Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1263744
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane26316
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie31029
Ikona - strzałka prawaHistoria7741
Ikona - strzałka prawaLokalizacja7880
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia6028
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica12619
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia498606
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe933844
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień4695
Ikona - strzałka prawa2017 r1679
Ikona - strzałka prawa20181084
Ikona - strzałka prawa2019273
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.2187
Ikona - strzałka prawaPetycje4561
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego10400
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna24190
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20027917
Ikona - strzałka prawaRada Gminy4671
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy3516
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne3957
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20036494
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3116
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3484
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne3547
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20046683
Ikona - strzałka prawaRada gminy3747
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4477
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne3827
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20056868
Ikona - strzałka prawaRada gminy3399
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3146
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2879
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał7539
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20077972
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4744
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3737
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20086781
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy5219
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3298
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20097219
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4673
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3194
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20106409
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3825
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2678
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji6362
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2899
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2719
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji6644
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3165
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3200
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok4334
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2558
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok4930
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3132
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2436
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok5072
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3446
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2515
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok5428
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3498
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2111
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji7382
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3594
Ikona - strzałka prawaRadni2742
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI4978
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2758
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20182392
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja9553
Ikona - strzałka prawa20151299
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi979
Ikona - strzałka prawaRada Gminy902
Ikona - strzałka prawa20162550
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2047
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1779
Ikona - strzałka prawa20172790
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2228
Ikona - strzałka prawaRada gminy1405
Ikona - strzałka prawa20181617
Ikona - strzałka prawaRada gminy1013
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej3987
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200610016
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20114508
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20106582
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142767
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20147380
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152324
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20153047
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152134
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20182044
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.486
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica17443
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza18081
Ikona - strzałka prawaRok 20044166
Ikona - strzałka prawaRok 20053418
Ikona - strzałka prawaRok 20063742
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20072253
Ikona - strzałka prawaRok 20082642
Ikona - strzałka prawaRok 20092406
Ikona - strzałka prawaRok 20103305
Ikona - strzałka prawaRok 20111689
Ikona - strzałka prawaRok 20121969
Ikona - strzałka prawaRok 20131895
Ikona - strzałka prawaRok 20142097
Ikona - strzałka prawaRok 20151454
Ikona - strzałka prawaRok 20161103
Ikona - strzałka prawaRok 20171375
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201011305
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś5001
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała5283
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4881
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk5381
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4388
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak4875
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4576
Ikona - strzałka prawaJacek Osman4897
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik5234
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski4348
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk4397
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera4988
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik5876
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec3928
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło5468
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20148091
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20186799
Ikona - strzałka prawaRada Miasta i Gminy w Morawicy 2018688
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej4085
Ikona - strzałka prawaSołtysi10836
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej24080
Ikona - strzałka prawa20053490
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3765
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20146039
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20141815
Ikona - strzałka prawa2015 r.1501
Ikona - strzałka prawa2016 r.2163
Ikona - strzałka prawa2017 r.2090
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji13185
Ikona - strzałka prawarok 20042936
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty5131
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia3919
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3630
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca2905
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia3114
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3387
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada4115
Ikona - strzałka prawarok 20053437
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2358
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca3315
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2729
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia3723
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja3422
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca3319
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia3341
Ikona - strzałka prawarok 20062315
Ikona - strzałka prawarok 20072586
Ikona - strzałka prawarok 20083016
Ikona - strzałka prawarok 20093306
Ikona - strzałka prawarok 20102846
Ikona - strzałka prawarok 20111699
Ikona - strzałka prawarok 20121874
Ikona - strzałka prawarok 20131874
Ikona - strzałka prawarok 20141937
Ikona - strzałka prawarok 20151227
Ikona - strzałka prawarok 20161111
Ikona - strzałka prawarok 20171266
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych556
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut11783
Ikona - strzałka prawaSprawozdania12246
Ikona - strzałka prawa16019
Ikona - strzałka prawaBilans696
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat650
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji3380
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3825
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009574
Ikona - strzałka prawaza 20102458
Ikona - strzałka prawaza 20112357
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1819
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1396
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1322
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1515
Ikona - strzałka prawaza 20121817
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1523
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1456
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1352
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1579
Ikona - strzałka prawaza 20132031
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1497
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1500
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1590
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1482
Ikona - strzałka prawaza 20141830
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1312
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1406
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1148
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1298
Ikona - strzałka prawaza 20151711
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1354
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1232
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał971
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1114
Ikona - strzałka prawaza 20161105
Ikona - strzałka prawaI kwartał756
Ikona - strzałka prawaII kwartał790
Ikona - strzałka prawaIII kwartał743
Ikona - strzałka prawaIV kwartał759
Ikona - strzałka prawaza 20171037
Ikona - strzałka prawaI kwartał621
Ikona - strzałka prawaII kwartał556
Ikona - strzałka prawaIII kwartał287
Ikona - strzałka prawaIV kwartał446
Ikona - strzałka prawaza 2018467
Ikona - strzałka prawaI kwartał320
Ikona - strzałka prawaII kwartał218
Ikona - strzałka prawaIII kwartał221
Ikona - strzałka prawaIV kwartał41
Ikona - strzałka prawaza 201921
Ikona - strzałka prawaI kwartał13
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy25625
Ikona - strzałka prawa2005 r.4918
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3149
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2843
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2510
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2863
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2455
Ikona - strzałka prawa2006 r.5214
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3382
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3111
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2768
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2681
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2793
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2836
Ikona - strzałka prawa2007 r.5076
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2515
Ikona - strzałka prawa2008 r.4397
Ikona - strzałka prawa2009 r.4191
Ikona - strzałka prawa2010 r.4245
Ikona - strzałka prawa2011 r.3609
Ikona - strzałka prawa2012 r.3299
Ikona - strzałka prawa2013 r.3409
Ikona - strzałka prawa2014 r.2894
Ikona - strzałka prawa2015 r.2587
Ikona - strzałka prawa2016 r.1632
Ikona - strzałka prawa2017 r.1768
Ikona - strzałka prawa2018 r.1349
Ikona - strzałka prawa2019 r.30
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty17119
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości19018
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny6696
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny4447
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych7478
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków7112
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa6005
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej4170
Ikona - strzałka prawaDotacje1561
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8862
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4589
Ikona - strzałka prawaDług publiczny10362
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi9594
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku8789
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach35440
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska7336
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI GMINY MORAWICA 2010-20144770
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20206587
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami8129
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku8453
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200669544
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego3769
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica27346
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu17821
Ikona - strzałka prawaKąpielisko65
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY4136
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH1607
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek15049
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej8381
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6509
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3209
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10699
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy5120
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3391
Ikona - strzałka prawaStatut4319
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2801
Ikona - strzałka prawaStatut3516
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2761
Ikona - strzałka prawaStatut2973
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3454
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3482
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy4692
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3000
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2662
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2831
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5050
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu3255
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3748
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2568
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej3923
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2341
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2715
Ikona - strzałka prawaStatut3223
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3705
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3692
Ikona - strzałka prawaStatut3679
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4099
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3754
Ikona - strzałka prawaStatut3597
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2537
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2884
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2778
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów2919
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2858
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów1056
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny9453
Ikona - strzałka prawaBilcza21126
Ikona - strzałka prawaBrudzów9230
Ikona - strzałka prawaBrzeziny10881
Ikona - strzałka prawaChałupki8284
Ikona - strzałka prawaChmielowice9840
Ikona - strzałka prawaDębska Wola10971
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny7314
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny6795
Ikona - strzałka prawaDyminy9556
Ikona - strzałka prawaKawczyn6299
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny8707
Ikona - strzałka prawaLisów14720
Ikona - strzałka prawaŁabędziów8826
Ikona - strzałka prawaMorawica11880
Ikona - strzałka prawaNida6989
Ikona - strzałka prawaObice10568
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka9351
Ikona - strzałka prawaPodwole5820
Ikona - strzałka prawaRadomice I8217
Ikona - strzałka prawaRadomice II6922
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka9972
Ikona - strzałka prawaZaborze6512
Ikona - strzałka prawaZbrza8393
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM10302
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy10278
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert47800
Ikona - strzałka prawaMałe granty9517
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej3558
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe13137
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny10657
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd5782
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA1980
Ikona - strzałka prawaKONTAKT5665
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7018
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8120
Ikona - strzałka prawaArchiwum8602
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7352
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6229
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6233

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-05-17 15:41:46, zmian dokonał(a): Leszek Tarka

WCAG 2.0 (Level AA)