Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1143112
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane24612
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie29401
Ikona - strzałka prawaHistoria7288
Ikona - strzałka prawaLokalizacja7342
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia5672
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica10788
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia457753
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe853879
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień3120
Ikona - strzałka prawa2017 r1247
Ikona - strzałka prawa2018434
Ikona - strzałka prawaPetycje3621
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.1531
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego9104
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna22895
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20027434
Ikona - strzałka prawaRada Gminy4124
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy3160
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne3462
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20036040
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2772
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3089
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne2977
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20046136
Ikona - strzałka prawaRada gminy3310
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3851
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne3322
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20056383
Ikona - strzałka prawaRada gminy3020
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2852
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2533
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał6964
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20077542
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4368
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3422
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20086278
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy4738
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2955
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20096771
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4337
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2872
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20105935
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3433
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2332
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji5864
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2537
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2404
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji6097
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2858
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2836
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok3878
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2242
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok4526
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2784
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2113
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok4633
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3114
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2193
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok4868
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3136
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1801
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji6261
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3024
Ikona - strzałka prawaRadni2303
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI3556
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2006
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20181824
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja6257
Ikona - strzałka prawa2015911
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi638
Ikona - strzałka prawaRada Gminy522
Ikona - strzałka prawa20162111
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1649
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1402
Ikona - strzałka prawa20171306
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1053
Ikona - strzałka prawaRada gminy674
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej3539
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20069254
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20114063
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20106144
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142345
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20145523
Ikona - strzałka prawaReferendum 20151958
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20152593
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151740
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica16137
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza17022
Ikona - strzałka prawaRok 20043675
Ikona - strzałka prawaRok 20053042
Ikona - strzałka prawaRok 20063408
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20071908
Ikona - strzałka prawaRok 20082348
Ikona - strzałka prawaRok 20092045
Ikona - strzałka prawaRok 20102944
Ikona - strzałka prawaRok 20111408
Ikona - strzałka prawaRok 20121644
Ikona - strzałka prawaRok 20131574
Ikona - strzałka prawaRok 20141791
Ikona - strzałka prawaRok 20151082
Ikona - strzałka prawaRok 2016680
Ikona - strzałka prawaRok 2017953
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201010813
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś4595
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała4845
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4541
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk4966
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4019
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak4395
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4215
Ikona - strzałka prawaJacek Osman4561
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik4705
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski3983
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk4031
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera4609
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik5307
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec3564
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło4921
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20147442
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20184775
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej3347
Ikona - strzałka prawaSołtysi9485
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej22210
Ikona - strzałka prawa20053170
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3449
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20145732
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20141450
Ikona - strzałka prawa2015 r.1119
Ikona - strzałka prawa2016 r.1767
Ikona - strzałka prawa2017 r.1392
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji12145
Ikona - strzałka prawarok 20042607
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty4353
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia3470
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3261
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca2610
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia2808
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3045
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada3571
Ikona - strzałka prawarok 20053118
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2073
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca2923
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2454
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia3353
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja3039
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca2972
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia2947
Ikona - strzałka prawarok 20062000
Ikona - strzałka prawarok 20072228
Ikona - strzałka prawarok 20082700
Ikona - strzałka prawarok 20093004
Ikona - strzałka prawarok 20102533
Ikona - strzałka prawarok 20111395
Ikona - strzałka prawarok 20121596
Ikona - strzałka prawarok 20131587
Ikona - strzałka prawarok 20141609
Ikona - strzałka prawarok 2015887
Ikona - strzałka prawarok 2016774
Ikona - strzałka prawarok 2017705
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut10881
Ikona - strzałka prawaSprawozdania11377
Ikona - strzałka prawaBilans275
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat284
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji2990
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3477
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009268
Ikona - strzałka prawaza 20102148
Ikona - strzałka prawaza 20112036
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1514
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1091
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1003
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1235
Ikona - strzałka prawaza 20121490
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1215
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1163
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1067
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1276
Ikona - strzałka prawaza 20131718
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1252
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1230
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1277
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1175
Ikona - strzałka prawaza 20141521
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1005
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1132
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał875
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1011
Ikona - strzałka prawaza 20151383
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1054
Ikona - strzałka prawaII Kwartał941
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał661
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał770
Ikona - strzałka prawaza 2016761
Ikona - strzałka prawaI kwartał460
Ikona - strzałka prawaII kwartał453
Ikona - strzałka prawaIII kwartał434
Ikona - strzałka prawaIV kwartał481
Ikona - strzałka prawaza 2017555
Ikona - strzałka prawaI kwartał348
Ikona - strzałka prawaII kwartał244
Ikona - strzałka prawaIII kwartał31
Ikona - strzałka prawaIV kwartał62
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy23400
Ikona - strzałka prawa2005 r.4459
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2792
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2547
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2199
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2528
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2152
Ikona - strzałka prawa2006 r.4811
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3000
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2798
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2431
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2359
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2479
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2432
Ikona - strzałka prawa2007 r.4766
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2172
Ikona - strzałka prawa2008 r.4049
Ikona - strzałka prawa2009 r.3833
Ikona - strzałka prawa2010 r.3921
Ikona - strzałka prawa2011 r.3231
Ikona - strzałka prawa2012 r.2972
Ikona - strzałka prawa2013 r.3106
Ikona - strzałka prawa2014 r.2518
Ikona - strzałka prawa2015 r.2142
Ikona - strzałka prawa2016 r.1210
Ikona - strzałka prawa2017 r.1111
Ikona - strzałka prawa2018 r.304
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15478
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości17151
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny6048
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny3935
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych6547
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków6541
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa5558
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej3819
Ikona - strzałka prawaDotacje951
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8272
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4175
Ikona - strzałka prawaDług publiczny9517
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi9069
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku8220
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach30220
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska6746
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI GMINY MORAWICA 2010-20144298
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20206012
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami7516
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku7851
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200663262
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego1214
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica25625
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu17285
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY3630
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH1001
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek14263
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej7595
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej5517
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna2845
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10041
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy4759
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3088
Ikona - strzałka prawaStatut3814
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2514
Ikona - strzałka prawaStatut3227
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2457
Ikona - strzałka prawaStatut2687
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3156
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3185
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy4137
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2671
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2342
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2519
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4777
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu2895
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3439
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2267
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej3640
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2062
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2426
Ikona - strzałka prawaStatut2912
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3382
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3385
Ikona - strzałka prawaStatut3395
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3792
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3411
Ikona - strzałka prawaStatut3164
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2228
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2582
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2485
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów2630
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2597
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów535
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny8930
Ikona - strzałka prawaBilcza20144
Ikona - strzałka prawaBrudzów8661
Ikona - strzałka prawaBrzeziny10176
Ikona - strzałka prawaChałupki7782
Ikona - strzałka prawaChmielowice9332
Ikona - strzałka prawaDębska Wola10288
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny6890
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny6285
Ikona - strzałka prawaDyminy9020
Ikona - strzałka prawaKawczyn5876
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny8159
Ikona - strzałka prawaLisów14035
Ikona - strzałka prawaŁabędziów8384
Ikona - strzałka prawaMorawica11258
Ikona - strzałka prawaNida6501
Ikona - strzałka prawaObice9041
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka8745
Ikona - strzałka prawaPodwole5387
Ikona - strzałka prawaRadomice I7701
Ikona - strzałka prawaRadomice II6503
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka9434
Ikona - strzałka prawaZaborze6056
Ikona - strzałka prawaZbrza7874
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM9150
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy9153
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert36503
Ikona - strzałka prawaMałe granty7964
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej2891
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe12372
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny9927
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd5173
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA1177
Ikona - strzałka prawaKONTAKT4718
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6545
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian7548
Ikona - strzałka prawaArchiwum7953
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6785
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5763
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5811

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-06-20 14:40:22, zmian dokonał(a): Ewelina Malicka

WCAG 2.0 (Level AA)