Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1183319
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane25161
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie29878
Ikona - strzałka prawaHistoria7442
Ikona - strzałka prawaLokalizacja7530
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia5789
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica11038
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia471048
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe885782
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień3557
Ikona - strzałka prawa2017 r1379
Ikona - strzałka prawa2018678
Ikona - strzałka prawaPetycje3941
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.1724
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego9515
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna23351
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20027588
Ikona - strzałka prawaRada Gminy4287
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy3274
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne3602
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20036216
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2890
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3226
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne3136
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20046312
Ikona - strzałka prawaRada gminy3446
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4083
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne3497
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20056540
Ikona - strzałka prawaRada gminy3126
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2929
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2629
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał7138
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20077694
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4488
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3524
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20086427
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy4933
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3052
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20096918
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4444
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2977
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20106089
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3549
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2436
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji6024
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2640
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2496
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji6283
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2948
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2945
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok4026
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2332
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok4666
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2881
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2233
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok4786
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3217
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2285
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok5044
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3243
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1895
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji6615
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3182
Ikona - strzałka prawaRadni2447
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI3868
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2192
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20181988
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja7342
Ikona - strzałka prawa20151022
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi740
Ikona - strzałka prawaRada Gminy631
Ikona - strzałka prawa20162252
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1774
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1525
Ikona - strzałka prawa20171898
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1427
Ikona - strzałka prawaRada gminy990
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej3683
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20069526
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20114203
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20106306
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142486
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20146406
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152084
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20152756
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151870
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20181109
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica16517
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza17353
Ikona - strzałka prawaRok 20043812
Ikona - strzałka prawaRok 20053158
Ikona - strzałka prawaRok 20063508
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20072010
Ikona - strzałka prawaRok 20082446
Ikona - strzałka prawaRok 20092171
Ikona - strzałka prawaRok 20103057
Ikona - strzałka prawaRok 20111496
Ikona - strzałka prawaRok 20121745
Ikona - strzałka prawaRok 20131670
Ikona - strzałka prawaRok 20141880
Ikona - strzałka prawaRok 20151243
Ikona - strzałka prawaRok 2016823
Ikona - strzałka prawaRok 20171069
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201010969
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś4735
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała4999
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4646
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk5118
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4141
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak4596
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4330
Ikona - strzałka prawaJacek Osman4677
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik4883
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski4098
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk4151
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera4735
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik5560
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec3697
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło5141
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20147653
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20185587
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej3560
Ikona - strzałka prawaSołtysi9877
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej22691
Ikona - strzałka prawa20053263
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3545
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20145826
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20141576
Ikona - strzałka prawa2015 r.1223
Ikona - strzałka prawa2016 r.1872
Ikona - strzałka prawa2017 r.1596
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji12424
Ikona - strzałka prawarok 20042712
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty4632
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia3621
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3391
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca2705
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia2907
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3159
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada3771
Ikona - strzałka prawarok 20053217
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2159
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca3068
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2544
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia3476
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja3161
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca3093
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia3048
Ikona - strzałka prawarok 20062099
Ikona - strzałka prawarok 20072350
Ikona - strzałka prawarok 20082797
Ikona - strzałka prawarok 20093095
Ikona - strzałka prawarok 20102632
Ikona - strzałka prawarok 20111494
Ikona - strzałka prawarok 20121695
Ikona - strzałka prawarok 20131677
Ikona - strzałka prawarok 20141710
Ikona - strzałka prawarok 2015994
Ikona - strzałka prawarok 2016872
Ikona - strzałka prawarok 2017881
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut11127
Ikona - strzałka prawaSprawozdania11652
Ikona - strzałka prawaBilans410
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat404
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji3128
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3579
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009370
Ikona - strzałka prawaza 20102244
Ikona - strzałka prawaza 20112137
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1610
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1198
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1106
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1321
Ikona - strzałka prawaza 20121592
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1311
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1256
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1153
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1370
Ikona - strzałka prawaza 20131818
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1328
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1314
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1381
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1270
Ikona - strzałka prawaza 20141616
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1100
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1223
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał972
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1094
Ikona - strzałka prawaza 20151486
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1146
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1035
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał772
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał888
Ikona - strzałka prawaza 2016871
Ikona - strzałka prawaI kwartał552
Ikona - strzałka prawaII kwartał560
Ikona - strzałka prawaIII kwartał524
Ikona - strzałka prawaIV kwartał589
Ikona - strzałka prawaza 2017745
Ikona - strzałka prawaI kwartał434
Ikona - strzałka prawaII kwartał346
Ikona - strzałka prawaIII kwartał92
Ikona - strzałka prawaIV kwartał167
Ikona - strzałka prawaza 2018154
Ikona - strzałka prawaI kwartał105
Ikona - strzałka prawaII kwartał12
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy23963
Ikona - strzałka prawa2005 r.4614
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2914
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2644
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2313
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2657
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2250
Ikona - strzałka prawa2006 r.4942
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3134
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2901
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2553
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2464
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2587
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2555
Ikona - strzałka prawa2007 r.4872
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2313
Ikona - strzałka prawa2008 r.4166
Ikona - strzałka prawa2009 r.3959
Ikona - strzałka prawa2010 r.4025
Ikona - strzałka prawa2011 r.3348
Ikona - strzałka prawa2012 r.3075
Ikona - strzałka prawa2013 r.3193
Ikona - strzałka prawa2014 r.2652
Ikona - strzałka prawa2015 r.2276
Ikona - strzałka prawa2016 r.1338
Ikona - strzałka prawa2017 r.1331
Ikona - strzałka prawa2018 r.605
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15876
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości17566
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny6223
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny4061
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych6761
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków6703
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa5704
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej3949
Ikona - strzałka prawaDotacje1184
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8438
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4289
Ikona - strzałka prawaDług publiczny9737
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi9260
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku8449
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach32051
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska6948
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI GMINY MORAWICA 2010-20144464
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20206216
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami7706
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku8036
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200665356
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego1982
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica26095
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu17450
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY3793
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH1225
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek14556
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej7903
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej5948
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna2945
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10270
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy4877
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3182
Ikona - strzałka prawaStatut3988
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2621
Ikona - strzałka prawaStatut3327
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2560
Ikona - strzałka prawaStatut2794
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3264
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3276
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy4352
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2791
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2455
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2622
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4867
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu3040
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3543
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2366
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej3735
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2144
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2516
Ikona - strzałka prawaStatut3013
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3489
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3491
Ikona - strzałka prawaStatut3487
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3883
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3536
Ikona - strzałka prawaStatut3307
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2319
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2675
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2598
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów2715
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2677
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów700
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny9104
Ikona - strzałka prawaBilcza20516
Ikona - strzałka prawaBrudzów8841
Ikona - strzałka prawaBrzeziny10369
Ikona - strzałka prawaChałupki7925
Ikona - strzałka prawaChmielowice9512
Ikona - strzałka prawaDębska Wola10460
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny7037
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny6477
Ikona - strzałka prawaDyminy9193
Ikona - strzałka prawaKawczyn6012
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny8300
Ikona - strzałka prawaLisów14216
Ikona - strzałka prawaŁabędziów8544
Ikona - strzałka prawaMorawica11472
Ikona - strzałka prawaNida6662
Ikona - strzałka prawaObice9208
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka8930
Ikona - strzałka prawaPodwole5537
Ikona - strzałka prawaRadomice I7857
Ikona - strzałka prawaRadomice II6645
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka9611
Ikona - strzałka prawaZaborze6211
Ikona - strzałka prawaZbrza8029
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM9557
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy9554
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert40524
Ikona - strzałka prawaMałe granty8510
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej3118
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe12591
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny10173
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd5388
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA1435
Ikona - strzałka prawaKONTAKT5043
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6725
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian7779
Ikona - strzałka prawaArchiwum8187
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7003
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5931
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5968

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-10-18 11:14:19, zmian dokonał(a): Ewelina Malicka

WCAG 2.0 (Level AA)