Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1626452
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane27625
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie32349
Ikona - strzałka prawaHistoria8290
Ikona - strzałka prawaLokalizacja8473
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia6389
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica13359
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia533774
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe1016108
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień6240
Ikona - strzałka prawa2017 r2033
Ikona - strzałka prawa20181451
Ikona - strzałka prawa20191128
Ikona - strzałka prawa2020 r.125
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.2805
Ikona - strzałka prawaPetycje5437
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego11566
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna25352
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok5936
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3806
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2401
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji8077
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3976
Ikona - strzałka prawaRadni3058
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI5956
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3258
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20182841
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja11447
Ikona - strzałka prawa20151668
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1307
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1201
Ikona - strzałka prawa20162949
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2374
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2107
Ikona - strzałka prawa20173366
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2756
Ikona - strzałka prawaRada gminy1765
Ikona - strzałka prawa20182900
Ikona - strzałka prawaRada gminy2047
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok997
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi635
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20106975
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej4444
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200610705
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20114903
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143170
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20148330
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152714
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20153487
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152493
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20182555
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.1195
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20191018
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica19036
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza19113
Ikona - strzałka prawaRok 20044555
Ikona - strzałka prawaRok 20053770
Ikona - strzałka prawaRok 20064032
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20072545
Ikona - strzałka prawaRok 20082882
Ikona - strzałka prawaRok 20092679
Ikona - strzałka prawaRok 20103610
Ikona - strzałka prawaRok 20111932
Ikona - strzałka prawaRok 20122246
Ikona - strzałka prawaRok 20132165
Ikona - strzałka prawaRok 20142414
Ikona - strzałka prawaRok 20151728
Ikona - strzałka prawaRok 20161479
Ikona - strzałka prawaRok 20171829
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201011810
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś5357
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała5631
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek5190
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk5736
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4669
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak5203
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4876
Ikona - strzałka prawaJacek Osman5200
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik5671
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski4632
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk4705
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera5276
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik6229
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec4252
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło5865
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20148652
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20187586
Ikona - strzałka prawaRada Miejska 2018-20231810
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej4640
Ikona - strzałka prawaSołtysi11846
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej25435
Ikona - strzałka prawa20053804
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.4025
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20146301
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20142124
Ikona - strzałka prawa2015 r.1825
Ikona - strzałka prawa2016 r.2475
Ikona - strzałka prawa2017 r.2507
Ikona - strzałka prawa2018 r.186
Ikona - strzałka prawa2019 r.481
Ikona - strzałka prawa2020 r.47
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji13907
Ikona - strzałka prawarok 20043207
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty5570
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia6649
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3916
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca3156
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia3408
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3694
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada4540
Ikona - strzałka prawarok 20053688
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2614
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca3622
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia3006
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia4026
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja3740
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca3606
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia3668
Ikona - strzałka prawarok 20062610
Ikona - strzałka prawarok 20072891
Ikona - strzałka prawarok 20083326
Ikona - strzałka prawarok 20093576
Ikona - strzałka prawarok 20103093
Ikona - strzałka prawarok 20112041
Ikona - strzałka prawarok 20122109
Ikona - strzałka prawarok 20132095
Ikona - strzałka prawarok 20142224
Ikona - strzałka prawarok 20151468
Ikona - strzałka prawarok 20161446
Ikona - strzałka prawarok 20171657
Ikona - strzałka prawarok 2018137
Ikona - strzałka prawarok 2019177
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych1284
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut12392
Ikona - strzałka prawaSprawozdania13038
Ikona - strzałka prawa160248
Ikona - strzałka prawaBilans1080
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat984
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji3749
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń4162
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009848
Ikona - strzałka prawaza 20102694
Ikona - strzałka prawaza 20112591
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2106
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1623
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1557
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1809
Ikona - strzałka prawaza 20122103
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1778
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1696
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1646
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1845
Ikona - strzałka prawaza 20132320
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1722
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1776
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1861
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1780
Ikona - strzałka prawaza 20142081
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1582
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1697
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1425
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1544
Ikona - strzałka prawaza 20151977
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1628
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1504
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1226
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1379
Ikona - strzałka prawaza 20161409
Ikona - strzałka prawaI kwartał1032
Ikona - strzałka prawaII kwartał1241
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1027
Ikona - strzałka prawaIV kwartał960
Ikona - strzałka prawaza 20171402
Ikona - strzałka prawaI kwartał884
Ikona - strzałka prawaII kwartał847
Ikona - strzałka prawaIII kwartał561
Ikona - strzałka prawaIV kwartał797
Ikona - strzałka prawaza 2018827
Ikona - strzałka prawaI kwartał587
Ikona - strzałka prawaII kwartał482
Ikona - strzałka prawaIII kwartał469
Ikona - strzałka prawaIV kwartał264
Ikona - strzałka prawaza 2019375
Ikona - strzałka prawaI kwartał210
Ikona - strzałka prawaII kwartał156
Ikona - strzałka prawaIII kwartał105
Ikona - strzałka prawaIV kwartał4
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy27357
Ikona - strzałka prawaSprawozdania29
Ikona - strzałka prawa2005 r.5295
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3443
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3121
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2753
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3106
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2712
Ikona - strzałka prawa2006 r.5596
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3686
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3379
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu3036
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2958
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie3077
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie3187
Ikona - strzałka prawa2007 r.5351
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2852
Ikona - strzałka prawa2008 r.4704
Ikona - strzałka prawa2009 r.4495
Ikona - strzałka prawa2010 r.4537
Ikona - strzałka prawa2011 r.3878
Ikona - strzałka prawa2012 r.3630
Ikona - strzałka prawa2013 r.3745
Ikona - strzałka prawa2014 r.3265
Ikona - strzałka prawa2015 r.2967
Ikona - strzałka prawa2016 r.2062
Ikona - strzałka prawa2017 r.2380
Ikona - strzałka prawa2018 r.2166
Ikona - strzałka prawa2019 r.648
Ikona - strzałka prawaOpinie166
Ikona - strzałka prawa2020 r.242
Ikona - strzałka prawaOpinie58
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty18254
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości20379
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny7196
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny4833
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych8302
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków7817
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa6471
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej4401
Ikona - strzałka prawaDotacje2214
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9414
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4974
Ikona - strzałka prawaDecyzje o środowiskowych uwarunkowaniach38608
Ikona - strzałka prawaDług publiczny11146
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi10015
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku9210
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska7928
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA5208
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20207128
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami8731
Ikona - strzałka prawaProjekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Morawica78
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku8987
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200675013
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6319
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica29290
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu18299
Ikona - strzałka prawaKąpielisko453
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY4646
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH2113
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek15771
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11237
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy5456
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3671
Ikona - strzałka prawaStatut4882
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3072
Ikona - strzałka prawaStatut3825
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane3058
Ikona - strzałka prawaStatut3226
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3753
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3789
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy5092
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3287
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2957
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3112
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5315
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu3567
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach4028
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2809
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej4163
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2600
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2927
Ikona - strzałka prawaStatut3505
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach4021
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3981
Ikona - strzałka prawaStatut3969
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4410
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej4038
Ikona - strzałka prawaStatut3961
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2775
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna3658
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski3059
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów3196
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna3110
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów1550
Ikona - strzałka prawaSpółki46
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny9923
Ikona - strzałka prawaBilcza21957
Ikona - strzałka prawaBrudzów9826
Ikona - strzałka prawaBrzeziny11472
Ikona - strzałka prawaChałupki8789
Ikona - strzałka prawaChmielowice10253
Ikona - strzałka prawaDębska Wola11575
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny7716
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny7289
Ikona - strzałka prawaDyminy9999
Ikona - strzałka prawaKawczyn6739
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny10672
Ikona - strzałka prawaLisów15298
Ikona - strzałka prawaŁabędziów9251
Ikona - strzałka prawaMorawica12360
Ikona - strzałka prawaNida7487
Ikona - strzałka prawaObice11001
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka10946
Ikona - strzałka prawaPodwole6228
Ikona - strzałka prawaRadomice I8703
Ikona - strzałka prawaRadomice II7258
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka10511
Ikona - strzałka prawaZaborze6894
Ikona - strzałka prawaZbrza8822
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM11322
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy11249
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert56860
Ikona - strzałka prawaMałe granty10979
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej4175
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe13787
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny11092
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd6321
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA2670
Ikona - strzałka prawaKONTAKT6430
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7457
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8625
Ikona - strzałka prawaArchiwum9101
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7925
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6668
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6674

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-02-25 11:29:48, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)