Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1505352
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane27199
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie31895
Ikona - strzałka prawaHistoria8109
Ikona - strzałka prawaLokalizacja8287
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia6260
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica13069
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia521519
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe982912
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień5544
Ikona - strzałka prawa2017 r1912
Ikona - strzałka prawa20181331
Ikona - strzałka prawa2019771
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.2563
Ikona - strzałka prawaPetycje5049
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego11201
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna24898
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20028247
Ikona - strzałka prawaRada Gminy5002
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy3734
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne4244
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20036745
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3298
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3731
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne3921
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20047012
Ikona - strzałka prawaRada gminy3996
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4855
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne4063
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20057174
Ikona - strzałka prawaRada gminy3639
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3356
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne3070
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał7890
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20078222
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4960
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3927
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20087120
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy5457
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3483
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20097470
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4865
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3373
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20106722
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4031
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2856
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji6636
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3095
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2906
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji6959
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3371
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3433
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok4614
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2732
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok5170
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3313
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2625
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok5347
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3635
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2670
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok5771
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3707
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2301
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji7868
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3850
Ikona - strzałka prawaRadni2959
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI5695
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3135
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20182693
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja10889
Ikona - strzałka prawa20151558
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1203
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1101
Ikona - strzałka prawa20162824
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2269
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2010
Ikona - strzałka prawa20173207
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2619
Ikona - strzałka prawaRada gminy1645
Ikona - strzałka prawa20182628
Ikona - strzałka prawaRada gminy1777
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok125
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi103
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej4274
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200610486
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20114760
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20106839
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143027
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20148061
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152561
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20153314
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152360
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20182393
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.1021
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 2019830
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica18690
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza18700
Ikona - strzałka prawaRok 20044417
Ikona - strzałka prawaRok 20053645
Ikona - strzałka prawaRok 20063934
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20072449
Ikona - strzałka prawaRok 20082800
Ikona - strzałka prawaRok 20092587
Ikona - strzałka prawaRok 20103503
Ikona - strzałka prawaRok 20111848
Ikona - strzałka prawaRok 20122151
Ikona - strzałka prawaRok 20132077
Ikona - strzałka prawaRok 20142276
Ikona - strzałka prawaRok 20151626
Ikona - strzałka prawaRok 20161358
Ikona - strzałka prawaRok 20171662
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201011636
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś5240
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała5504
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek5081
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk5605
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4562
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak5082
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4752
Ikona - strzałka prawaJacek Osman5107
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik5539
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski4521
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk4586
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera5166
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik6110
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec4154
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło5731
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20148445
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20187309
Ikona - strzałka prawaRada Miejska 2018-20231361
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej4435
Ikona - strzałka prawaSołtysi11519
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej25009
Ikona - strzałka prawa20053684
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3933
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20146205
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20142016
Ikona - strzałka prawa2015 r.1719
Ikona - strzałka prawa2016 r.2375
Ikona - strzałka prawa2017 r.2385
Ikona - strzałka prawa2018 r.87
Ikona - strzałka prawa2019 r.153
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji13679
Ikona - strzałka prawarok 20043119
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty5423
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia6524
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3821
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca3077
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia3315
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3590
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada4403
Ikona - strzałka prawarok 20053611
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2525
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca3530
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2914
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia3931
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja3638
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca3515
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia3542
Ikona - strzałka prawarok 20062506
Ikona - strzałka prawarok 20072788
Ikona - strzałka prawarok 20083223
Ikona - strzałka prawarok 20093484
Ikona - strzałka prawarok 20103003
Ikona - strzałka prawarok 20111946
Ikona - strzałka prawarok 20122027
Ikona - strzałka prawarok 20132016
Ikona - strzałka prawarok 20142122
Ikona - strzałka prawarok 20151390
Ikona - strzałka prawarok 20161342
Ikona - strzałka prawarok 20171545
Ikona - strzałka prawarok 201849
Ikona - strzałka prawarok 201958
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych1067
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut12204
Ikona - strzałka prawaSprawozdania12779
Ikona - strzałka prawa160150
Ikona - strzałka prawaBilans957
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat868
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji3611
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń4053
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009759
Ikona - strzałka prawaza 20102631
Ikona - strzałka prawaza 20112512
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2012
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1547
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1485
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1717
Ikona - strzałka prawaza 20122016
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1686
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1617
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1562
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1766
Ikona - strzałka prawaza 20132232
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1642
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1680
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1774
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1678
Ikona - strzałka prawaza 20141993
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1493
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1603
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1340
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1467
Ikona - strzałka prawaza 20151899
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1547
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1413
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1139
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1292
Ikona - strzałka prawaza 20161318
Ikona - strzałka prawaI kwartał945
Ikona - strzałka prawaII kwartał1166
Ikona - strzałka prawaIII kwartał937
Ikona - strzałka prawaIV kwartał893
Ikona - strzałka prawaza 20171287
Ikona - strzałka prawaI kwartał798
Ikona - strzałka prawaII kwartał750
Ikona - strzałka prawaIII kwartał470
Ikona - strzałka prawaIV kwartał688
Ikona - strzałka prawaza 2018704
Ikona - strzałka prawaI kwartał506
Ikona - strzałka prawaII kwartał403
Ikona - strzałka prawaIII kwartał394
Ikona - strzałka prawaIV kwartał180
Ikona - strzałka prawaza 2019229
Ikona - strzałka prawaI kwartał140
Ikona - strzałka prawaII kwartał82
Ikona - strzałka prawaIII kwartał5
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy26693
Ikona - strzałka prawa2005 r.5161
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3341
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3029
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2672
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3026
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2623
Ikona - strzałka prawa2006 r.5478
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3569
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3287
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2935
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2869
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2978
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie3069
Ikona - strzałka prawa2007 r.5245
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2750
Ikona - strzałka prawa2008 r.4597
Ikona - strzałka prawa2009 r.4392
Ikona - strzałka prawa2010 r.4434
Ikona - strzałka prawa2011 r.3794
Ikona - strzałka prawa2012 r.3526
Ikona - strzałka prawa2013 r.3591
Ikona - strzałka prawa2014 r.3140
Ikona - strzałka prawa2015 r.2860
Ikona - strzałka prawa2016 r.1938
Ikona - strzałka prawa2017 r.2204
Ikona - strzałka prawa2018 r.1934
Ikona - strzałka prawa2019 r.372
Ikona - strzałka prawaOpinie75
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty17684
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości19755
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny7004
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny4703
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych7977
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków7603
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa6256
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej4302
Ikona - strzałka prawaDotacje1933
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9235
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4861
Ikona - strzałka prawaDług publiczny10877
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi9856
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku9060
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach37726
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska7716
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA5055
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20206923
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami8479
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku8788
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200673357
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego5369
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica28629
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu18138
Ikona - strzałka prawaKąpielisko265
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY4475
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH1934
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek15520
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11073
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy5331
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3574
Ikona - strzałka prawaStatut4630
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2977
Ikona - strzałka prawaStatut3726
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2957
Ikona - strzałka prawaStatut3146
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3656
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3692
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy4944
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3179
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2859
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3012
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5216
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu3465
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3928
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2731
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej4077
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2508
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2857
Ikona - strzałka prawaStatut3412
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3921
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3881
Ikona - strzałka prawaStatut3871
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4299
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3932
Ikona - strzałka prawaStatut3839
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2694
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna3567
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2961
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów3098
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna3017
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów1361
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny9724
Ikona - strzałka prawaBilcza21641
Ikona - strzałka prawaBrudzów9609
Ikona - strzałka prawaBrzeziny11253
Ikona - strzałka prawaChałupki8615
Ikona - strzałka prawaChmielowice10103
Ikona - strzałka prawaDębska Wola11384
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny7567
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny7105
Ikona - strzałka prawaDyminy9833
Ikona - strzałka prawaKawczyn6577
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny10518
Ikona - strzałka prawaLisów15088
Ikona - strzałka prawaŁabędziów9086
Ikona - strzałka prawaMorawica12182
Ikona - strzałka prawaNida7292
Ikona - strzałka prawaObice10846
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka10765
Ikona - strzałka prawaPodwole6083
Ikona - strzałka prawaRadomice I8535
Ikona - strzałka prawaRadomice II7142
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka10329
Ikona - strzałka prawaZaborze6745
Ikona - strzałka prawaZbrza8669
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM10976
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy10916
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert53905
Ikona - strzałka prawaMałe granty10470
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej3948
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe13550
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny10919
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd6131
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA2423
Ikona - strzałka prawaKONTAKT6181
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7297
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8446
Ikona - strzałka prawaArchiwum8915
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7675
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6486
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6496

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-11-22 14:03:31, zmian dokonał(a): Ewelina Malicka

WCAG 2.0 (Level AA)