Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3419722
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane35375
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie39564
Ikona - strzałka prawaHistoria11715
Ikona - strzałka prawaLokalizacja12001
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia9301
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica19053
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia702074
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe1400410
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień23312
Ikona - strzałka prawa2017 r4824
Ikona - strzałka prawa2018 r.4144
Ikona - strzałka prawa2019 r.3998
Ikona - strzałka prawa2020 r.3809
Ikona - strzałka prawa2021r.3168
Ikona - strzałka prawa2022 r.1276
Ikona - strzałka prawa2023 r.1593
Ikona - strzałka prawa2024 r.578
Ikona - strzałka prawaPetycje14153
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.7823
Ikona - strzałka prawaKontrole4292
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego23798
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna32435
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe9745
Ikona - strzałka prawa2017 rok2350
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe3106
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni2107
Ikona - strzałka prawa2018 rok2563
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe2238
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni2222
Ikona - strzałka prawa2019 rok4439
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe3909
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni2819
Ikona - strzałka prawa2020 rok4756
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe3816
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni3336
Ikona - strzałka prawa2021 rok3158
Ikona - strzałka prawa2022 rok3165
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe - Radni2129
Ikona - strzałka prawa2023 rok2775
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe2207
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 200614915
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej8371
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 201011091
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20118677
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20146447
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 201413259
Ikona - strzałka prawaReferendum 20156078
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20157496
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20155934
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20186300
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego w 2019 r.4718
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20194480
Ikona - strzałka prawaWYBORY PREZYDENCKIE 20203915
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Morawicy 20203297
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20232825
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające sołtysa sołectwa Bilcza930
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20243021
Ikona - strzałka prawaWybory posłów do Parlamentu Europejskiego 20241244
Ikona - strzałka prawaCOVID-193045
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20213327
Ikona - strzałka prawaNabór23241
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego3233
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia725
Ikona - strzałka prawaSygnalista822
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica25088
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza26522
Ikona - strzałka prawaRok 20203009
Ikona - strzałka prawaRok 20212630
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201015671
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś8094
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała8358
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek7698
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk8370
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki7315
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak7750
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk7383
Ikona - strzałka prawaJacek Osman7670
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik9013
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski7322
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk7525
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera7669
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik9017
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec6598
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło8791
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-201412135
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-201811845
Ikona - strzałka prawaRada Miejska 2018-20238258
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej8513
Ikona - strzałka prawaPosiedzenia3228
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej4746
Ikona - strzałka prawa20231209
Ikona - strzałka prawa20221644
Ikona - strzałka prawa20212148
Ikona - strzałka prawa20201892
Ikona - strzałka prawa20191853
Ikona - strzałka prawa20181894
Ikona - strzałka prawaSołtysi17811
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej32296
Ikona - strzałka prawa20056325
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.6477
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20148880
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20144587
Ikona - strzałka prawa2015 r.4380
Ikona - strzałka prawa2016 r.5045
Ikona - strzałka prawa2017 r.4954
Ikona - strzałka prawa2018 r.2555
Ikona - strzałka prawa2019 r.3105
Ikona - strzałka prawa2020 r.3278
Ikona - strzałka prawa2021 r.1417
Ikona - strzałka prawa2022 r.1997
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji18131
Ikona - strzałka prawarok 20045704
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty8407
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia9319
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca6480
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca5391
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia5759
Ikona - strzałka prawasesja 26 października6143
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada7691
Ikona - strzałka prawarok 20055988
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego4885
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca6340
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia5242
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia6534
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja6101
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca5956
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia6137
Ikona - strzałka prawarok 20065173
Ikona - strzałka prawarok 20075563
Ikona - strzałka prawarok 20085934
Ikona - strzałka prawarok 20096057
Ikona - strzałka prawarok 20105670
Ikona - strzałka prawarok 20114585
Ikona - strzałka prawarok 20124582
Ikona - strzałka prawarok 20134580
Ikona - strzałka prawarok 20144854
Ikona - strzałka prawarok 20153910
Ikona - strzałka prawarok 20163944
Ikona - strzałka prawarok 20174300
Ikona - strzałka prawarok 20182520
Ikona - strzałka prawarok 20192674
Ikona - strzałka prawarok 20201577
Ikona - strzałka prawarok 20211714
Ikona - strzałka prawarok 20221406
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych7456
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaSprawozdania18485
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe jednostek3332
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok2137
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok1637
Ikona - strzałka prawaza 2021 rok1097
Ikona - strzałka prawaza 2022 rok722
Ikona - strzałka prawaza 2023 rok85
Ikona - strzałka prawaBilans4266
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat3901
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji7201
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń6897
Ikona - strzałka prawaza 2006-20093330
Ikona - strzałka prawaza 20105112
Ikona - strzałka prawaza 20115066
Ikona - strzałka prawaI Kwartał4476
Ikona - strzałka prawaII Kwartał3888
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał3765
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał4171
Ikona - strzałka prawaza 20124658
Ikona - strzałka prawaI Kwartał4105
Ikona - strzałka prawaII Kwartał4048
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał4032
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał4171
Ikona - strzałka prawaza 20134811
Ikona - strzałka prawaI Kwartał3903
Ikona - strzałka prawaII Kwartał4155
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał4105
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał4105
Ikona - strzałka prawaza 20144552
Ikona - strzałka prawaI Kwartał3973
Ikona - strzałka prawaII Kwartał4050
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał3729
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał3837
Ikona - strzałka prawaza 20154412
Ikona - strzałka prawaI Kwartał3871
Ikona - strzałka prawaII Kwartał3913
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał3516
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał3694
Ikona - strzałka prawaza 20163878
Ikona - strzałka prawaI kwartał3380
Ikona - strzałka prawaII kwartał3498
Ikona - strzałka prawaIII kwartał3380
Ikona - strzałka prawaIV kwartał3151
Ikona - strzałka prawaza 20173880
Ikona - strzałka prawaI kwartał3165
Ikona - strzałka prawaII kwartał3335
Ikona - strzałka prawaIII kwartał2993
Ikona - strzałka prawaIV kwartał3137
Ikona - strzałka prawaza 20183556
Ikona - strzałka prawaI kwartał2916
Ikona - strzałka prawaII kwartał2794
Ikona - strzałka prawaIII kwartał2750
Ikona - strzałka prawaIV kwartał2497
Ikona - strzałka prawaza 20193156
Ikona - strzałka prawaI kwartał2397
Ikona - strzałka prawaII kwartał2304
Ikona - strzałka prawaIII kwartał2315
Ikona - strzałka prawaIV kwartał2304
Ikona - strzałka prawaza 20202570
Ikona - strzałka prawaI kwartał2238
Ikona - strzałka prawaII kwartał1864
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1725
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1773
Ikona - strzałka prawaza 20212034
Ikona - strzałka prawaI kwartał1553
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1272
Ikona - strzałka prawaII kwartał1391
Ikona - strzałka prawaIII kwartał1392
Ikona - strzałka prawaIV kwartał1300
Ikona - strzałka prawaza 20221432
Ikona - strzałka prawaI kwartał1008
Ikona - strzałka prawaII kwartał779
Ikona - strzałka prawaIII kwartał829
Ikona - strzałka prawaIV kwartał797
Ikona - strzałka prawaza 2023872
Ikona - strzałka prawaI kwartał699
Ikona - strzałka prawaII kwartał473
Ikona - strzałka prawaIII kwartał343
Ikona - strzałka prawaIV kwartał251
Ikona - strzałka prawaza 202426
Ikona - strzałka prawaI kwartał19
Ikona - strzałka prawaStatut16247
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy36144
Ikona - strzałka prawaWPF1615
Ikona - strzałka prawaSprawozdania2726
Ikona - strzałka prawa2005 r.8830
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu5820
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu5488
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu4913
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne5257
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie5043
Ikona - strzałka prawa2006 r.8989
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu6288
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu5643
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu5398
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne5336
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie5422
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie6191
Ikona - strzałka prawa2007 r.7981
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu5216
Ikona - strzałka prawa2008 r.7444
Ikona - strzałka prawa2009 r.7044
Ikona - strzałka prawa2010 r.7240
Ikona - strzałka prawa2011 r.6611
Ikona - strzałka prawa2012 r.6400
Ikona - strzałka prawa2013 r.6433
Ikona - strzałka prawa2014 r.6123
Ikona - strzałka prawa2015 r.5843
Ikona - strzałka prawa2016 r.4884
Ikona - strzałka prawa2017 r.5834
Ikona - strzałka prawa2018 r.5217
Ikona - strzałka prawa2019 r.4108
Ikona - strzałka prawaOpinie2515
Ikona - strzałka prawa2020 r.3864
Ikona - strzałka prawaOpinie2320
Ikona - strzałka prawa2021 r.2927
Ikona - strzałka prawaOpinie1662
Ikona - strzałka prawa2022 r.1543
Ikona - strzałka prawaOpinie1177
Ikona - strzałka prawa2023 r.1126
Ikona - strzałka prawaOpinie744
Ikona - strzałka prawaI kwartał626
Ikona - strzałka prawaII kwartał474
Ikona - strzałka prawaIII kwartał344
Ikona - strzałka prawaIV kwartał223
Ikona - strzałka prawa2024 r.500
Ikona - strzałka prawaOpinie353
Ikona - strzałka prawaI kwartał60
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty24546
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości28551
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny10718
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny7936
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych13440
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków12502
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa9921
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej6901
Ikona - strzałka prawaDotacje8625
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne13240
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego7638
Ikona - strzałka prawaDecyzje o środowiskowych uwarunkowaniach66428
Ikona - strzałka prawaDług publiczny16073
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi13550
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku12623
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska11530
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI MIASTA I GMINY MORAWICA8318
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 202010871
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami12419
Ikona - strzałka prawaProjekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla Gminy Morawica3379
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku12533
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 2006107226
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego35562
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica46658
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu21697
Ikona - strzałka prawaKąpielisko3693
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaSamorządowe Centrum Kultury i Biblioteka w Morawicy2472
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY8348
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH5494
Ikona - strzałka prawaWykaz szkół i placówek niepublicznych2997
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek19863
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo14997
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy8321
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa5834
Ikona - strzałka prawaStatut7360
Ikona - strzałka prawaGimnazjum5216
Ikona - strzałka prawaStatut6234
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane5287
Ikona - strzałka prawaStatut5324
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania5982
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej5979
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy7766
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa5658
Ikona - strzałka prawaGimnazjum5095
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne5333
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej7656
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu5848
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach6413
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa5062
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej6205
Ikona - strzałka prawaGimnazjum4714
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne4990
Ikona - strzałka prawaStatut5723
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach6400
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli7022
Ikona - strzałka prawaStatut6314
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania6763
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej6703
Ikona - strzałka prawaStatut6175
Ikona - strzałka prawaRegulaminy4890
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna5851
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski5243
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów5258
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna5135
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów5038
Ikona - strzałka prawaSpółki3276
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny13897
Ikona - strzałka prawaBilcza27821
Ikona - strzałka prawaBrudzów13592
Ikona - strzałka prawaBrzeziny15370
Ikona - strzałka prawaChałupki12531
Ikona - strzałka prawaChmielowice13345
Ikona - strzałka prawaDębska Wola15627
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny11271
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny11888
Ikona - strzałka prawaDyminy13168
Ikona - strzałka prawaKawczyn9927
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny14164
Ikona - strzałka prawaLisów19091
Ikona - strzałka prawaŁabędziów12379
Ikona - strzałka prawaMorawica15849
Ikona - strzałka prawaNida10840
Ikona - strzałka prawaObice14240
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka14330
Ikona - strzałka prawaPodwole9527
Ikona - strzałka prawaRadomice I11782
Ikona - strzałka prawaRadomice II10600
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka14123
Ikona - strzałka prawaZaborze10165
Ikona - strzałka prawaZbrza11963
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM17130
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy16456
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert90166
Ikona - strzałka prawaMałe granty20777
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej8857
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi678
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie z realizacji programu współpracy547
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe17735
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny14402
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd9794
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA7964
Ikona - strzałka prawaProgram Czyste Powietrze2514
Ikona - strzałka prawaKONTAKT11979
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10661
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12440
Ikona - strzałka prawaArchiwum13153
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego11763
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów10241
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi10316

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2024-06-12 15:22:40, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)