Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1035008
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane22973
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie27771
Ikona - strzałka prawaHistoria6764
Ikona - strzałka prawaLokalizacja6838
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia5335
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica9679
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia426670
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe757935
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień1040
Ikona - strzałka prawa2017 r524
Ikona - strzałka prawaPetycje2373
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.747
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego7828
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna21436
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20026893
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3714
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy2811
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne3006
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20035562
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2448
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2715
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne2629
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20045590
Ikona - strzałka prawaRada gminy2904
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3337
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2878
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20055852
Ikona - strzałka prawaRada gminy2599
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2574
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2239
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał6359
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20077103
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4065
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3133
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20085754
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy4370
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2680
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20096313
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4038
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2596
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20105407
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3123
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2077
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji5333
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2240
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2103
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji5579
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2550
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2500
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok3339
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1957
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok4068
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2499
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1769
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok4166
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2822
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1901
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok4152
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2766
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1508
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji5023
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2455
Ikona - strzałka prawaRadni1915
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI2549
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1465
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20181420
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja4475
Ikona - strzałka prawa2015547
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi345
Ikona - strzałka prawaRada Gminy257
Ikona - strzałka prawa20161417
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1110
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1059
Ikona - strzałka prawa201721
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi17
Ikona - strzałka prawaRada gminy15
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej3116
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20068577
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20105581
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20113500
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20141909
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20144529
Ikona - strzałka prawaReferendum 20151394
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20151952
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151171
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica14976
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza15988
Ikona - strzałka prawaRok 20043193
Ikona - strzałka prawaRok 20052645
Ikona - strzałka prawaRok 20063131
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20071559
Ikona - strzałka prawaRok 20082017
Ikona - strzałka prawaRok 20091734
Ikona - strzałka prawaRok 20102624
Ikona - strzałka prawaRok 20111141
Ikona - strzałka prawaRok 20121370
Ikona - strzałka prawaRok 20131274
Ikona - strzałka prawaRok 20141484
Ikona - strzałka prawaRok 2015729
Ikona - strzałka prawaRok 2016229
Ikona - strzałka prawaRok 2017304
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201010306
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś4250
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała4473
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4235
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk4571
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki3683
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak4063
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk3862
Ikona - strzałka prawaJacek Osman4201
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik4317
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski3579
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk3661
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera4244
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik4585
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec3270
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło4497
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20146732
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20183454
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej2762
Ikona - strzałka prawaSołtysi8451
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej20851
Ikona - strzałka prawa20052794
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3109
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20145440
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20141053
Ikona - strzałka prawa2015 r.747
Ikona - strzałka prawa2016 r.1279
Ikona - strzałka prawa2017 r.496
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji11471
Ikona - strzałka prawarok 20042304
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty3869
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia3007
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca2652
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca2244
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia2372
Ikona - strzałka prawasesja 26 października2659
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada3008
Ikona - strzałka prawarok 20052783
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego1819
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca2447
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2186
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia2926
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja2636
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca2567
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia2650
Ikona - strzałka prawarok 20061708
Ikona - strzałka prawarok 20071944
Ikona - strzałka prawarok 20082432
Ikona - strzałka prawarok 20092720
Ikona - strzałka prawarok 20102231
Ikona - strzałka prawarok 20111119
Ikona - strzałka prawarok 20121309
Ikona - strzałka prawarok 20131330
Ikona - strzałka prawarok 20141326
Ikona - strzałka prawarok 2015563
Ikona - strzałka prawarok 2016426
Ikona - strzałka prawarok 2017209
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut10155
Ikona - strzałka prawaSprawozdania10563
Ikona - strzałka prawaWykonanie budżetu5218
Ikona - strzałka prawaRB-27s2307
Ikona - strzałka prawaRB-28s1955
Ikona - strzałka prawaKwota zobowiązań2646
Ikona - strzałka prawaKwoty dotacji2644
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych poręczeń2186
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3161
Ikona - strzałka prawaRb-NDS Kwarantalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2824
Ikona - strzałka prawaza 20101787
Ikona - strzałka prawaza 20111755
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1275
Ikona - strzałka prawaII Kwartał862
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał784
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał980
Ikona - strzałka prawaza 20121166
Ikona - strzałka prawaI Kwartał951
Ikona - strzałka prawaII Kwartał914
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał837
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1019
Ikona - strzałka prawaza 20131433
Ikona - strzałka prawaI Kwartał989
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1014
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1022
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał940
Ikona - strzałka prawaza 20141213
Ikona - strzałka prawaI Kwartał785
Ikona - strzałka prawaII Kwartał898
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał607
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał734
Ikona - strzałka prawaza 20151010
Ikona - strzałka prawaI Kwartał701
Ikona - strzałka prawaII Kwartał634
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał387
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał447
Ikona - strzałka prawaza 2016372
Ikona - strzałka prawaI kwartał177
Ikona - strzałka prawaII kwartał182
Ikona - strzałka prawaIII kwartał153
Ikona - strzałka prawaIV kwartał154
Ikona - strzałka prawaza 2017106
Ikona - strzałka prawaI kwartał95
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy21597
Ikona - strzałka prawa2005 r.4033
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2411
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2221
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu1954
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2123
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie1878
Ikona - strzałka prawa2006 r.4449
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2628
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2460
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2106
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2073
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2139
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2111
Ikona - strzałka prawa2007 r.4419
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu1783
Ikona - strzałka prawa2008 r.3725
Ikona - strzałka prawa2009 r.3488
Ikona - strzałka prawa2010 r.3509
Ikona - strzałka prawa2011 r.2845
Ikona - strzałka prawa2012 r.2590
Ikona - strzałka prawa2013 r.2556
Ikona - strzałka prawa2014 r.2005
Ikona - strzałka prawa2015 r.1585
Ikona - strzałka prawa2016 r.715
Ikona - strzałka prawa2017 r.270
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14311
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości15748
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny5575
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny3506
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych5955
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków6079
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa5134
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej3482
Ikona - strzałka prawaDotacje217
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7701
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3806
Ikona - strzałka prawaBilans z wykonania budżetu2844
Ikona - strzałka prawaBilans urzędu gminy i jednostek organizacyjnych3592
Ikona - strzałka prawaDług publiczny8784
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi8432
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku7658
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach24738
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska6140
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI GMINY MORAWICA 2010-20143852
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20205197
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami6832
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku7266
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200655760
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica23527
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu16738
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY3044
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH417
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek13517
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej6859
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej4631
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna2566
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo9402
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy4408
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2791
Ikona - strzałka prawaStatut3340
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2243
Ikona - strzałka prawaStatut2847
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2199
Ikona - strzałka prawaStatut2335
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania2844
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej2853
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy3731
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2397
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2092
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2221
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4533
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu2490
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3114
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2018
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej3233
Ikona - strzałka prawaGimnazjum1821
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2164
Ikona - strzałka prawaStatut2433
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3028
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3088
Ikona - strzałka prawaStatut3044
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3420
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3131
Ikona - strzałka prawaStatut2762
Ikona - strzałka prawaRegulaminy1961
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2252
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2189
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów2385
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2269
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny8381
Ikona - strzałka prawaBilcza19255
Ikona - strzałka prawaBrudzów8094
Ikona - strzałka prawaBrzeziny9516
Ikona - strzałka prawaChałupki7214
Ikona - strzałka prawaChmielowice8683
Ikona - strzałka prawaDębska Wola9623
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny6405
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny5774
Ikona - strzałka prawaDyminy8561
Ikona - strzałka prawaKawczyn5422
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny7674
Ikona - strzałka prawaLisów13448
Ikona - strzałka prawaŁabędziów7886
Ikona - strzałka prawaMorawica10720
Ikona - strzałka prawaNida5957
Ikona - strzałka prawaObice8518
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka8156
Ikona - strzałka prawaPodwole4929
Ikona - strzałka prawaRadomice I7229
Ikona - strzałka prawaRadomice II6050
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka8895
Ikona - strzałka prawaZaborze5628
Ikona - strzałka prawaZbrza7393
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM8055
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy8041
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert31164
Ikona - strzałka prawaMałe granty6480
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej2104
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe11662
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny9356
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd4682
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA348
Ikona - strzałka prawaKONTAKT3864
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6067
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian7050
Ikona - strzałka prawaArchiwum7171
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6088
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5342
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5398

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-07-26 14:50:36, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)