Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1124841
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane24384
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie29152
Ikona - strzałka prawaHistoria7215
Ikona - strzałka prawaLokalizacja7238
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia5623
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica10631
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia452582
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe835089
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień2890
Ikona - strzałka prawa2017 r1186
Ikona - strzałka prawa2018312
Ikona - strzałka prawaPetycje3404
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.1418
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego8922
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna22651
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20027370
Ikona - strzałka prawaRada Gminy4082
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy3128
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne3417
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20035985
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2740
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3050
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne2939
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20046056
Ikona - strzałka prawaRada gminy3265
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3788
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne3263
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20056325
Ikona - strzałka prawaRada gminy2982
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2825
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2491
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał6891
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20077483
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4334
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3392
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20086218
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy4693
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2927
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20096719
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4301
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2844
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20105872
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3391
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2305
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji5806
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2506
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2365
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji6029
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2818
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2792
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok3817
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2210
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok4477
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2754
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2074
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok4573
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3072
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2161
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok4791
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3095
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1765
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji6137
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2966
Ikona - strzałka prawaRadni2256
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI3401
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1915
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20181772
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja5793
Ikona - strzałka prawa2015848
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi597
Ikona - strzałka prawaRada Gminy481
Ikona - strzałka prawa20162004
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1566
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1354
Ikona - strzałka prawa2017955
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi804
Ikona - strzałka prawaRada gminy533
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej3483
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20069185
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20113986
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20106080
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142300
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20145372
Ikona - strzałka prawaReferendum 20151912
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20152515
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151671
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica15956
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza16876
Ikona - strzałka prawaRok 20043618
Ikona - strzałka prawaRok 20052993
Ikona - strzałka prawaRok 20063377
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20071867
Ikona - strzałka prawaRok 20082315
Ikona - strzałka prawaRok 20092011
Ikona - strzałka prawaRok 20102901
Ikona - strzałka prawaRok 20111378
Ikona - strzałka prawaRok 20121616
Ikona - strzałka prawaRok 20131536
Ikona - strzałka prawaRok 20141748
Ikona - strzałka prawaRok 20151026
Ikona - strzałka prawaRok 2016608
Ikona - strzałka prawaRok 2017888
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201010750
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś4552
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała4802
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4504
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk4922
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki3972
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak4353
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4170
Ikona - strzałka prawaJacek Osman4515
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik4650
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski3924
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk3985
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera4567
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik5263
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec3534
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło4875
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20147351
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20184578
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej3269
Ikona - strzałka prawaSołtysi9348
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej22043
Ikona - strzałka prawa20053131
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3408
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20145702
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20141411
Ikona - strzałka prawa2015 r.1067
Ikona - strzałka prawa2016 r.1720
Ikona - strzałka prawa2017 r.1290
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji12052
Ikona - strzałka prawarok 20042569
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty4276
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia3404
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3197
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca2574
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia2757
Ikona - strzałka prawasesja 26 października2998
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada3480
Ikona - strzałka prawarok 20053087
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2033
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca2867
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2427
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia3297
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja2987
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca2926
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia2907
Ikona - strzałka prawarok 20061966
Ikona - strzałka prawarok 20072192
Ikona - strzałka prawarok 20082657
Ikona - strzałka prawarok 20092970
Ikona - strzałka prawarok 20102496
Ikona - strzałka prawarok 20111363
Ikona - strzałka prawarok 20121553
Ikona - strzałka prawarok 20131557
Ikona - strzałka prawarok 20141570
Ikona - strzałka prawarok 2015848
Ikona - strzałka prawarok 2016728
Ikona - strzałka prawarok 2017640
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut10767
Ikona - strzałka prawaSprawozdania11219
Ikona - strzałka prawaBilans241
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat248
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji2953
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3436
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009229
Ikona - strzałka prawaza 20102117
Ikona - strzałka prawaza 20112002
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1491
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1066
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał976
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1202
Ikona - strzałka prawaza 20121455
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1176
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1129
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1041
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1251
Ikona - strzałka prawaza 20131687
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1218
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1198
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1242
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1151
Ikona - strzałka prawaza 20141488
Ikona - strzałka prawaI Kwartał981
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1105
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał849
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał982
Ikona - strzałka prawaza 20151341
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1021
Ikona - strzałka prawaII Kwartał914
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał631
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał733
Ikona - strzałka prawaza 2016712
Ikona - strzałka prawaI kwartał430
Ikona - strzałka prawaII kwartał409
Ikona - strzałka prawaIII kwartał400
Ikona - strzałka prawaIV kwartał432
Ikona - strzałka prawaza 2017477
Ikona - strzałka prawaI kwartał318
Ikona - strzałka prawaII kwartał213
Ikona - strzałka prawaIII kwartał8
Ikona - strzałka prawaIV kwartał8
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy23063
Ikona - strzałka prawa2005 r.4407
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2740
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2519
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2163
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2469
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2125
Ikona - strzałka prawa2006 r.4757
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2943
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2753
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2389
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2325
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2434
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2401
Ikona - strzałka prawa2007 r.4722
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2134
Ikona - strzałka prawa2008 r.4003
Ikona - strzałka prawa2009 r.3800
Ikona - strzałka prawa2010 r.3886
Ikona - strzałka prawa2011 r.3189
Ikona - strzałka prawa2012 r.2907
Ikona - strzałka prawa2013 r.3056
Ikona - strzałka prawa2014 r.2456
Ikona - strzałka prawa2015 r.2064
Ikona - strzałka prawa2016 r.1117
Ikona - strzałka prawa2017 r.932
Ikona - strzałka prawa2018 r.156
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15329
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości17010
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny5990
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny3892
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych6460
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków6470
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa5509
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej3778
Ikona - strzałka prawaDotacje850
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8184
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4124
Ikona - strzałka prawaDług publiczny9427
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi8984
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku8150
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach29430
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska6669
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI GMINY MORAWICA 2010-20144233
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20205888
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami7411
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku7776
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200662211
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego854
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica25332
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu17207
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY3557
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH931
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek14161
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej7478
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej5415
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna2814
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo9947
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy4716
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3053
Ikona - strzałka prawaStatut3720
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2487
Ikona - strzałka prawaStatut3195
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2425
Ikona - strzałka prawaStatut2651
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3115
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3147
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy4087
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2640
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2315
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2481
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4747
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu2836
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3402
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2240
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej3609
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2042
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2395
Ikona - strzałka prawaStatut2879
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3349
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3343
Ikona - strzałka prawaStatut3354
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3734
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3370
Ikona - strzałka prawaStatut3121
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2198
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2554
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2457
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów2606
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2569
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów463
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny8863
Ikona - strzałka prawaBilcza20053
Ikona - strzałka prawaBrudzów8595
Ikona - strzałka prawaBrzeziny10096
Ikona - strzałka prawaChałupki7719
Ikona - strzałka prawaChmielowice9258
Ikona - strzałka prawaDębska Wola10216
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny6818
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny6221
Ikona - strzałka prawaDyminy8960
Ikona - strzałka prawaKawczyn5821
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny8091
Ikona - strzałka prawaLisów13971
Ikona - strzałka prawaŁabędziów8332
Ikona - strzałka prawaMorawica11187
Ikona - strzałka prawaNida6442
Ikona - strzałka prawaObice8985
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka8651
Ikona - strzałka prawaPodwole5333
Ikona - strzałka prawaRadomice I7642
Ikona - strzałka prawaRadomice II6458
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka9377
Ikona - strzałka prawaZaborze6003
Ikona - strzałka prawaZbrza7818
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM8983
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy8979
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert34579
Ikona - strzałka prawaMałe granty7754
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej2809
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe12269
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny9836
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd5077
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA1058
Ikona - strzałka prawaKONTAKT4614
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6470
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian7476
Ikona - strzałka prawaArchiwum7847
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6695
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5688
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5760

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-04-24 08:41:50, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)