Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1054215
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane23250
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie28053
Ikona - strzałka prawaHistoria6845
Ikona - strzałka prawaLokalizacja6910
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia5382
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica9841
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia432037
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe772066
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień1419
Ikona - strzałka prawa2017 r664
Ikona - strzałka prawaPetycje2581
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.891
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego8020
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna21682
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20026974
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3779
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy2852
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne3069
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20035635
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2488
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2762
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne2669
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20045654
Ikona - strzałka prawaRada gminy2961
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3410
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2933
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20055935
Ikona - strzałka prawaRada gminy2653
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2616
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2272
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał6464
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20077160
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4108
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3163
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20085828
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy4421
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2722
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20096375
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4075
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2636
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20105471
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3163
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2112
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji5396
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2269
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2128
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji5651
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2589
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2530
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok3391
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1990
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok4124
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2534
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1825
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok4217
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2863
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1955
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok4290
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2805
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1548
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji5186
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2524
Ikona - strzałka prawaRadni1964
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI2690
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1529
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20181473
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja4712
Ikona - strzałka prawa2015591
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi400
Ikona - strzałka prawaRada Gminy279
Ikona - strzałka prawa20161548
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1219
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1101
Ikona - strzałka prawa2017159
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi149
Ikona - strzałka prawaRada gminy101
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej3165
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20068664
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20113575
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20105658
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20141961
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20144673
Ikona - strzałka prawaReferendum 20151451
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20152029
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151247
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica15171
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza16146
Ikona - strzałka prawaRok 20043264
Ikona - strzałka prawaRok 20052683
Ikona - strzałka prawaRok 20063173
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20071599
Ikona - strzałka prawaRok 20082056
Ikona - strzałka prawaRok 20091770
Ikona - strzałka prawaRok 20102675
Ikona - strzałka prawaRok 20111171
Ikona - strzałka prawaRok 20121411
Ikona - strzałka prawaRok 20131320
Ikona - strzałka prawaRok 20141522
Ikona - strzałka prawaRok 2015771
Ikona - strzałka prawaRok 2016270
Ikona - strzałka prawaRok 2017397
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201010379
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś4296
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała4528
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4283
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk4622
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki3737
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak4116
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk3915
Ikona - strzałka prawaJacek Osman4250
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik4364
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski3622
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk3711
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera4296
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik4634
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec3316
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło4555
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20146838
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20183678
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej2844
Ikona - strzałka prawaSołtysi8619
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej21091
Ikona - strzałka prawa20052848
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3159
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20145491
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20141112
Ikona - strzałka prawa2015 r.805
Ikona - strzałka prawa2016 r.1368
Ikona - strzałka prawa2017 r.664
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji11559
Ikona - strzałka prawarok 20042349
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty3942
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia3065
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca2710
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca2295
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia2424
Ikona - strzałka prawasesja 26 października2710
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada3084
Ikona - strzałka prawarok 20052822
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego1849
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca2492
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2230
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia2988
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja2678
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca2620
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia2697
Ikona - strzałka prawarok 20061752
Ikona - strzałka prawarok 20071994
Ikona - strzałka prawarok 20082478
Ikona - strzałka prawarok 20092756
Ikona - strzałka prawarok 20102268
Ikona - strzałka prawarok 20111152
Ikona - strzałka prawarok 20121342
Ikona - strzałka prawarok 20131369
Ikona - strzałka prawarok 20141363
Ikona - strzałka prawarok 2015621
Ikona - strzałka prawarok 2016467
Ikona - strzałka prawarok 2017278
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut10297
Ikona - strzałka prawaSprawozdania10710
Ikona - strzałka prawaBilans20
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat24
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji2702
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3223
Ikona - strzałka prawalata 2006-200922
Ikona - strzałka prawaza 20101833
Ikona - strzałka prawaza 20111791
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1309
Ikona - strzałka prawaII Kwartał893
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał807
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1008
Ikona - strzałka prawaza 20121228
Ikona - strzałka prawaI Kwartał991
Ikona - strzałka prawaII Kwartał952
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał880
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1059
Ikona - strzałka prawaza 20131474
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1020
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1055
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1061
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał992
Ikona - strzałka prawaza 20141265
Ikona - strzałka prawaI Kwartał818
Ikona - strzałka prawaII Kwartał930
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał665
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał797
Ikona - strzałka prawaza 20151103
Ikona - strzałka prawaI Kwartał758
Ikona - strzałka prawaII Kwartał674
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał431
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał503
Ikona - strzałka prawaza 2016434
Ikona - strzałka prawaI kwartał205
Ikona - strzałka prawaII kwartał212
Ikona - strzałka prawaIII kwartał185
Ikona - strzałka prawaIV kwartał200
Ikona - strzałka prawaza 2017164
Ikona - strzałka prawaI kwartał133
Ikona - strzałka prawaII kwartał19
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy21903
Ikona - strzałka prawa2005 r.4084
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2448
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2246
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu1976
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2170
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie1905
Ikona - strzałka prawa2006 r.4494
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2670
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2500
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2151
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2102
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2176
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2158
Ikona - strzałka prawa2007 r.4464
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu1835
Ikona - strzałka prawa2008 r.3767
Ikona - strzałka prawa2009 r.3524
Ikona - strzałka prawa2010 r.3562
Ikona - strzałka prawa2011 r.2901
Ikona - strzałka prawa2012 r.2635
Ikona - strzałka prawa2013 r.2739
Ikona - strzałka prawa2014 r.2130
Ikona - strzałka prawa2015 r.1747
Ikona - strzałka prawa2016 r.763
Ikona - strzałka prawa2017 r.339
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14461
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości15899
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny5639
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny3557
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych6041
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków6152
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa5189
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej3539
Ikona - strzałka prawaDotacje315
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne7782
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego3883
Ikona - strzałka prawaDług publiczny8886
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi8521
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku7749
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach25576
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska6245
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI GMINY MORAWICA 2010-20143913
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20205310
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami6968
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku7364
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200656929
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica23924
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu16825
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY3123
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH516
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek13635
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej6980
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej4770
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna2600
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo9498
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy4459
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2838
Ikona - strzałka prawaStatut3406
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2287
Ikona - strzałka prawaStatut2888
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2239
Ikona - strzałka prawaStatut2366
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania2881
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej2891
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy3808
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2440
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2130
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2267
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4559
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu2532
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3150
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2056
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej3295
Ikona - strzałka prawaGimnazjum1850
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2207
Ikona - strzałka prawaStatut2494
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3073
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3144
Ikona - strzałka prawaStatut3079
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3465
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3164
Ikona - strzałka prawaStatut2814
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2005
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2287
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2222
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów2415
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2317
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów53
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny8459
Ikona - strzałka prawaBilcza19417
Ikona - strzałka prawaBrudzów8177
Ikona - strzałka prawaBrzeziny9626
Ikona - strzałka prawaChałupki7267
Ikona - strzałka prawaChmielowice8810
Ikona - strzałka prawaDębska Wola9695
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny6490
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny5843
Ikona - strzałka prawaDyminy8636
Ikona - strzałka prawaKawczyn5482
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny7732
Ikona - strzałka prawaLisów13540
Ikona - strzałka prawaŁabędziów7960
Ikona - strzałka prawaMorawica10807
Ikona - strzałka prawaNida6028
Ikona - strzałka prawaObice8616
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka8256
Ikona - strzałka prawaPodwole5013
Ikona - strzałka prawaRadomice I7303
Ikona - strzałka prawaRadomice II6106
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka8989
Ikona - strzałka prawaZaborze5689
Ikona - strzałka prawaZbrza7456
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM8225
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy8212
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert31534
Ikona - strzałka prawaMałe granty6721
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej2229
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe11787
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny9437
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd4747
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA502
Ikona - strzałka prawaKONTAKT4026
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6145
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian7167
Ikona - strzałka prawaArchiwum7304
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6188
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5391
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5458

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-09-22 15:40:38, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)