Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1795997
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane28392
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie33018
Ikona - strzałka prawaHistoria8574
Ikona - strzałka prawaLokalizacja8819
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia6623
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica13746
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia551064
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe1050659
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień7468
Ikona - strzałka prawa2017 r2256
Ikona - strzałka prawa20181681
Ikona - strzałka prawa20191397
Ikona - strzałka prawa2020 r.763
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.3104
Ikona - strzałka prawaPetycje6119
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego12278
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna26328
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok6226
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4036
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2612
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji8433
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4216
Ikona - strzałka prawaRadni3277
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI6415
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3520
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20183103
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja12353
Ikona - strzałka prawa20151882
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1526
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1407
Ikona - strzałka prawa20163173
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2584
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2312
Ikona - strzałka prawa20173631
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2969
Ikona - strzałka prawaRada gminy1995
Ikona - strzałka prawa20183411
Ikona - strzałka prawaRada gminy2422
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok2188
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1505
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20107238
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej4785
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200610996
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20115171
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20143412
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20148679
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152987
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20153787
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152756
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20182866
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.1474
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20191280
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 2020770
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica19634
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201012114
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś5585
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała5855
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek5396
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk5954
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4869
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak5380
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk5081
Ikona - strzałka prawaJacek Osman5368
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik5919
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski4826
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk4899
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera5456
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik6427
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec4441
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło6072
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20148924
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20187992
Ikona - strzałka prawaRada Miejska 2018-20232397
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej4897
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej217
Ikona - strzałka prawaSołtysi12254
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej26032
Ikona - strzałka prawa20053997
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.4201
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20146480
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20142308
Ikona - strzałka prawa2015 r.2028
Ikona - strzałka prawa2016 r.2670
Ikona - strzałka prawa2017 r.2720
Ikona - strzałka prawa2018 r.358
Ikona - strzałka prawa2019 r.723
Ikona - strzałka prawa2020 r.361
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji14210
Ikona - strzałka prawarok 20043389
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty5850
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia6896
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca4087
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca3286
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia3585
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3877
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada4722
Ikona - strzałka prawarok 20053836
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2770
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca3824
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia3180
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia4207
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja3909
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca3788
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia3862
Ikona - strzałka prawarok 20062798
Ikona - strzałka prawarok 20073094
Ikona - strzałka prawarok 20083515
Ikona - strzałka prawarok 20093738
Ikona - strzałka prawarok 20103279
Ikona - strzałka prawarok 20112211
Ikona - strzałka prawarok 20122284
Ikona - strzałka prawarok 20132263
Ikona - strzałka prawarok 20142427
Ikona - strzałka prawarok 20151640
Ikona - strzałka prawarok 20161643
Ikona - strzałka prawarok 20171852
Ikona - strzałka prawarok 2018283
Ikona - strzałka prawarok 2019348
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych1721
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut12719
Ikona - strzałka prawaSprawozdania13551
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe jednostek442
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok71
Ikona - strzałka prawaBilans1351
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat1216
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji4006
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń4376
Ikona - strzałka prawalata 2006-20091030
Ikona - strzałka prawaza 20102848
Ikona - strzałka prawaza 20112744
Ikona - strzałka prawaI Kwartał2298
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1780
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1693
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2010
Ikona - strzałka prawaza 20122294
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1949
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1856
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1828
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał2026
Ikona - strzałka prawaza 20132529
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1872
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1952
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał2043
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1981
Ikona - strzałka prawaza 20142270
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1741
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1882
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1606
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1703
Ikona - strzałka prawaza 20152140
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1776
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1690
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1390
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1553
Ikona - strzałka prawaza 20161579
Ikona - strzałka prawaI kwartał1197
Ikona - strzałka prawaII kwartał1385
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1200
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1099
Ikona - strzałka prawaza 20171598
Ikona - strzałka prawaI kwartał1032
Ikona - strzałka prawaII kwartał1018
Ikona - strzałka prawaIII kwartał755
Ikona - strzałka prawaIV kwartał990
Ikona - strzałka prawaza 20181031
Ikona - strzałka prawaI kwartał761
Ikona - strzałka prawaII kwartał643
Ikona - strzałka prawaIII kwartał618
Ikona - strzałka prawaIV kwartał411
Ikona - strzałka prawaza 2019605
Ikona - strzałka prawaI kwartał337
Ikona - strzałka prawaII kwartał288
Ikona - strzałka prawaIII kwartał241
Ikona - strzałka prawaIV kwartał203
Ikona - strzałka prawaza 202072
Ikona - strzałka prawaI kwartał55
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy28234
Ikona - strzałka prawaSprawozdania240
Ikona - strzałka prawa2005 r.5560
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3635
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3301
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2908
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3252
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2890
Ikona - strzałka prawa2006 r.5876
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3916
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu3536
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu3200
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne3121
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie3268
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie3415
Ikona - strzałka prawa2007 r.5547
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu3035
Ikona - strzałka prawa2008 r.4926
Ikona - strzałka prawa2009 r.4682
Ikona - strzałka prawa2010 r.4735
Ikona - strzałka prawa2011 r.4072
Ikona - strzałka prawa2012 r.3835
Ikona - strzałka prawa2013 r.3980
Ikona - strzałka prawa2014 r.3521
Ikona - strzałka prawa2015 r.3234
Ikona - strzałka prawa2016 r.2282
Ikona - strzałka prawa2017 r.2685
Ikona - strzałka prawa2018 r.2447
Ikona - strzałka prawa2019 r.1033
Ikona - strzałka prawaOpinie354
Ikona - strzałka prawa2020 r.645
Ikona - strzałka prawaOpinie211
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty18743
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości21096
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny7492
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny5072
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych8677
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków8207
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa6742
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej4575
Ikona - strzałka prawaDotacje2648
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne9721
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego5219
Ikona - strzałka prawaDecyzje o środowiskowych uwarunkowaniach40609
Ikona - strzałka prawaDług publiczny11508
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi10270
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku9474
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska8198
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA5462
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20207422
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami9012
Ikona - strzałka prawaProjekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Morawica296
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku9268
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200677809
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego8360
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica30448
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu18551
Ikona - strzałka prawaKąpielisko679
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY4944
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH2389
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek16111
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo11523
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy5667
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3843
Ikona - strzałka prawaStatut5106
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3228
Ikona - strzałka prawaStatut3992
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane3233
Ikona - strzałka prawaStatut3366
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3928
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3954
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy5321
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3475
Ikona - strzałka prawaGimnazjum3131
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3283
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5473
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu3760
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach4208
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2954
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej4293
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2760
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3059
Ikona - strzałka prawaStatut3669
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach4197
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli4173
Ikona - strzałka prawaStatut4142
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania4579
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej4227
Ikona - strzałka prawaStatut4161
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2934
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna3847
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski3216
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów3342
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna3243
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów1790
Ikona - strzałka prawaSpółki255
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny10206
Ikona - strzałka prawaBilcza22390
Ikona - strzałka prawaBrudzów10120
Ikona - strzałka prawaBrzeziny11790
Ikona - strzałka prawaChałupki9074
Ikona - strzałka prawaChmielowice10473
Ikona - strzałka prawaDębska Wola11835
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny7915
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny7573
Ikona - strzałka prawaDyminy10265
Ikona - strzałka prawaKawczyn6971
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny10908
Ikona - strzałka prawaLisów15552
Ikona - strzałka prawaŁabędziów9482
Ikona - strzałka prawaMorawica12602
Ikona - strzałka prawaNida7724
Ikona - strzałka prawaObice11227
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka11183
Ikona - strzałka prawaPodwole6451
Ikona - strzałka prawaRadomice I8941
Ikona - strzałka prawaRadomice II7427
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka10774
Ikona - strzałka prawaZaborze7105
Ikona - strzałka prawaZbrza9041
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM12178
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy12073
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert59923
Ikona - strzałka prawaMałe granty12136
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej4526
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe14146
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny11333
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd6612
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA3044
Ikona - strzałka prawaKONTAKT6877
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7705
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8947
Ikona - strzałka prawaArchiwum9381
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8256
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6895
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6908

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-07-07 08:27:3, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)