Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1013802
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane22683
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie27448
Ikona - strzałka prawaHistoria6641
Ikona - strzałka prawaLokalizacja6750
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia5254
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica9488
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia420834
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe742193
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień759
Ikona - strzałka prawa2017 r380
Ikona - strzałka prawaPetycje2155
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.601
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego7623
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna21160
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20026801
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3603
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy2744
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne2912
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20035485
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2390
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2644
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne2570
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20045485
Ikona - strzałka prawaRada gminy2801
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3251
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2808
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20055756
Ikona - strzałka prawaRada gminy2500
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2517
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2184
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał6243
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20077008
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3996
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3076
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20085668
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy4297
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2619
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20096229
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3978
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2537
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20105303
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3054
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2011
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji5243
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2190
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2052
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji5486
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2493
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2448
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok3252
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1893
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok3972
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2442
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1690
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok4076
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2750
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1828
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok4003
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2685
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1431
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji4847
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2347
Ikona - strzałka prawaRadni1848
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI2339
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1366
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20181297
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja4050
Ikona - strzałka prawa2015457
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi294
Ikona - strzałka prawaRada Gminy200
Ikona - strzałka prawa20161090
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi843
Ikona - strzałka prawaRada Gminy879
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej3010
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20068464
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20113404
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20105476
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20141822
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20144343
Ikona - strzałka prawaReferendum 20151305
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20151831
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151081
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica14744
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza15791
Ikona - strzałka prawaRok 20043117
Ikona - strzałka prawaRok 20052582
Ikona - strzałka prawaRok 20063078
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20071504
Ikona - strzałka prawaRok 20081965
Ikona - strzałka prawaRok 20091682
Ikona - strzałka prawaRok 20102562
Ikona - strzałka prawaRok 20111076
Ikona - strzałka prawaRok 20121308
Ikona - strzałka prawaRok 20131211
Ikona - strzałka prawaRok 20141426
Ikona - strzałka prawaRok 2015658
Ikona - strzałka prawaRok 2016153
Ikona - strzałka prawaRok 2017177
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201010219
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś4194
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała4401
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4156
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk4502
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki3609
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak3990
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk3786
Ikona - strzałka prawaJacek Osman4130
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik4237
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski3513
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk3603
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera4167
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik4508
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec3209
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło4415
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20146618
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20183166
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej2660
Ikona - strzałka prawaSołtysi8264
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej20574
Ikona - strzałka prawa20052731
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3045
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20145346
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 2014973
Ikona - strzałka prawa2015 r.673
Ikona - strzałka prawa2016 r.1146
Ikona - strzałka prawa2017 r.313
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji11367
Ikona - strzałka prawarok 20042253
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty3793
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia2940
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca2584
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca2186
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia2313
Ikona - strzałka prawasesja 26 października2569
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada2923
Ikona - strzałka prawarok 20052729
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego1768
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca2388
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2123
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia2845
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja2578
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca2468
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia2589
Ikona - strzałka prawarok 20061652
Ikona - strzałka prawarok 20071881
Ikona - strzałka prawarok 20082356
Ikona - strzałka prawarok 20092671
Ikona - strzałka prawarok 20102176
Ikona - strzałka prawarok 20111068
Ikona - strzałka prawarok 20121249
Ikona - strzałka prawarok 20131263
Ikona - strzałka prawarok 20141273
Ikona - strzałka prawarok 2015484
Ikona - strzałka prawarok 2016349
Ikona - strzałka prawarok 2017125
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut9990
Ikona - strzałka prawaSprawozdania10367
Ikona - strzałka prawaWykonanie budżetu5094
Ikona - strzałka prawaRB-27s2215
Ikona - strzałka prawaRB-28s1867
Ikona - strzałka prawaKwota zobowiązań2581
Ikona - strzałka prawaKwoty dotacji2585
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych poręczeń2134
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3102
Ikona - strzałka prawaRb-NDS Kwarantalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2756
Ikona - strzałka prawaza 20101726
Ikona - strzałka prawaza 20111699
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1221
Ikona - strzałka prawaII Kwartał816
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał729
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał934
Ikona - strzałka prawaza 20121111
Ikona - strzałka prawaI Kwartał885
Ikona - strzałka prawaII Kwartał848
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał779
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał966
Ikona - strzałka prawaza 20131372
Ikona - strzałka prawaI Kwartał932
Ikona - strzałka prawaII Kwartał949
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał950
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał871
Ikona - strzałka prawaza 20141134
Ikona - strzałka prawaI Kwartał721
Ikona - strzałka prawaII Kwartał839
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał548
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał671
Ikona - strzałka prawaza 2015900
Ikona - strzałka prawaI Kwartał641
Ikona - strzałka prawaII Kwartał560
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał314
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał363
Ikona - strzałka prawaza 2016252
Ikona - strzałka prawaI kwartał124
Ikona - strzałka prawaII kwartał127
Ikona - strzałka prawaIII kwartał79
Ikona - strzałka prawaIV kwartał58
Ikona - strzałka prawaza 201728
Ikona - strzałka prawaI kwartał21
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy21219
Ikona - strzałka prawa2005 r.3942
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2352
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2178
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu1915
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2063
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie1835
Ikona - strzałka prawa2006 r.4385
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2572
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2395
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2045
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2028
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2080
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2037
Ikona - strzałka prawa2007 r.4363
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu1730
Ikona - strzałka prawa2008 r.3668
Ikona - strzałka prawa2009 r.3430
Ikona - strzałka prawa2010 r.3430
Ikona - strzałka prawa2011 r.2773
Ikona - strzałka prawa2012 r.2517
Ikona - strzałka prawa2013 r.2418
Ikona - strzałka prawa2014 r.1887
Ikona - strzałka prawa2015 r.1464
Ikona - strzałka prawa2016 r.625
Ikona - strzałka prawa2017 r.174
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14166
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości15572
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny5484
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny3426
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych5831
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków5979
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa5060
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej3408
Ikona - strzałka prawaDotacje110
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7595
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3723
Ikona - strzałka prawaBilans z wykonania budżetu2779
Ikona - strzałka prawaBilans urzędu gminy i jednostek organizacyjnych3513
Ikona - strzałka prawaDług publiczny8637
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi8324
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku7519
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach23892
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska6032
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI GMINY MORAWICA 2010-20143772
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20205027
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami6646
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku7162
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200654475
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica23145
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu16627
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY2937
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH335
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek13357
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej6754
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej4478
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna2513
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo9307
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy4341
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2734
Ikona - strzałka prawaStatut3247
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2183
Ikona - strzałka prawaStatut2762
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2138
Ikona - strzałka prawaStatut2285
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania2794
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej2811
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy3665
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2338
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2043
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2176
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4489
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu2431
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3043
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa1964
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej3159
Ikona - strzałka prawaGimnazjum1771
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2104
Ikona - strzałka prawaStatut2355
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach2964
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3028
Ikona - strzałka prawaStatut2996
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3353
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3072
Ikona - strzałka prawaStatut2691
Ikona - strzałka prawaRegulaminy1897
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2191
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2126
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów2338
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2192
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny8280
Ikona - strzałka prawaBilcza19091
Ikona - strzałka prawaBrudzów8010
Ikona - strzałka prawaBrzeziny9381
Ikona - strzałka prawaChałupki7135
Ikona - strzałka prawaChmielowice8593
Ikona - strzałka prawaDębska Wola9528
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny6327
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny5685
Ikona - strzałka prawaDyminy8479
Ikona - strzałka prawaKawczyn5342
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny7590
Ikona - strzałka prawaLisów13328
Ikona - strzałka prawaŁabędziów7789
Ikona - strzałka prawaMorawica10619
Ikona - strzałka prawaNida5856
Ikona - strzałka prawaObice8417
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka8054
Ikona - strzałka prawaPodwole4842
Ikona - strzałka prawaRadomice I7131
Ikona - strzałka prawaRadomice II5976
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka8790
Ikona - strzałka prawaZaborze5542
Ikona - strzałka prawaZbrza7314
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM7866
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy7834
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert30723
Ikona - strzałka prawaMałe granty6210
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej1960
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe11515
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny9246
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd4591
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA231
Ikona - strzałka prawaKONTAKT3685
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu5977
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian6918
Ikona - strzałka prawaArchiwum7055
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5970
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5253
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5296

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-05-26 15:30:4, zmian dokonał(a): Ewelina Malicka

WCAG 2.0 (Level AA)