Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1418879
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane26885
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie31590
Ikona - strzałka prawaHistoria7986
Ikona - strzałka prawaLokalizacja8130
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia6178
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica12929
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia514292
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe963517
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień5244
Ikona - strzałka prawa2017 r1831
Ikona - strzałka prawa20181245
Ikona - strzałka prawa2019585
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.2429
Ikona - strzałka prawaPetycje4837
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego10893
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna24653
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20028110
Ikona - strzałka prawaRada Gminy4897
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy3642
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne4152
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20036649
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3227
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3636
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne3800
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20046891
Ikona - strzałka prawaRada gminy3908
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4716
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne3979
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20057067
Ikona - strzałka prawaRada gminy3554
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3274
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2998
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał7763
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20078122
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4879
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3860
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20087003
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy5370
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3420
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20097386
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4797
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3306
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20106615
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3962
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2791
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji6536
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3023
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2838
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji6846
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3291
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3357
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok4515
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2675
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok5088
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3251
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2557
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok5246
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3572
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2614
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok5635
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3623
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2234
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji7705
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3763
Ikona - strzałka prawaRadni2878
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI5449
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3021
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20182585
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja10437
Ikona - strzałka prawa20151475
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1127
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1031
Ikona - strzałka prawa20162730
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2206
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1916
Ikona - strzałka prawa20173084
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2497
Ikona - strzałka prawaRada gminy1566
Ikona - strzałka prawa20182305
Ikona - strzałka prawaRada gminy1476
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20106741
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej4174
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200610336
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20114676
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142931
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20147858
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152477
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20153218
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152282
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20182278
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.877
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 2019193
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica17904
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza18503
Ikona - strzałka prawaRok 20044341
Ikona - strzałka prawaRok 20053553
Ikona - strzałka prawaRok 20063858
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20072391
Ikona - strzałka prawaRok 20082745
Ikona - strzałka prawaRok 20092520
Ikona - strzałka prawaRok 20103436
Ikona - strzałka prawaRok 20111790
Ikona - strzałka prawaRok 20122084
Ikona - strzałka prawaRok 20132012
Ikona - strzałka prawaRok 20142208
Ikona - strzałka prawaRok 20151560
Ikona - strzałka prawaRok 20161269
Ikona - strzałka prawaRok 20171569
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201011515
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś5146
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała5420
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4998
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk5522
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4503
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak5012
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4686
Ikona - strzałka prawaJacek Osman5035
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik5440
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski4455
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk4513
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera5103
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik6030
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec4066
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło5629
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20148328
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20187135
Ikona - strzałka prawaRada Miasta i Gminy w Morawicy 20181104
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej4300
Ikona - strzałka prawaSołtysi11329
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej24688
Ikona - strzałka prawa20053607
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3880
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20146152
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20141944
Ikona - strzałka prawa2015 r.1646
Ikona - strzałka prawa2016 r.2296
Ikona - strzałka prawa2017 r.2287
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji13521
Ikona - strzałka prawarok 20043053
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty5319
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia4065
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3757
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca3011
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia3246
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3512
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada4313
Ikona - strzałka prawarok 20053549
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2463
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca3472
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2850
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia3865
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja3571
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca3441
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia3470
Ikona - strzałka prawarok 20062434
Ikona - strzałka prawarok 20072712
Ikona - strzałka prawarok 20083142
Ikona - strzałka prawarok 20093419
Ikona - strzałka prawarok 20102947
Ikona - strzałka prawarok 20111829
Ikona - strzałka prawarok 20121968
Ikona - strzałka prawarok 20131964
Ikona - strzałka prawarok 20142052
Ikona - strzałka prawarok 20151328
Ikona - strzałka prawarok 20161256
Ikona - strzałka prawarok 20171452
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych894
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut12082
Ikona - strzałka prawaSprawozdania12641
Ikona - strzałka prawa160107
Ikona - strzałka prawaBilans881
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat784
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji3521
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3976
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009691
Ikona - strzałka prawaza 20102569
Ikona - strzałka prawaza 20112458
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1936
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1493
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1430
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1642
Ikona - strzałka prawaza 20121940
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1628
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1554
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1484
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1700
Ikona - strzałka prawaza 20132161
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1585
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1614
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1702
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1600
Ikona - strzałka prawaza 20141932
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1427
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1528
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1266
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1406
Ikona - strzałka prawaza 20151838
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1474
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1339
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1075
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1232
Ikona - strzałka prawaza 20161255
Ikona - strzałka prawaI kwartał878
Ikona - strzałka prawaII kwartał914
Ikona - strzałka prawaIII kwartał867
Ikona - strzałka prawaIV kwartał845
Ikona - strzałka prawaza 20171194
Ikona - strzałka prawaI kwartał736
Ikona - strzałka prawaII kwartał675
Ikona - strzałka prawaIII kwartał402
Ikona - strzałka prawaIV kwartał605
Ikona - strzałka prawaza 2018635
Ikona - strzałka prawaI kwartał440
Ikona - strzałka prawaII kwartał335
Ikona - strzałka prawaIII kwartał329
Ikona - strzałka prawaIV kwartał129
Ikona - strzałka prawaza 2019156
Ikona - strzałka prawaI kwartał104
Ikona - strzałka prawaII kwartał28
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy26355
Ikona - strzałka prawa2005 r.5075
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3271
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2965
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2612
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2971
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2556
Ikona - strzałka prawa2006 r.5383
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3505
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3229
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2875
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2814
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2919
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2988
Ikona - strzałka prawa2007 r.5185
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2655
Ikona - strzałka prawa2008 r.4520
Ikona - strzałka prawa2009 r.4316
Ikona - strzałka prawa2010 r.4363
Ikona - strzałka prawa2011 r.3724
Ikona - strzałka prawa2012 r.3447
Ikona - strzałka prawa2013 r.3523
Ikona - strzałka prawa2014 r.3047
Ikona - strzałka prawa2015 r.2767
Ikona - strzałka prawa2016 r.1829
Ikona - strzałka prawa2017 r.2032
Ikona - strzałka prawa2018 r.1745
Ikona - strzałka prawa2019 r.236
Ikona - strzałka prawaOpinie31
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty17477
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości19453
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny6887
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny4623
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych7806
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków7468
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa6164
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej4256
Ikona - strzałka prawaDotacje1788
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9088
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4752
Ikona - strzałka prawaDług publiczny10699
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi9763
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku8976
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach37093
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska7589
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA4948
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20206798
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami8364
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku8673
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200672016
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego4817
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica28149
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu18035
Ikona - strzałka prawaKąpielisko197
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY4347
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH1819
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek15342
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej8749
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6858
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3359
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10947
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy5253
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3508
Ikona - strzałka prawaStatut4509
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2912
Ikona - strzałka prawaStatut3650
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2877
Ikona - strzałka prawaStatut3084
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3575
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3608
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy4841
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3117
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2788
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2946
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5160
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu3390
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3859
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2670
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej4027
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2443
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2814
Ikona - strzałka prawaStatut3352
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3837
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3799
Ikona - strzałka prawaStatut3800
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4226
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3862
Ikona - strzałka prawaStatut3754
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2637
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2989
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2899
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów3034
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2962
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów1241
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny9630
Ikona - strzałka prawaBilcza21459
Ikona - strzałka prawaBrudzów9483
Ikona - strzałka prawaBrzeziny11117
Ikona - strzałka prawaChałupki8500
Ikona - strzałka prawaChmielowice10004
Ikona - strzałka prawaDębska Wola11244
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny7489
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny6982
Ikona - strzałka prawaDyminy9733
Ikona - strzałka prawaKawczyn6480
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny10417
Ikona - strzałka prawaLisów14968
Ikona - strzałka prawaŁabędziów8991
Ikona - strzałka prawaMorawica12067
Ikona - strzałka prawaNida7181
Ikona - strzałka prawaObice10751
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka10648
Ikona - strzałka prawaPodwole5990
Ikona - strzałka prawaRadomice I8408
Ikona - strzałka prawaRadomice II7067
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka10198
Ikona - strzałka prawaZaborze6670
Ikona - strzałka prawaZbrza8564
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM10724
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy10693
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert51928
Ikona - strzałka prawaMałe granty10107
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej3812
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe13413
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny10815
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd6015
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA2256
Ikona - strzałka prawaKONTAKT6009
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7197
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8326
Ikona - strzałka prawaArchiwum8821
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7554
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6395
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6396

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-09-18 12:07:5, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)