Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1879071
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane28841
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie33410
Ikona - strzałka prawaHistoria8764
Ikona - strzałka prawaLokalizacja9044
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia6785
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica14060
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia564644
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe1076849
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień8577
Ikona - strzałka prawa2017 r2430
Ikona - strzałka prawa20181849
Ikona - strzałka prawa20191608
Ikona - strzałka prawa2020 r.1096
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.3296
Ikona - strzałka prawaPetycje6711
Ikona - strzałka prawaKontrole267
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego12814
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna26946
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok6433
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4203
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2753
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji8684
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4389
Ikona - strzałka prawaRadni3464
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI6727
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3729
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20183308
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja13017
Ikona - strzałka prawa20152062
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1676
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1565
Ikona - strzałka prawa20163338
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2751
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2470
Ikona - strzałka prawa20173811
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3140
Ikona - strzałka prawaRada gminy2159
Ikona - strzałka prawa20183677
Ikona - strzałka prawaRada gminy2622
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2020 rok420
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok2772
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1887
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20107424
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej4973
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200611167
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20115349
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143581
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20148954
Ikona - strzałka prawaReferendum 20153175
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20153967
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152919
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20183071
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.1645
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20191443
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20201008
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Morawicy 2020389
Ikona - strzałka prawaCOVID-1927
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica19952
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza20021
Ikona - strzałka prawaRok 20044831
Ikona - strzałka prawaRok 20054097
Ikona - strzałka prawaRok 20064462
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20072811
Ikona - strzałka prawaRok 20083126
Ikona - strzałka prawaRok 20092929
Ikona - strzałka prawaRok 20103900
Ikona - strzałka prawaRok 20112198
Ikona - strzałka prawaRok 20122485
Ikona - strzałka prawaRok 20132405
Ikona - strzałka prawaRok 20142723
Ikona - strzałka prawaRok 20151958
Ikona - strzałka prawaRok 20161725
Ikona - strzałka prawaRok 20172136
Ikona - strzałka prawaRok 201875
Ikona - strzałka prawaRok 201996
Ikona - strzałka prawaRok 2020162
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201012304
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś5709
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała5974
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek5505
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk6075
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4993
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak5556
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk5201
Ikona - strzałka prawaJacek Osman5477
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik6126
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski4978
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk5048
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera5571
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik6554
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec4542
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło6234
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20149081
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20188251
Ikona - strzałka prawaRada Miejska 2018-20232827
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej5082
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia43
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej455
Ikona - strzałka prawaSołtysi13146
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej26460
Ikona - strzałka prawa20054150
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.4349
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20146626
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20142451
Ikona - strzałka prawa2015 r.2185
Ikona - strzałka prawa2016 r.2825
Ikona - strzałka prawa2017 r.2876
Ikona - strzałka prawa2018 r.523
Ikona - strzałka prawa2019 r.888
Ikona - strzałka prawa2020 r.601
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji14408
Ikona - strzałka prawarok 20043511
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty5999
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia7018
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca4209
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca3388
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia3697
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3986
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada4905
Ikona - strzałka prawarok 20053945
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2881
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca3960
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia3297
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia4331
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja4017
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca3912
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia3984
Ikona - strzałka prawarok 20062955
Ikona - strzałka prawarok 20073253
Ikona - strzałka prawarok 20083669
Ikona - strzałka prawarok 20093886
Ikona - strzałka prawarok 20103419
Ikona - strzałka prawarok 20112359
Ikona - strzałka prawarok 20122417
Ikona - strzałka prawarok 20132397
Ikona - strzałka prawarok 20142584
Ikona - strzałka prawarok 20151778
Ikona - strzałka prawarok 20161777
Ikona - strzałka prawarok 20172003
Ikona - strzałka prawarok 2018419
Ikona - strzałka prawarok 2019490
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych2083
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut12950
Ikona - strzałka prawaSprawozdania13891
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe jednostek614
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok201
Ikona - strzałka prawaBilans1549
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat1392
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji4216
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń4544
Ikona - strzałka prawalata 2006-20091168
Ikona - strzałka prawaza 20102983
Ikona - strzałka prawaza 20112886
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2446
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1919
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1812
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2159
Ikona - strzałka prawaza 20122452
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2097
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2009
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1981
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2165
Ikona - strzałka prawaza 20132670
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1998
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2112
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2185
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2124
Ikona - strzałka prawaza 20142415
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1895
Ikona - strzałka prawaII Kwartał2029
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1741
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1836
Ikona - strzałka prawaza 20152285
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1914
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1857
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1530
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1702
Ikona - strzałka prawaza 20161722
Ikona - strzałka prawaI kwartał1331
Ikona - strzałka prawaII kwartał1519
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1353
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1218
Ikona - strzałka prawaza 20171745
Ikona - strzałka prawaI kwartał1160
Ikona - strzałka prawaII kwartał1185
Ikona - strzałka prawaIII kwartał916
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1142
Ikona - strzałka prawaza 20181198
Ikona - strzałka prawaI kwartał918
Ikona - strzałka prawaII kwartał782
Ikona - strzałka prawaIII kwartał758
Ikona - strzałka prawaIV kwartał543
Ikona - strzałka prawaza 2019815
Ikona - strzałka prawaI kwartał470
Ikona - strzałka prawaII kwartał414
Ikona - strzałka prawaIII kwartał363
Ikona - strzałka prawaIV kwartał360
Ikona - strzałka prawaza 2020249
Ikona - strzałka prawaI kwartał174
Ikona - strzałka prawaII kwartał8
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy29001
Ikona - strzałka prawaSprawozdania387
Ikona - strzałka prawa2005 r.5758
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3740
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3437
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu3002
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3366
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie3009
Ikona - strzałka prawa2006 r.6110
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu4064
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3639
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu3321
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3261
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie3393
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie3560
Ikona - strzałka prawa2007 r.5706
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu3171
Ikona - strzałka prawa2008 r.5098
Ikona - strzałka prawa2009 r.4824
Ikona - strzałka prawa2010 r.4887
Ikona - strzałka prawa2011 r.4232
Ikona - strzałka prawa2012 r.3992
Ikona - strzałka prawa2013 r.4134
Ikona - strzałka prawa2014 r.3690
Ikona - strzałka prawa2015 r.3399
Ikona - strzałka prawa2016 r.2431
Ikona - strzałka prawa2017 r.2873
Ikona - strzałka prawa2018 r.2628
Ikona - strzałka prawa2019 r.1331
Ikona - strzałka prawaOpinie561
Ikona - strzałka prawa2020 r.948
Ikona - strzałka prawaOpinie357
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty19037
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości21484
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny7697
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny5234
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych8969
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków8497
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa6965
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej4707
Ikona - strzałka prawaDotacje2885
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9914
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego5370
Ikona - strzałka prawaDecyzje o środowiskowych uwarunkowaniach42479
Ikona - strzałka prawaDług publiczny11793
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi10439
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku9642
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska8400
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA5618
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20207616
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami9253
Ikona - strzałka prawaProjekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Morawica456
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku9483
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200679666
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego9944
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica31718
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu18729
Ikona - strzałka prawaKąpielisko839
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY5133
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH2561
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek16335
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11736
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy5837
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3957
Ikona - strzałka prawaStatut5269
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3352
Ikona - strzałka prawaStatut4103
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane3357
Ikona - strzałka prawaStatut3494
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4034
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4064
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy5473
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3604
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3248
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3417
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5610
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu3905
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach4343
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3078
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej4375
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2871
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3158
Ikona - strzałka prawaStatut3796
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach4331
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli4317
Ikona - strzałka prawaStatut4267
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4692
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej4358
Ikona - strzałka prawaStatut4279
Ikona - strzałka prawaRegulaminy3040
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna3966
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski3334
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów3439
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna3337
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów1937
Ikona - strzałka prawaSpółki397
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny10376
Ikona - strzałka prawaBilcza22669
Ikona - strzałka prawaBrudzów10282
Ikona - strzałka prawaBrzeziny11961
Ikona - strzałka prawaChałupki9211
Ikona - strzałka prawaChmielowice10603
Ikona - strzałka prawaDębska Wola11986
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny8043
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny7764
Ikona - strzałka prawaDyminy10407
Ikona - strzałka prawaKawczyn7099
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny11047
Ikona - strzałka prawaLisów15717
Ikona - strzałka prawaŁabędziów9636
Ikona - strzałka prawaMorawica12760
Ikona - strzałka prawaNida7860
Ikona - strzałka prawaObice11365
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka11320
Ikona - strzałka prawaPodwole6595
Ikona - strzałka prawaRadomice I9089
Ikona - strzałka prawaRadomice II7561
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka10912
Ikona - strzałka prawaZaborze7253
Ikona - strzałka prawaZbrza9217
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM12701
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy12582
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert62861
Ikona - strzałka prawaMałe granty12931
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej4794
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe14328
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny11518
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd6789
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA3265
Ikona - strzałka prawaKONTAKT7130
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7836
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9125
Ikona - strzałka prawaArchiwum9567
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8489
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7046
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7072

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-09-25 14:01:47, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)