Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2407471
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane31229
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie35536
Ikona - strzałka prawaHistoria9822
Ikona - strzałka prawaLokalizacja10094
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia7673
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica15679
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia619314
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe1233304
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień14219
Ikona - strzałka prawa2017 r3245
Ikona - strzałka prawa20182645
Ikona - strzałka prawa20192468
Ikona - strzałka prawa2020 r.2253
Ikona - strzałka prawa2021r.1336
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.4681
Ikona - strzałka prawaPetycje9907
Ikona - strzałka prawaKontrole1687
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego16208
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna29288
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe3414
Ikona - strzałka prawa2013 rok712
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe603
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni617
Ikona - strzałka prawa2014 rok673
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe610
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni599
Ikona - strzałka prawa2015 rok662
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe608
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni594
Ikona - strzałka prawa2016 rok667
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe636
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni609
Ikona - strzałka prawa2017 rok720
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe740
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni612
Ikona - strzałka prawa2018 rok877
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe752
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni633
Ikona - strzałka prawa2019 rok2205
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe1802
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni1182
Ikona - strzałka prawa2020 rok1495
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe1147
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni1081
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20108460
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej5948
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200612282
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20116281
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20144469
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 201410256
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20154976
Ikona - strzałka prawaReferendum 20154098
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20153870
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20184137
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.2596
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20192433
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201964
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Morawicy 20201356
Ikona - strzałka prawaCOVID-191076
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20211286
Ikona - strzałka prawaNabór5267
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego571
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica21599
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza22483
Ikona - strzałka prawaRok 20201437
Ikona - strzałka prawaRok 2021851
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201013380
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś6470
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała6700
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek6210
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk6812
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki5726
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak6273
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk5919
Ikona - strzałka prawaJacek Osman6165
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik7069
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski5703
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk5769
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera6272
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik7359
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec5191
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło7082
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-201410074
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20189412
Ikona - strzałka prawaRada Miejska 2018-20234772
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej6337
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia934
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej1965
Ikona - strzałka prawa2021721
Ikona - strzałka prawa2020604
Ikona - strzałka prawa2019535
Ikona - strzałka prawa2018532
Ikona - strzałka prawaSołtysi14685
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej28595
Ikona - strzałka prawa20054927
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.5063
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20147369
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20143164
Ikona - strzałka prawa2015 r.2927
Ikona - strzałka prawa2016 r.3555
Ikona - strzałka prawa2017 r.3619
Ikona - strzałka prawa2018 r.1205
Ikona - strzałka prawa2019 r.1689
Ikona - strzałka prawa2020 r.1854
Ikona - strzałka prawa2021 r.21
Ikona - strzałka prawa2022 r.13
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji15634
Ikona - strzałka prawarok 20044229
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty6912
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia7840
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca4969
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca4041
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia4368
Ikona - strzałka prawasesja 26 października4728
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada5951
Ikona - strzałka prawarok 20054622
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego3520
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca4687
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia3927
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia5044
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja4714
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca4580
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia4652
Ikona - strzałka prawarok 20063692
Ikona - strzałka prawarok 20074029
Ikona - strzałka prawarok 20084427
Ikona - strzałka prawarok 20094624
Ikona - strzałka prawarok 20104143
Ikona - strzałka prawarok 20113091
Ikona - strzałka prawarok 20123121
Ikona - strzałka prawarok 20133120
Ikona - strzałka prawarok 20143318
Ikona - strzałka prawarok 20152477
Ikona - strzałka prawarok 20162514
Ikona - strzałka prawarok 20172768
Ikona - strzałka prawarok 20181126
Ikona - strzałka prawarok 20191246
Ikona - strzałka prawarok 2020213
Ikona - strzałka prawarok 2021348
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych3780
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut14077
Ikona - strzałka prawaSprawozdania15403
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe jednostek1531
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok869
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok344
Ikona - strzałka prawaBilans2483
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat2304
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji5093
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń5359
Ikona - strzałka prawalata 2006-20091908
Ikona - strzałka prawaza 20103682
Ikona - strzałka prawaza 20113600
Ikona - strzałka prawaI Kwartał3135
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2580
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2472
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2854
Ikona - strzałka prawaza 20123204
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2767
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2706
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2672
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2812
Ikona - strzałka prawaza 20133439
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2639
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2797
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2826
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2771
Ikona - strzałka prawaza 20143124
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2587
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2697
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2411
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2489
Ikona - strzałka prawaza 20152993
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2558
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2548
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2203
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2366
Ikona - strzałka prawaza 20162445
Ikona - strzałka prawaI kwartał2017
Ikona - strzałka prawaII kwartał2189
Ikona - strzałka prawaIII kwartał2030
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1867
Ikona - strzałka prawaza 20172485
Ikona - strzałka prawaI kwartał1820
Ikona - strzałka prawaII kwartał1912
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1614
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1828
Ikona - strzałka prawaza 20182084
Ikona - strzałka prawaI kwartał1587
Ikona - strzałka prawaII kwartał1458
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1445
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1181
Ikona - strzałka prawaza 20191720
Ikona - strzałka prawaI kwartał1130
Ikona - strzałka prawaII kwartał1035
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1024
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1025
Ikona - strzałka prawaza 20201128
Ikona - strzałka prawaI kwartał880
Ikona - strzałka prawaII kwartał614
Ikona - strzałka prawaIII kwartał460
Ikona - strzałka prawaIV kwartał471
Ikona - strzałka prawaza 2021487
Ikona - strzałka prawaI kwartał318
Ikona - strzałka prawaIII kwartał85
Ikona - strzałka prawaII kwartał152
Ikona - strzałka prawaIII kwartał104
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy31716
Ikona - strzałka prawaWPF207
Ikona - strzałka prawaSprawozdania1177
Ikona - strzałka prawa2005 r.6743
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu4413
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu4110
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu3621
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne4001
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie3697
Ikona - strzałka prawa2006 r.7082
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu4865
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu4287
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu4075
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3912
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie4053
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie4398
Ikona - strzałka prawa2007 r.6460
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu3863
Ikona - strzałka prawa2008 r.5897
Ikona - strzałka prawa2009 r.5545
Ikona - strzałka prawa2010 r.5654
Ikona - strzałka prawa2011 r.4994
Ikona - strzałka prawa2012 r.4783
Ikona - strzałka prawa2013 r.4907
Ikona - strzałka prawa2014 r.4510
Ikona - strzałka prawa2015 r.4234
Ikona - strzałka prawa2016 r.3299
Ikona - strzałka prawa2017 r.3899
Ikona - strzałka prawa2018 r.3577
Ikona - strzałka prawa2019 r.2428
Ikona - strzałka prawaOpinie1187
Ikona - strzałka prawa2020 r.2284
Ikona - strzałka prawaOpinie1052
Ikona - strzałka prawa2021963
Ikona - strzałka prawaOpinie408
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty21128
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości24123
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny8758
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny6174
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych10709
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków10340
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa8111
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej5468
Ikona - strzałka prawaDotacje4728
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne10979
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego6187
Ikona - strzałka prawaDług publiczny13221
Ikona - strzałka prawaDecyzje o środowiskowych uwarunkowaniach51641
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi11464
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku10642
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska9467
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA6533
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20208697
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami10379
Ikona - strzałka prawaProjekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Morawica1473
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku10590
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200690903
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego19660
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica37938
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu19716
Ikona - strzałka prawaKąpielisko1779
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Kultury i Biblioteka w Morawicy444
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY6293
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH3566
Ikona - strzałka prawaWykaz szkół i placówek niepublicznych709
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek17568
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12793
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy6690
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa4571
Ikona - strzałka prawaStatut6011
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3979
Ikona - strzałka prawaStatut4768
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane4006
Ikona - strzałka prawaStatut4105
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4621
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4683
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy6248
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa4249
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3882
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne4061
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej6279
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu4562
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach5028
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3741
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej4957
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3500
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3750
Ikona - strzałka prawaStatut4438
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach5023
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli5124
Ikona - strzałka prawaStatut4953
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania5378
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej5151
Ikona - strzałka prawaStatut4907
Ikona - strzałka prawaRegulaminy3648
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna4625
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski3971
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów4047
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna3944
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów2871
Ikona - strzałka prawaSpółki1345
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny11480
Ikona - strzałka prawaBilcza24539
Ikona - strzałka prawaBrudzów11335
Ikona - strzałka prawaBrzeziny13091
Ikona - strzałka prawaChałupki10166
Ikona - strzałka prawaChmielowice11447
Ikona - strzałka prawaDębska Wola13019
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny8951
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny8875
Ikona - strzałka prawaDyminy11295
Ikona - strzałka prawaKawczyn7977
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny11944
Ikona - strzałka prawaLisów16797
Ikona - strzałka prawaŁabędziów10560
Ikona - strzałka prawaMorawica13767
Ikona - strzałka prawaNida8751
Ikona - strzałka prawaObice12302
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka12275
Ikona - strzałka prawaPodwole7489
Ikona - strzałka prawaRadomice I10046
Ikona - strzałka prawaRadomice II8438
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka11879
Ikona - strzałka prawaZaborze8118
Ikona - strzałka prawaZbrza10111
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM14737
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy14500
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert82387
Ikona - strzałka prawaMałe granty16036
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej6314
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe15462
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny12505
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd7827
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA4705
Ikona - strzałka prawaProgram Czyste Powietrze42
Ikona - strzałka prawaKONTAKT8626
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8744
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian10180
Ikona - strzałka prawaArchiwum10767
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9781
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7971
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7969

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-01-19 15:17:41, zmian dokonał(a): Ewelina Malicka

WCAG 2.0 (Level AA)