Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3278161
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane34641
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie38595
Ikona - strzałka prawaHistoria11411
Ikona - strzałka prawaLokalizacja11706
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia9063
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica18126
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia689807
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe1380706
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień21988
Ikona - strzałka prawa2017 r4599
Ikona - strzałka prawa2018 r.3932
Ikona - strzałka prawa2019 r.3780
Ikona - strzałka prawa2020 r.3588
Ikona - strzałka prawa2021r.2938
Ikona - strzałka prawa2022 r.1037
Ikona - strzałka prawa2023 r.1335
Ikona - strzałka prawa2024 r.143
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.6713
Ikona - strzałka prawaPetycje13401
Ikona - strzałka prawaKontrole3818
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego22357
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna31598
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe8622
Ikona - strzałka prawa2017 rok2083
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe2644
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni1868
Ikona - strzałka prawa2018 rok2316
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe2022
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni1933
Ikona - strzałka prawa2019 rok4177
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe3645
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni2577
Ikona - strzałka prawa2020 rok4469
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe3562
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni3102
Ikona - strzałka prawa2021 rok2842
Ikona - strzałka prawa2022 rok2608
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni1710
Ikona - strzałka prawa2023 rok1717
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe1400
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 201010540
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej7860
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200614388
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20117996
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20146001
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 201412334
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20156704
Ikona - strzałka prawaReferendum 20155648
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20155414
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20185845
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.4196
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20194034
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20203495
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Morawicy 20202913
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20232154
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające sołtysa sołectwa Bilcza195
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 2024167
Ikona - strzałka prawaCOVID-192584
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20212898
Ikona - strzałka prawaNabór20264
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego2206
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia48
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica24350
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza25770
Ikona - strzałka prawaRok 20202812
Ikona - strzałka prawaRok 20212380
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201015077
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś7845
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała8106
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek7467
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk8128
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki7076
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak7533
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk7165
Ikona - strzałka prawaJacek Osman7424
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik8684
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski7078
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk7218
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera7445
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik8772
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec6388
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło8545
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-201411675
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-201811276
Ikona - strzałka prawaRada Miejska 2018-20237601
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej8086
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia2907
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej3931
Ikona - strzałka prawa2023931
Ikona - strzałka prawa20221443
Ikona - strzałka prawa20211941
Ikona - strzałka prawa20201710
Ikona - strzałka prawa20191653
Ikona - strzałka prawa20181681
Ikona - strzałka prawaSołtysi17202
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej31572
Ikona - strzałka prawa20056110
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.6274
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20148643
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20144389
Ikona - strzałka prawa2015 r.4170
Ikona - strzałka prawa2016 r.4839
Ikona - strzałka prawa2017 r.4747
Ikona - strzałka prawa2018 r.2355
Ikona - strzałka prawa2019 r.2902
Ikona - strzałka prawa2020 r.3047
Ikona - strzałka prawa2021 r.1208
Ikona - strzałka prawa2022 r.1765
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji17630
Ikona - strzałka prawarok 20045477
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty8194
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia9088
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca6252
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca5193
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia5537
Ikona - strzałka prawasesja 26 października5937
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada7451
Ikona - strzałka prawarok 20055769
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego4673
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca6113
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia5040
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia6309
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja5879
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca5740
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia5907
Ikona - strzałka prawarok 20064965
Ikona - strzałka prawarok 20075344
Ikona - strzałka prawarok 20085725
Ikona - strzałka prawarok 20095850
Ikona - strzałka prawarok 20105434
Ikona - strzałka prawarok 20114371
Ikona - strzałka prawarok 20124362
Ikona - strzałka prawarok 20134342
Ikona - strzałka prawarok 20144632
Ikona - strzałka prawarok 20153703
Ikona - strzałka prawarok 20163748
Ikona - strzałka prawarok 20174079
Ikona - strzałka prawarok 20182294
Ikona - strzałka prawarok 20192472
Ikona - strzałka prawarok 20201380
Ikona - strzałka prawarok 20211513
Ikona - strzałka prawarok 20221213
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych6688
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut15747
Ikona - strzałka prawaSprawozdania17500
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe jednostek3004
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1942
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok1440
Ikona - strzałka prawaza 2021 rok897
Ikona - strzałka prawaza 2022 rok438
Ikona - strzałka prawaBilans3988
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat3658
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji6841
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń6665
Ikona - strzałka prawalata 2006-20093124
Ikona - strzałka prawaza 20104876
Ikona - strzałka prawaza 20114836
Ikona - strzałka prawaI Kwartał4247
Ikona - strzałka prawaII Kwartał3686
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał3576
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał3983
Ikona - strzałka prawaza 20124441
Ikona - strzałka prawaI Kwartał3907
Ikona - strzałka prawaII Kwartał3848
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał3841
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał3971
Ikona - strzałka prawaza 20134614
Ikona - strzałka prawaI Kwartał3713
Ikona - strzałka prawaII Kwartał3941
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał3917
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał3898
Ikona - strzałka prawaza 20144316
Ikona - strzałka prawaI Kwartał3766
Ikona - strzałka prawaII Kwartał3855
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał3527
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał3617
Ikona - strzałka prawaza 20154203
Ikona - strzałka prawaI Kwartał3664
Ikona - strzałka prawaII Kwartał3716
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał3321
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał3496
Ikona - strzałka prawaza 20163660
Ikona - strzałka prawaI kwartał3175
Ikona - strzałka prawaII kwartał3300
Ikona - strzałka prawaIII kwartał3172
Ikona - strzałka prawaIV kwartał2943
Ikona - strzałka prawaza 20173669
Ikona - strzałka prawaI kwartał2964
Ikona - strzałka prawaII kwartał3131
Ikona - strzałka prawaIII kwartał2785
Ikona - strzałka prawaIV kwartał2938
Ikona - strzałka prawaza 20183333
Ikona - strzałka prawaI kwartał2725
Ikona - strzałka prawaII kwartał2591
Ikona - strzałka prawaIII kwartał2555
Ikona - strzałka prawaIV kwartał2293
Ikona - strzałka prawaza 20192933
Ikona - strzałka prawaI kwartał2210
Ikona - strzałka prawaII kwartał2111
Ikona - strzałka prawaIII kwartał2119
Ikona - strzałka prawaIV kwartał2095
Ikona - strzałka prawaza 20202333
Ikona - strzałka prawaI kwartał2044
Ikona - strzałka prawaII kwartał1672
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1523
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1570
Ikona - strzałka prawaza 20211812
Ikona - strzałka prawaI kwartał1358
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1089
Ikona - strzałka prawaII kwartał1202
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1203
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1098
Ikona - strzałka prawaza 20221176
Ikona - strzałka prawaI kwartał824
Ikona - strzałka prawaII kwartał594
Ikona - strzałka prawaIII kwartał638
Ikona - strzałka prawaIV kwartał566
Ikona - strzałka prawaza 2023564
Ikona - strzałka prawaI kwartał477
Ikona - strzałka prawaII kwartał283
Ikona - strzałka prawaIII kwartał144
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy35142
Ikona - strzałka prawaWPF1387
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2452
Ikona - strzałka prawa2005 r.8488
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu5612
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu5283
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu4711
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne5062
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie4840
Ikona - strzałka prawa2006 r.8685
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu6069
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu5446
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu5201
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne5117
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie5230
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie5927
Ikona - strzałka prawa2007 r.7761
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu5007
Ikona - strzałka prawa2008 r.7214
Ikona - strzałka prawa2009 r.6816
Ikona - strzałka prawa2010 r.6989
Ikona - strzałka prawa2011 r.6326
Ikona - strzałka prawa2012 r.6134
Ikona - strzałka prawa2013 r.6184
Ikona - strzałka prawa2014 r.5882
Ikona - strzałka prawa2015 r.5597
Ikona - strzałka prawa2016 r.4643
Ikona - strzałka prawa2017 r.5591
Ikona - strzałka prawa2018 r.4982
Ikona - strzałka prawa2019 r.3837
Ikona - strzałka prawaOpinie2320
Ikona - strzałka prawa2020 r.3629
Ikona - strzałka prawaOpinie2116
Ikona - strzałka prawa2021 r.2674
Ikona - strzałka prawaOpinie1475
Ikona - strzałka prawa2022 r.1217
Ikona - strzałka prawaOpinie984
Ikona - strzałka prawa2023 r.826
Ikona - strzałka prawaOpinie552
Ikona - strzałka prawaI kwartał419
Ikona - strzałka prawaII kwartał290
Ikona - strzałka prawaIII kwartał156
Ikona - strzałka prawa2024 r.176
Ikona - strzałka prawaOpinie116
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty23988
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości28066
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny10450
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny7673
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych13094
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków12173
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa9687
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej6701
Ikona - strzałka prawaDotacje7674
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne12684
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego7398
Ikona - strzałka prawaDług publiczny15524
Ikona - strzałka prawaDecyzje o środowiskowych uwarunkowaniach63905
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi13079
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku12197
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska11032
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA7905
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 202010283
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami12001
Ikona - strzałka prawaProjekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Morawica2960
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12104
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 2006104673
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego33340
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica45311
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu21279
Ikona - strzałka prawaKąpielisko3315
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Kultury i Biblioteka w Morawicy1890
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY7932
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH5097
Ikona - strzałka prawaWykaz szkół i placówek niepublicznych2249
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek19415
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo14564
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy8071
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa5635
Ikona - strzałka prawaStatut7176
Ikona - strzałka prawaGimnazjum5014
Ikona - strzałka prawaStatut6016
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane5081
Ikona - strzałka prawaStatut5142
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania5793
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5765
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy7537
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa5418
Ikona - strzałka prawaGimnazjum4904
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne5144
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej7438
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu5648
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach6187
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa4857
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej6020
Ikona - strzałka prawaGimnazjum4527
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne4796
Ikona - strzałka prawaStatut5516
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach6182
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli6672
Ikona - strzałka prawaStatut6095
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania6541
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej6431
Ikona - strzałka prawaStatut5961
Ikona - strzałka prawaRegulaminy4686
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna5657
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski5050
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów5065
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna4946
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów4345
Ikona - strzałka prawaSpółki2857
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny13377
Ikona - strzałka prawaBilcza27153
Ikona - strzałka prawaBrudzów13101
Ikona - strzałka prawaBrzeziny14921
Ikona - strzałka prawaChałupki11812
Ikona - strzałka prawaChmielowice12958
Ikona - strzałka prawaDębska Wola14909
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny10688
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny10779
Ikona - strzałka prawaDyminy12791
Ikona - strzałka prawaKawczyn9440
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny13454
Ikona - strzałka prawaLisów18552
Ikona - strzałka prawaŁabędziów12018
Ikona - strzałka prawaMorawica15409
Ikona - strzałka prawaNida10258
Ikona - strzałka prawaObice13755
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka13807
Ikona - strzałka prawaPodwole8929
Ikona - strzałka prawaRadomice I11394
Ikona - strzałka prawaRadomice II9888
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka13540
Ikona - strzałka prawaZaborze9639
Ikona - strzałka prawaZbrza11534
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM16277
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy15919
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert89401
Ikona - strzałka prawaMałe granty19961
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej8289
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi37
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z realizacji programu współpracy47
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe17257
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny13973
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd9405
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA7297
Ikona - strzałka prawaProgram Czyste Powietrze1687
Ikona - strzałka prawaKONTAKT11086
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10037
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian11617
Ikona - strzałka prawaArchiwum12421
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11343
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów9462
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi9475

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-02-21 10:33:36, zmian dokonał(a): Ewelina Malicka

WCAG 2.0 (Level AA)