Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1987462
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane29352
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie33898
Ikona - strzałka prawaHistoria8994
Ikona - strzałka prawaLokalizacja9275
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia7006
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica14437
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia577956
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe1113213
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień9982
Ikona - strzałka prawa2017 r2624
Ikona - strzałka prawa20182031
Ikona - strzałka prawa20191814
Ikona - strzałka prawa2020 r.1502
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.3601
Ikona - strzałka prawaPetycje7547
Ikona - strzałka prawaKontrole598
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego13515
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna27789
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe794
Ikona - strzałka prawa2013 rok156
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe121
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni112
Ikona - strzałka prawa2014 rok133
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe99
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni102
Ikona - strzałka prawa2015 rok130
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe109
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni105
Ikona - strzałka prawa2016 rok131
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe110
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni109
Ikona - strzałka prawa2017 rok150
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe123
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni116
Ikona - strzałka prawa2018 rok200
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe160
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni122
Ikona - strzałka prawa2019 rok557
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe493
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni264
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20107683
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej5228
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200611433
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20115608
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143813
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20149323
Ikona - strzałka prawaReferendum 20153412
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20154252
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20153165
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20183324
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.1884
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20191678
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201224
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Morawicy 2020667
Ikona - strzałka prawaCOVID-19325
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica20341
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza20640
Ikona - strzałka prawaRok 2020561
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201012579
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś5884
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała6146
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek5677
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk6244
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki5159
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak5731
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk5381
Ikona - strzałka prawaJacek Osman5632
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik6348
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski5147
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk5215
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera5737
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik6738
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec4700
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło6422
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20149325
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20188588
Ikona - strzałka prawaRada Miejska 2018-20233342
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej5399
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia247
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej814
Ikona - strzałka prawa202083
Ikona - strzałka prawa201950
Ikona - strzałka prawa201861
Ikona - strzałka prawaSołtysi13509
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej26996
Ikona - strzałka prawa20054343
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.4521
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20146801
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20142628
Ikona - strzałka prawa2015 r.2364
Ikona - strzałka prawa2016 r.3001
Ikona - strzałka prawa2017 r.3044
Ikona - strzałka prawa2018 r.684
Ikona - strzałka prawa2019 r.1083
Ikona - strzałka prawa2020 r.940
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji14679
Ikona - strzałka prawarok 20043682
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty6209
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia7182
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca4399
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca3548
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia3861
Ikona - strzałka prawasesja 26 października4180
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada5114
Ikona - strzałka prawarok 20054105
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego3037
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca4135
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia3451
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia4491
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja4176
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca4076
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia4152
Ikona - strzałka prawarok 20063120
Ikona - strzałka prawarok 20073434
Ikona - strzałka prawarok 20083849
Ikona - strzałka prawarok 20094059
Ikona - strzałka prawarok 20103579
Ikona - strzałka prawarok 20112529
Ikona - strzałka prawarok 20122566
Ikona - strzałka prawarok 20132565
Ikona - strzałka prawarok 20142762
Ikona - strzałka prawarok 20151945
Ikona - strzałka prawarok 20161953
Ikona - strzałka prawarok 20172177
Ikona - strzałka prawarok 2018579
Ikona - strzałka prawarok 2019669
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych2511
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut13217
Ikona - strzałka prawaSprawozdania14184
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe jednostek796
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok354
Ikona - strzałka prawaBilans1761
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat1608
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji4402
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń4720
Ikona - strzałka prawalata 2006-20091354
Ikona - strzałka prawaza 20103146
Ikona - strzałka prawaza 20113068
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2605
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2072
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1972
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2322
Ikona - strzałka prawaza 20122632
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2250
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2174
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2142
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2325
Ikona - strzałka prawaza 20132851
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2150
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2278
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2343
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2282
Ikona - strzałka prawaza 20142591
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2072
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2189
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1893
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1999
Ikona - strzałka prawaza 20152450
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2073
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2024
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1690
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1859
Ikona - strzałka prawaza 20161898
Ikona - strzałka prawaI kwartał1485
Ikona - strzałka prawaII kwartał1674
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1529
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1370
Ikona - strzałka prawaza 20171918
Ikona - strzałka prawaI kwartał1333
Ikona - strzałka prawaII kwartał1362
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1092
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1306
Ikona - strzałka prawaza 20181408
Ikona - strzałka prawaI kwartał1084
Ikona - strzałka prawaII kwartał943
Ikona - strzałka prawaIII kwartał918
Ikona - strzałka prawaIV kwartał696
Ikona - strzałka prawaza 20191006
Ikona - strzałka prawaI kwartał630
Ikona - strzałka prawaII kwartał571
Ikona - strzałka prawaIII kwartał519
Ikona - strzałka prawaIV kwartał526
Ikona - strzałka prawaza 2020443
Ikona - strzałka prawaI kwartał324
Ikona - strzałka prawaII kwartał142
Ikona - strzałka prawaIII kwartał4
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy29756
Ikona - strzałka prawaSprawozdania554
Ikona - strzałka prawa2005 r.5997
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3893
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3595
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu3142
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3516
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie3157
Ikona - strzałka prawa2006 r.6365
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu4261
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3787
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu3472
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3414
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie3547
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie3745
Ikona - strzałka prawa2007 r.5888
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu3335
Ikona - strzałka prawa2008 r.5299
Ikona - strzałka prawa2009 r.4992
Ikona - strzałka prawa2010 r.5085
Ikona - strzałka prawa2011 r.4420
Ikona - strzałka prawa2012 r.4191
Ikona - strzałka prawa2013 r.4331
Ikona - strzałka prawa2014 r.3903
Ikona - strzałka prawa2015 r.3612
Ikona - strzałka prawa2016 r.2642
Ikona - strzałka prawa2017 r.3101
Ikona - strzałka prawa2018 r.2871
Ikona - strzałka prawa2019 r.1602
Ikona - strzałka prawaOpinie716
Ikona - strzałka prawa2020 r.1284
Ikona - strzałka prawaOpinie508
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty19582
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości22221
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny7947
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny5480
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych9372
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków8937
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa7266
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej4891
Ikona - strzałka prawaDotacje3431
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne10184
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego5553
Ikona - strzałka prawaDług publiczny12155
Ikona - strzałka prawaDecyzje o środowiskowych uwarunkowaniach44095
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi10687
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku9909
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska8700
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA5843
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20207877
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami9552
Ikona - strzałka prawaProjekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Morawica714
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku9742
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200682277
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego11938
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica33240
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu18975
Ikona - strzałka prawaKąpielisko1090
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY5413
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH2815
Ikona - strzałka prawaWykaz szkół i placówek niepublicznych23
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek16691
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12013
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy6052
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa4105
Ikona - strzałka prawaStatut5466
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3510
Ikona - strzałka prawaStatut4264
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane3520
Ikona - strzałka prawaStatut3642
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4173
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4213
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy5668
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3761
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3401
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3567
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5782
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu4088
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach4513
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3240
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej4508
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3026
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3295
Ikona - strzałka prawaStatut3967
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach4495
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli4490
Ikona - strzałka prawaStatut4448
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4842
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej4539
Ikona - strzałka prawaStatut4426
Ikona - strzałka prawaRegulaminy3187
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna4125
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski3486
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów3582
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna3479
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów2165
Ikona - strzałka prawaSpółki615
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny10661
Ikona - strzałka prawaBilcza23075
Ikona - strzałka prawaBrudzów10535
Ikona - strzałka prawaBrzeziny12248
Ikona - strzałka prawaChałupki9427
Ikona - strzałka prawaChmielowice10814
Ikona - strzałka prawaDębska Wola12207
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny8260
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny8017
Ikona - strzałka prawaDyminy10624
Ikona - strzałka prawaKawczyn7303
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny11270
Ikona - strzałka prawaLisów15977
Ikona - strzałka prawaŁabędziów9892
Ikona - strzałka prawaMorawica12997
Ikona - strzałka prawaNida8077
Ikona - strzałka prawaObice11592
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka11551
Ikona - strzałka prawaPodwole6826
Ikona - strzałka prawaRadomice I9324
Ikona - strzałka prawaRadomice II7761
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka11135
Ikona - strzałka prawaZaborze7469
Ikona - strzałka prawaZbrza9438
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM13450
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy13332
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert66682
Ikona - strzałka prawaMałe granty13978
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej5171
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe14596
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny11731
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd7032
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA3562
Ikona - strzałka prawaKONTAKT7445
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8037
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9405
Ikona - strzałka prawaArchiwum9806
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8787
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7254
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7281

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-01-19 14:50:50, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)