Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1681817
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane27857
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie32539
Ikona - strzałka prawaHistoria8360
Ikona - strzałka prawaLokalizacja8565
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia6449
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica13463
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia538591
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe1025086
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień6481
Ikona - strzałka prawa2017 r2094
Ikona - strzałka prawa20181502
Ikona - strzałka prawa20191212
Ikona - strzałka prawa2020 r.305
Ikona - strzałka prawaPetycje5581
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.2883
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego11734
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna25633
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok6003
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3867
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2453
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji8167
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4036
Ikona - strzałka prawaRadni3115
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI6063
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3338
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20182906
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja11650
Ikona - strzałka prawa20151724
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1372
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1257
Ikona - strzałka prawa20163007
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2421
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2158
Ikona - strzałka prawa20173428
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2808
Ikona - strzałka prawaRada gminy1828
Ikona - strzałka prawa20183019
Ikona - strzałka prawaRada gminy2127
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok1291
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi863
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20107049
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20114977
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200610783
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej4536
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143233
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20148418
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20153570
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152790
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152572
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20182639
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.1273
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20191088
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 2020117
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica19223
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza19338
Ikona - strzałka prawaRok 20044631
Ikona - strzałka prawaRok 20053852
Ikona - strzałka prawaRok 20064091
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20072585
Ikona - strzałka prawaRok 20082920
Ikona - strzałka prawaRok 20092720
Ikona - strzałka prawaRok 20103659
Ikona - strzałka prawaRok 20111982
Ikona - strzałka prawaRok 20122296
Ikona - strzałka prawaRok 20132210
Ikona - strzałka prawaRok 20142471
Ikona - strzałka prawaRok 20151774
Ikona - strzałka prawaRok 20161541
Ikona - strzałka prawaRok 20171901
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201011893
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś5417
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała5697
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek5245
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk5796
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4720
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak5250
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4927
Ikona - strzałka prawaJacek Osman5246
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik5734
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski4682
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk4753
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera5321
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik6287
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec4304
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło5923
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20148739
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20187703
Ikona - strzałka prawaRada Miejska 2018-20231969
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej4706
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej6
Ikona - strzałka prawaSołtysi11972
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej25560
Ikona - strzałka prawa20053860
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.4074
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20146349
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20142173
Ikona - strzałka prawa2015 r.1873
Ikona - strzałka prawa2016 r.2524
Ikona - strzałka prawa2017 r.2566
Ikona - strzałka prawa2018 r.232
Ikona - strzałka prawa2019 r.547
Ikona - strzałka prawa2020 r.108
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji13989
Ikona - strzałka prawarok 20043256
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty5624
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia6760
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3963
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca3187
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia3466
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3739
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada4590
Ikona - strzałka prawarok 20053730
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2655
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca3678
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia3052
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia4072
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja3776
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca3657
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia3722
Ikona - strzałka prawarok 20062662
Ikona - strzałka prawarok 20072947
Ikona - strzałka prawarok 20083381
Ikona - strzałka prawarok 20093623
Ikona - strzałka prawarok 20103145
Ikona - strzałka prawarok 20112081
Ikona - strzałka prawarok 20122163
Ikona - strzałka prawarok 20132139
Ikona - strzałka prawarok 20142279
Ikona - strzałka prawarok 20151513
Ikona - strzałka prawarok 20161502
Ikona - strzałka prawarok 20171712
Ikona - strzałka prawarok 2018175
Ikona - strzałka prawarok 2019222
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych1386
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut12476
Ikona - strzałka prawaSprawozdania13134
Ikona - strzałka prawa160283
Ikona - strzałka prawaBilans1143
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat1036
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji3811
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń4211
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009891
Ikona - strzałka prawaza 20102732
Ikona - strzałka prawaza 20112631
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2163
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1660
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1586
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1860
Ikona - strzałka prawaza 20122155
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1821
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1735
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1695
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1896
Ikona - strzałka prawaza 20132391
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1762
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1821
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1909
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1833
Ikona - strzałka prawaza 20142131
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1620
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1749
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1475
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1586
Ikona - strzałka prawaza 20152019
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1670
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1558
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1269
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1416
Ikona - strzałka prawaza 20161457
Ikona - strzałka prawaI kwartał1079
Ikona - strzałka prawaII kwartał1280
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1073
Ikona - strzałka prawaIV kwartał996
Ikona - strzałka prawaza 20171455
Ikona - strzałka prawaI kwartał925
Ikona - strzałka prawaII kwartał892
Ikona - strzałka prawaIII kwartał606
Ikona - strzałka prawaIV kwartał840
Ikona - strzałka prawaza 2018876
Ikona - strzałka prawaI kwartał629
Ikona - strzałka prawaII kwartał523
Ikona - strzałka prawaIII kwartał508
Ikona - strzałka prawaIV kwartał301
Ikona - strzałka prawaza 2019424
Ikona - strzałka prawaI kwartał241
Ikona - strzałka prawaII kwartał194
Ikona - strzałka prawaIII kwartał142
Ikona - strzałka prawaIV kwartał36
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy27556
Ikona - strzałka prawaSprawozdania71
Ikona - strzałka prawa2005 r.5368
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3506
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3162
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2798
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3151
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2764
Ikona - strzałka prawa2006 r.5675
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3748
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3425
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu3083
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3006
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie3129
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie3256
Ikona - strzałka prawa2007 r.5409
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2907
Ikona - strzałka prawa2008 r.4769
Ikona - strzałka prawa2009 r.4552
Ikona - strzałka prawa2010 r.4587
Ikona - strzałka prawa2011 r.3929
Ikona - strzałka prawa2012 r.3693
Ikona - strzałka prawa2013 r.3797
Ikona - strzałka prawa2014 r.3338
Ikona - strzałka prawa2015 r.3033
Ikona - strzałka prawa2016 r.2120
Ikona - strzałka prawa2017 r.2450
Ikona - strzałka prawa2018 r.2228
Ikona - strzałka prawa2019 r.709
Ikona - strzałka prawaOpinie209
Ikona - strzałka prawa2020 r.360
Ikona - strzałka prawaOpinie96
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty18404
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości20647
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny7280
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny4901
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych8425
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków7932
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa6556
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej4443
Ikona - strzałka prawaDotacje2335
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9496
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego5047
Ikona - strzałka prawaDług publiczny11240
Ikona - strzałka prawaDecyzje o środowiskowych uwarunkowaniach39036
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi10082
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku9288
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska8006
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA5296
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20207210
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami8795
Ikona - strzałka prawaProjekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Morawica143
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku9059
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200675841
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego6898
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica29553
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu18366
Ikona - strzałka prawaKąpielisko509
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY4730
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH2200
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek15866
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11311
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy5514
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3722
Ikona - strzałka prawaStatut4937
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3108
Ikona - strzałka prawaStatut3868
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane3108
Ikona - strzałka prawaStatut3264
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3799
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3835
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy5165
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3342
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3008
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3156
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5355
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu3626
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach4084
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2845
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej4201
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2646
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2957
Ikona - strzałka prawaStatut3552
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach4072
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli4044
Ikona - strzałka prawaStatut4014
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4463
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej4098
Ikona - strzałka prawaStatut4025
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2820
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna3719
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski3105
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów3243
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna3142
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów1611
Ikona - strzałka prawaSpółki101
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny10011
Ikona - strzałka prawaBilcza22089
Ikona - strzałka prawaBrudzów9907
Ikona - strzałka prawaBrzeziny11548
Ikona - strzałka prawaChałupki8877
Ikona - strzałka prawaChmielowice10317
Ikona - strzałka prawaDębska Wola11652
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny7768
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny7366
Ikona - strzałka prawaDyminy10068
Ikona - strzałka prawaKawczyn6796
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny10736
Ikona - strzałka prawaLisów15367
Ikona - strzałka prawaŁabędziów9316
Ikona - strzałka prawaMorawica12419
Ikona - strzałka prawaNida7547
Ikona - strzałka prawaObice11056
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka11005
Ikona - strzałka prawaPodwole6291
Ikona - strzałka prawaRadomice I8774
Ikona - strzałka prawaRadomice II7303
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka10579
Ikona - strzałka prawaZaborze6948
Ikona - strzałka prawaZbrza8888
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM11573
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy11485
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert57821
Ikona - strzałka prawaMałe granty11295
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej4254
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe13884
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny11155
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd6413
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA2776
Ikona - strzałka prawaKONTAKT6548
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7517
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8681
Ikona - strzałka prawaArchiwum9179
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8034
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6733
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6741

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-04-08 10:07:25, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)