikona - strzałka prawaMorawica12279
Ikona - strzałka prawaNida7419
Ikona - strzałka prawaObice10940
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka10868
Ikona - strzałka prawaPodwole6167
Ikona - strzałka prawaRadomice I8629
Ikona - strzałka prawaRadomice II7205
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka10442
Ikona - strzałka prawaZaborze6824
Ikona - strzałka prawaZbrza8757
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM11178
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy11113
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert55813
Ikona - strzałka prawaMałe granty10782
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej4067
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe13674
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny11011
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd6244
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA2564
Ikona - strzałka prawaKONTAKT6329
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7385
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8542
Ikona - strzałka prawaArchiwum9005
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7795
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6572
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6577

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-01-17 15:35:25, zmian dokonał(a): Ewelina Malicka

WCAG 2.0 (Level AA)