Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1236094
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane26083
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie30771
Ikona - strzałka prawaHistoria7662
Ikona - strzałka prawaLokalizacja7794
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia5970
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica11410
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia490813
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe919182
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień4388
Ikona - strzałka prawa2017 r1624
Ikona - strzałka prawa20181012
Ikona - strzałka prawa201998
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.2085
Ikona - strzałka prawaPetycje4426
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego10163
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna23975
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20027839
Ikona - strzałka prawaRada Gminy4568
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy3463
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne3853
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20036415
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3058
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3415
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne3370
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20046581
Ikona - strzałka prawaRada gminy3671
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4372
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne3729
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20056767
Ikona - strzałka prawaRada gminy3324
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3091
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2811
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał7416
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20077902
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4683
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3683
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20086677
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy5139
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3236
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20097137
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4621
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3141
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20106317
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3761
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2624
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji6278
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2828
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2660
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji6537
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3105
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3122
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok4260
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2506
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok4857
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3073
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2387
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok5006
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3392
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2460
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok5329
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3433
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2061
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji7160
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3471
Ikona - strzałka prawaRadni2675
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI4670
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2597
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20182292
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja8947
Ikona - strzałka prawa20151237
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi922
Ikona - strzałka prawaRada Gminy843
Ikona - strzałka prawa20162478
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1982
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1708
Ikona - strzałka prawa20172597
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2034
Ikona - strzałka prawaRada gminy1333
Ikona - strzałka prawa20181163
Ikona - strzałka prawaRada gminy704
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20106500
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej3911
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20069886
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20114414
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142688
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20147165
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152256
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20152965
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152063
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20181889
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica17165
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza17869
Ikona - strzałka prawaRok 20044082
Ikona - strzałka prawaRok 20053358
Ikona - strzałka prawaRok 20063686
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20072200
Ikona - strzałka prawaRok 20082590
Ikona - strzałka prawaRok 20092346
Ikona - strzałka prawaRok 20103248
Ikona - strzałka prawaRok 20111641
Ikona - strzałka prawaRok 20121916
Ikona - strzałka prawaRok 20131836
Ikona - strzałka prawaRok 20142040
Ikona - strzałka prawaRok 20151401
Ikona - strzałka prawaRok 20161027
Ikona - strzałka prawaRok 20171297
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201011218
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś4941
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała5215
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4824
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk5318
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4327
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak4817
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4518
Ikona - strzałka prawaJacek Osman4837
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik5145
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski4298
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk4322
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera4933
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik5797
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec3872
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło5383
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20147982
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20186584
Ikona - strzałka prawaRada Miasta i Gminy w Morawicy 2018455
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej3987
Ikona - strzałka prawaSołtysi10537
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej23765
Ikona - strzałka prawa20053426
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3714
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20145996
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20141762
Ikona - strzałka prawa2015 r.1448
Ikona - strzałka prawa2016 r.2104
Ikona - strzałka prawa2017 r.1982
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji13053
Ikona - strzałka prawarok 20042884
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty5016
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia3845
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3570
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca2853
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia3060
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3335
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada4026
Ikona - strzałka prawarok 20053385
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2308
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca3242
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2675
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia3660
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja3355
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca3262
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia3207
Ikona - strzałka prawarok 20062260
Ikona - strzałka prawarok 20072530
Ikona - strzałka prawarok 20082959
Ikona - strzałka prawarok 20093257
Ikona - strzałka prawarok 20102795
Ikona - strzałka prawarok 20111642
Ikona - strzałka prawarok 20121836
Ikona - strzałka prawarok 20131828
Ikona - strzałka prawarok 20141889
Ikona - strzałka prawarok 20151179
Ikona - strzałka prawarok 20161052
Ikona - strzałka prawarok 20171193
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych360
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut11649
Ikona - strzałka prawaSprawozdania12026
Ikona - strzałka prawaBilans593
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat571
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji3316
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3763
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009523
Ikona - strzałka prawaza 20102407
Ikona - strzałka prawaza 20112303
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1765
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1347
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1274
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1463
Ikona - strzałka prawaza 20121760
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1470
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1405
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1301
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1525
Ikona - strzałka prawaza 20131979
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1451
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1449
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1535
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1428
Ikona - strzałka prawaza 20141782
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1262
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1358
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1097
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1248
Ikona - strzałka prawaza 20151654
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1301
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1187
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał918
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1057
Ikona - strzałka prawaza 20161039
Ikona - strzałka prawaI kwartał707
Ikona - strzałka prawaII kwartał734
Ikona - strzałka prawaIII kwartał676
Ikona - strzałka prawaIV kwartał716
Ikona - strzałka prawaza 2017958
Ikona - strzałka prawaI kwartał571
Ikona - strzałka prawaII kwartał502
Ikona - strzałka prawaIII kwartał236
Ikona - strzałka prawaIV kwartał360
Ikona - strzałka prawaza 2018366
Ikona - strzałka prawaI kwartał264
Ikona - strzałka prawaII kwartał167
Ikona - strzałka prawaIII kwartał165
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy25221
Ikona - strzałka prawa2005 r.4847
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3087
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2789
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2468
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2809
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2408
Ikona - strzałka prawa2006 r.5147
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3319
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3059
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2712
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2623
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2733
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2758
Ikona - strzałka prawa2007 r.5027
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2464
Ikona - strzałka prawa2008 r.4346
Ikona - strzałka prawa2009 r.4142
Ikona - strzałka prawa2010 r.4197
Ikona - strzałka prawa2011 r.3557
Ikona - strzałka prawa2012 r.3246
Ikona - strzałka prawa2013 r.3357
Ikona - strzałka prawa2014 r.2839
Ikona - strzałka prawa2015 r.2519
Ikona - strzałka prawa2016 r.1555
Ikona - strzałka prawa2017 r.1635
Ikona - strzałka prawa2018 r.1121
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty16897
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości18695
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny6601
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny4360
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych7338
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków7020
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa5925
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej4123
Ikona - strzałka prawaDotacje1475
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8743
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4509
Ikona - strzałka prawaDług publiczny10192
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi9505
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku8698
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach34452
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska7238
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI GMINY MORAWICA 2010-20144693
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20206475
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami8037
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku8349
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200668386
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego3316
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica26918
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu17724
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY4032
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH1512
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek14907
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej8290
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6331
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3154
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10590
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy5057
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3338
Ikona - strzałka prawaStatut4247
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2749
Ikona - strzałka prawaStatut3470
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2710
Ikona - strzałka prawaStatut2928
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3405
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3431
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy4610
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2950
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2611
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2775
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5002
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu3204
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3694
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2517
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej3878
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2289
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2666
Ikona - strzałka prawaStatut3171
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3647
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3642
Ikona - strzałka prawaStatut3624
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4039
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3702
Ikona - strzałka prawaStatut3530
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2485
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2830
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2729
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów2873
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2812
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów969
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny9361
Ikona - strzałka prawaBilcza20955
Ikona - strzałka prawaBrudzów9125
Ikona - strzałka prawaBrzeziny10746
Ikona - strzałka prawaChałupki8182
Ikona - strzałka prawaChmielowice9757
Ikona - strzałka prawaDębska Wola10844
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny7246
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny6701
Ikona - strzałka prawaDyminy9473
Ikona - strzałka prawaKawczyn6224
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny8534
Ikona - strzałka prawaLisów14593
Ikona - strzałka prawaŁabędziów8765
Ikona - strzałka prawaMorawica11775
Ikona - strzałka prawaNida6893
Ikona - strzałka prawaObice9437
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka9233
Ikona - strzałka prawaPodwole5750
Ikona - strzałka prawaRadomice I8129
Ikona - strzałka prawaRadomice II6841
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka9884
Ikona - strzałka prawaZaborze6447
Ikona - strzałka prawaZbrza8260
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM10105
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy10093
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert45754
Ikona - strzałka prawaMałe granty9218
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej3443
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe12960
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny10554
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd5676
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA1848
Ikona - strzałka prawaKONTAKT5531
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6943
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8037
Ikona - strzałka prawaArchiwum8496
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7259
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6163
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6160

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-03-25 14:35:11, zmian dokonał(a): Ewelina Malicka

WCAG 2.0 (Level AA)