Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2168778
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane30263
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie34566
Ikona - strzałka prawaHistoria9360
Ikona - strzałka prawaLokalizacja9632
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia7329
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica14996
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia596910
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe1159696
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień11962
Ikona - strzałka prawa2017 r2908
Ikona - strzałka prawa20182320
Ikona - strzałka prawa20192123
Ikona - strzałka prawa2020 r.1910
Ikona - strzałka prawa2021r.582
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.4100
Ikona - strzałka prawaPetycje8526
Ikona - strzałka prawaKontrole1076
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego14527
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna28676
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe1976
Ikona - strzałka prawa2013 rok414
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe344
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni339
Ikona - strzałka prawa2014 rok375
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe332
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni334
Ikona - strzałka prawa2015 rok377
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe339
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni338
Ikona - strzałka prawa2016 rok374
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe355
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni342
Ikona - strzałka prawa2017 rok409
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe383
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni347
Ikona - strzałka prawa2018 rok512
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe444
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni367
Ikona - strzałka prawa2019 rok1472
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe1178
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni717
Ikona - strzałka prawa2020 rok46
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe36
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni33
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20108025
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej5555
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200611855
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20115920
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20144116
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20149773
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20154599
Ikona - strzałka prawaReferendum 20153736
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20153486
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20183675
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.2214
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20192000
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201526
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Morawicy 2020983
Ikona - strzałka prawaCOVID-19695
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021718
Ikona - strzałka prawaNabór1928
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego184
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica20973
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza21570
Ikona - strzałka prawaRok 20201016
Ikona - strzałka prawaRok 2021396
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201012981
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś6146
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała6407
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek5930
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk6520
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki5430
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak5998
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk5648
Ikona - strzałka prawaJacek Osman5893
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik6733
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski5405
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk5474
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera6004
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik7031
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec4947
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło6714
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20149683
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20189010
Ikona - strzałka prawaRada Miejska 2018-20233943
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej5786
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia531
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej1247
Ikona - strzałka prawa2021175
Ikona - strzałka prawa2020327
Ikona - strzałka prawa2019266
Ikona - strzałka prawa2018276
Ikona - strzałka prawaSołtysi14041
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej27689
Ikona - strzałka prawa20054624
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.4776
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20147055
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20142882
Ikona - strzałka prawa2015 r.2634
Ikona - strzałka prawa2016 r.3260
Ikona - strzałka prawa2017 r.3322
Ikona - strzałka prawa2018 r.944
Ikona - strzałka prawa2019 r.1377
Ikona - strzałka prawa2020 r.1344
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji15061
Ikona - strzałka prawarok 20043954
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty6558
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia7515
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca4688
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca3787
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia4114
Ikona - strzałka prawasesja 26 października4464
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada5529
Ikona - strzałka prawarok 20054368
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego3271
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca4396
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia3680
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia4751
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja4457
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca4325
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia4389
Ikona - strzałka prawarok 20063394
Ikona - strzałka prawarok 20073708
Ikona - strzałka prawarok 20084128
Ikona - strzałka prawarok 20094335
Ikona - strzałka prawarok 20103851
Ikona - strzałka prawarok 20112804
Ikona - strzałka prawarok 20122839
Ikona - strzałka prawarok 20132837
Ikona - strzałka prawarok 20143028
Ikona - strzałka prawarok 20152201
Ikona - strzałka prawarok 20162226
Ikona - strzałka prawarok 20172453
Ikona - strzałka prawarok 2018849
Ikona - strzałka prawarok 2019936
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych3048
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut13605
Ikona - strzałka prawaSprawozdania14792
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe jednostek1176
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok613
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok71
Ikona - strzałka prawaBilans2138
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat1997
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji4747
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń5034
Ikona - strzałka prawalata 2006-20091619
Ikona - strzałka prawaza 20103401
Ikona - strzałka prawaza 20113327
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2856
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2324
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2220
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2590
Ikona - strzałka prawaza 20122914
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2501
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2440
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2389
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2557
Ikona - strzałka prawaza 20133123
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2386
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2526
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2577
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2515
Ikona - strzałka prawaza 20142858
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2316
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2431
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2139
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2234
Ikona - strzałka prawaza 20152714
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2311
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2274
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1943
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2100
Ikona - strzałka prawaza 20162165
Ikona - strzałka prawaI kwartał1747
Ikona - strzałka prawaII kwartał1917
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1763
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1612
Ikona - strzałka prawaza 20172190
Ikona - strzałka prawaI kwartał1565
Ikona - strzałka prawaII kwartał1621
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1344
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1554
Ikona - strzałka prawaza 20181747
Ikona - strzałka prawaI kwartał1321
Ikona - strzałka prawaII kwartał1183
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1178
Ikona - strzałka prawaIV kwartał924
Ikona - strzałka prawaza 20191391
Ikona - strzałka prawaI kwartał874
Ikona - strzałka prawaII kwartał796
Ikona - strzałka prawaIII kwartał762
Ikona - strzałka prawaIV kwartał760
Ikona - strzałka prawaza 2020801
Ikona - strzałka prawaI kwartał554
Ikona - strzałka prawaII kwartał363
Ikona - strzałka prawaIII kwartał207
Ikona - strzałka prawaIV kwartał139
Ikona - strzałka prawaza 202195
Ikona - strzałka prawaI kwartał68
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy30806
Ikona - strzałka prawaSprawozdania860
Ikona - strzałka prawa2005 r.6366
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu4171
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3860
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu3384
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3755
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie3422
Ikona - strzałka prawa2006 r.6703
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu4573
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu4036
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu3745
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3655
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie3806
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie4055
Ikona - strzałka prawa2007 r.6168
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu3588
Ikona - strzałka prawa2008 r.5587
Ikona - strzałka prawa2009 r.5256
Ikona - strzałka prawa2010 r.5366
Ikona - strzałka prawa2011 r.4712
Ikona - strzałka prawa2012 r.4481
Ikona - strzałka prawa2013 r.4621
Ikona - strzałka prawa2014 r.4211
Ikona - strzałka prawa2015 r.3920
Ikona - strzałka prawa2016 r.2987
Ikona - strzałka prawa2017 r.3505
Ikona - strzałka prawa2018 r.3239
Ikona - strzałka prawa2019 r.2053
Ikona - strzałka prawaOpinie953
Ikona - strzałka prawa2020 r.1858
Ikona - strzałka prawaOpinie789
Ikona - strzałka prawa2021426
Ikona - strzałka prawaOpinie156
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty20296
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości23118
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny8331
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny5789
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych9965
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków9701
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa7648
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej5184
Ikona - strzałka prawaDotacje4018
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne10576
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego5878
Ikona - strzałka prawaDług publiczny12669
Ikona - strzałka prawaDecyzje o środowiskowych uwarunkowaniach46300
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi11048
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku10248
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska9069
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA6167
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20208244
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami9964
Ikona - strzałka prawaProjekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Morawica1067
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku10133
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200686844
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego15430
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica34933
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu19338
Ikona - strzałka prawaKąpielisko1432
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Kultury i Biblioteka w Morawicy37
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY5892
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH3177
Ikona - strzałka prawaWykaz szkół i placówek niepublicznych313
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek17130
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12374
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy6354
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa4340
Ikona - strzałka prawaStatut5714
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3738
Ikona - strzałka prawaStatut4508
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane3755
Ikona - strzałka prawaStatut3866
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4404
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4446
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy5955
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3992
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3640
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3810
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej6027
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu4310
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach4764
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3490
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej4718
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3256
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3519
Ikona - strzałka prawaStatut4191
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach4763
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli4806
Ikona - strzałka prawaStatut4694
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania5089
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej4828
Ikona - strzałka prawaStatut4654
Ikona - strzałka prawaRegulaminy3410
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna4371
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski3722
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów3814
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna3701
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów2504
Ikona - strzałka prawaSpółki944
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny11036
Ikona - strzałka prawaBilcza23699
Ikona - strzałka prawaBrudzów10886
Ikona - strzałka prawaBrzeziny12611
Ikona - strzałka prawaChałupki9797
Ikona - strzałka prawaChmielowice11115
Ikona - strzałka prawaDębska Wola12589
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny8588
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny8463
Ikona - strzałka prawaDyminy10948
Ikona - strzałka prawaKawczyn7620
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny11589
Ikona - strzałka prawaLisów16373
Ikona - strzałka prawaŁabędziów10239
Ikona - strzałka prawaMorawica13355
Ikona - strzałka prawaNida8412
Ikona - strzałka prawaObice11960
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka11916
Ikona - strzałka prawaPodwole7147
Ikona - strzałka prawaRadomice I9625
Ikona - strzałka prawaRadomice II8064
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka11484
Ikona - strzałka prawaZaborze7764
Ikona - strzałka prawaZbrza9776
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM14356
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy14131
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert73197
Ikona - strzałka prawaMałe granty15146
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej5816
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe15013
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny12084
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd7403
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA4100
Ikona - strzałka prawaKONTAKT8020
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8362
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9770
Ikona - strzałka prawaArchiwum10287
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9209
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7589
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7609

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-06-21 10:15:58, zmian dokonał(a): Ewelina Malicka

WCAG 2.0 (Level AA)