Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1340394
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane26607
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie31354
Ikona - strzałka prawaHistoria7853
Ikona - strzałka prawaLokalizacja8011
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia6101
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica12798
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia507108
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe948904
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień5004
Ikona - strzałka prawa2017 r1751
Ikona - strzałka prawa20181168
Ikona - strzałka prawa2019438
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.2317
Ikona - strzałka prawaPetycje4723
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego10631
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna24429
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20028015
Ikona - strzałka prawaRada Gminy4788
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy3574
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne4050
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20036568
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3168
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3549
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne3678
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20046778
Ikona - strzałka prawaRada gminy3816
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4590
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne3896
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20056956
Ikona - strzałka prawaRada gminy3476
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3209
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2931
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał7641
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20078045
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4802
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3783
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20086883
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy5281
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3350
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20097308
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4723
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3237
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20106510
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3880
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2725
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji6454
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2951
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2775
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji6732
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3212
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3276
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok4409
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2612
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok5008
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3186
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2488
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok5154
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3495
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2560
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok5518
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3544
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2166
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji7557
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3661
Ikona - strzałka prawaRadni2800
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI5243
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2882
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20182487
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja9996
Ikona - strzałka prawa20151380
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1045
Ikona - strzałka prawaRada Gminy961
Ikona - strzałka prawa20162626
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2123
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1830
Ikona - strzałka prawa20172942
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2390
Ikona - strzałka prawaRada gminy1471
Ikona - strzałka prawa20181998
Ikona - strzałka prawaRada gminy1292
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej4077
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200610148
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20114590
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20106658
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142855
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20147622
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152409
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20153126
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152199
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20182165
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.725
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica17690
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza18313
Ikona - strzałka prawaRok 20044253
Ikona - strzałka prawaRok 20053474
Ikona - strzałka prawaRok 20063789
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20072313
Ikona - strzałka prawaRok 20082691
Ikona - strzałka prawaRok 20092457
Ikona - strzałka prawaRok 20103371
Ikona - strzałka prawaRok 20111724
Ikona - strzałka prawaRok 20122013
Ikona - strzałka prawaRok 20131945
Ikona - strzałka prawaRok 20142147
Ikona - strzałka prawaRok 20151500
Ikona - strzałka prawaRok 20161183
Ikona - strzałka prawaRok 20171466
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201011415
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś5063
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała5339
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4939
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk5444
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4442
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak4935
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4627
Ikona - strzałka prawaJacek Osman4951
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik5323
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski4395
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk4443
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera5038
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik5948
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec3984
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło5535
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20148217
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20186966
Ikona - strzałka prawaRada Miasta i Gminy w Morawicy 2018911
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej4181
Ikona - strzałka prawaSołtysi11169
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej24383
Ikona - strzałka prawa20053540
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3809
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20146087
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20141865
Ikona - strzałka prawa2015 r.1567
Ikona - strzałka prawa2016 r.2228
Ikona - strzałka prawa2017 r.2191
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji13359
Ikona - strzałka prawarok 20042987
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty5226
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia3986
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3679
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca2953
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia3171
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3443
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada4228
Ikona - strzałka prawarok 20053484
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2400
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca3391
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2774
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia3781
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja3508
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca3377
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia3397
Ikona - strzałka prawarok 20062363
Ikona - strzałka prawarok 20072641
Ikona - strzałka prawarok 20083073
Ikona - strzałka prawarok 20093357
Ikona - strzałka prawarok 20102889
Ikona - strzałka prawarok 20111754
Ikona - strzałka prawarok 20121909
Ikona - strzałka prawarok 20131917
Ikona - strzałka prawarok 20141986
Ikona - strzałka prawarok 20151272
Ikona - strzałka prawarok 20161172
Ikona - strzałka prawarok 20171349
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych756
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut11967
Ikona - strzałka prawaSprawozdania12458
Ikona - strzałka prawa16059
Ikona - strzałka prawaBilans806
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat713
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji3437
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3887
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009624
Ikona - strzałka prawaza 20102505
Ikona - strzałka prawaza 20112403
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1862
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1434
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1367
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1564
Ikona - strzałka prawaza 20121871
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1570
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1500
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1411
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1628
Ikona - strzałka prawaza 20132082
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1535
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1549
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1640
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1529
Ikona - strzałka prawaza 20141872
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1359
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1454
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1196
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1348
Ikona - strzałka prawaza 20151773
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1399
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1275
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1015
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1161
Ikona - strzałka prawaza 20161179
Ikona - strzałka prawaI kwartał812
Ikona - strzałka prawaII kwartał853
Ikona - strzałka prawaIII kwartał798
Ikona - strzałka prawaIV kwartał797
Ikona - strzałka prawaza 20171102
Ikona - strzałka prawaI kwartał667
Ikona - strzałka prawaII kwartał607
Ikona - strzałka prawaIII kwartał338
Ikona - strzałka prawaIV kwartał518
Ikona - strzałka prawaza 2018542
Ikona - strzałka prawaI kwartał380
Ikona - strzałka prawaII kwartał266
Ikona - strzałka prawaIII kwartał269
Ikona - strzałka prawaIV kwartał71
Ikona - strzałka prawaza 201971
Ikona - strzałka prawaI kwartał51
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy26055
Ikona - strzałka prawa2005 r.4984
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3211
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2897
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2554
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2911
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2502
Ikona - strzałka prawa2006 r.5290
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3441
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3167
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2815
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2748
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2850
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2904
Ikona - strzałka prawa2007 r.5124
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2586
Ikona - strzałka prawa2008 r.4451
Ikona - strzałka prawa2009 r.4243
Ikona - strzałka prawa2010 r.4298
Ikona - strzałka prawa2011 r.3663
Ikona - strzałka prawa2012 r.3359
Ikona - strzałka prawa2013 r.3461
Ikona - strzałka prawa2014 r.2962
Ikona - strzałka prawa2015 r.2684
Ikona - strzałka prawa2016 r.1752
Ikona - strzałka prawa2017 r.1926
Ikona - strzałka prawa2018 r.1596
Ikona - strzałka prawa2019 r.120
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty17312
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości19233
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny6778
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny4526
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych7634
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków7328
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa6083
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej4211
Ikona - strzałka prawaDotacje1671
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8981
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4674
Ikona - strzałka prawaDług publiczny10531
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi9677
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku8887
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach36319
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska7453
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA4864
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20206697
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami8258
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku8561
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200670846
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego4343
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica27721
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu17933
Ikona - strzałka prawaKąpielisko131
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY4234
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH1718
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek15219
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej8559
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6715
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3284
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10833
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy5178
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3436
Ikona - strzałka prawaStatut4412
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2846
Ikona - strzałka prawaStatut3584
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2809
Ikona - strzałka prawaStatut3019
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3507
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3536
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy4759
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3050
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2711
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2879
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5101
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu3314
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3801
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2624
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej3966
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2384
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2762
Ikona - strzałka prawaStatut3279
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3759
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3734
Ikona - strzałka prawaStatut3733
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4151
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3804
Ikona - strzałka prawaStatut3676
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2573
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2933
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2834
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów2972
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2907
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów1158
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny9543
Ikona - strzałka prawaBilcza21295
Ikona - strzałka prawaBrudzów9365
Ikona - strzałka prawaBrzeziny11017
Ikona - strzałka prawaChałupki8397
Ikona - strzałka prawaChmielowice9915
Ikona - strzałka prawaDębska Wola11117
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny7409
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny6880
Ikona - strzałka prawaDyminy9654
Ikona - strzałka prawaKawczyn6379
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny8779
Ikona - strzałka prawaLisów14834
Ikona - strzałka prawaŁabędziów8911
Ikona - strzałka prawaMorawica11977
Ikona - strzałka prawaNida7083
Ikona - strzałka prawaObice10658
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka9478
Ikona - strzałka prawaPodwole5902
Ikona - strzałka prawaRadomice I8307
Ikona - strzałka prawaRadomice II6994
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka10084
Ikona - strzałka prawaZaborze6586
Ikona - strzałka prawaZbrza8473
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM10510
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy10479
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert49815
Ikona - strzałka prawaMałe granty9812
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej3688
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe13260
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny10753
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd5897
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA2121
Ikona - strzałka prawaKONTAKT5858
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7099
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8221
Ikona - strzałka prawaArchiwum8727
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7457
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6311
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6308

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-07-18 14:45:19, zmian dokonał(a): Leszek Tarka

WCAG 2.0 (Level AA)