Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1200714
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane25479
Ikona - strzałka prawaInformacje o gminie30186
Ikona - strzałka prawaHistoria7530
Ikona - strzałka prawaLokalizacja7617
Ikona - strzałka prawaOsiągnięcia5852
Ikona - strzałka prawaHerb Gminy Morawica11153
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia477866
Ikona - strzałka prawaPrzetargi i zapytania ofertowe897340
Ikona - strzałka prawaPlan postępowań o udzielenie zamówień3768
Ikona - strzałka prawa2017 r1436
Ikona - strzałka prawa2018789
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.1816
Ikona - strzałka prawaPetycje4114
Ikona - strzałka prawaKonsultacje aktów prawa miejscowego9732
Ikona - strzałka prawaOferta inwestycyjna23545
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20027668
Ikona - strzałka prawaRada Gminy4372
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy3342
Ikona - strzałka prawaJednostki Organizacyjne3687
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20036290
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2940
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy3285
Ikona - strzałka prawajednostki organizacyjne3226
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20046407
Ikona - strzałka prawaRada gminy3509
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4190
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne3584
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20056609
Ikona - strzałka prawaRada gminy3188
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy2981
Ikona - strzałka prawaJednostki organizacyjne2693
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2006 IV Kwartał7232
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20077755
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy4546
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3578
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20086510
Ikona - strzałka prawaUrząd Gminy4998
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3117
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20096998
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi4514
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3025
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20106154
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3625
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2501
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - Zakończenie kadencji6104
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2715
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2548
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2011 - Rozpoczęcie kadencji6362
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2998
Ikona - strzałka prawaRada Gminy3007
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2010 rok4108
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2380
Ikona - strzałka prawaOświadczenie majątkowe za 2011 rok4724
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2949
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2275
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2012 rok4870
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3280
Ikona - strzałka prawaRada Gminy2331
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2013 rok5145
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3307
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1956
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2014 rok - zakończenie kadencji6815
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi3289
Ikona - strzałka prawaRadni2538
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe rozpoczęcie VII KADENCJI4107
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi2301
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20182083
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe VII kadencja7972
Ikona - strzałka prawa20151092
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi812
Ikona - strzałka prawaRada Gminy716
Ikona - strzałka prawa20162318
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1841
Ikona - strzałka prawaRada Gminy1591
Ikona - strzałka prawa20172216
Ikona - strzałka prawaPracownicy samorządowi1701
Ikona - strzałka prawaRada gminy1166
Ikona - strzałka prawa2018384
Ikona - strzałka prawaRada gminy227
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej3754
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20069661
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu 20114276
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20106369
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20142559
Ikona - strzałka prawaWYBORY DO RAD GMIN, RAD POWIATÓW I SEJMIKÓW WOJEWÓDZTW ORAZ WÓJTÓW, BURMISTRZÓW I PREZYDENTÓW MIAST 20146765
Ikona - strzałka prawaReferendum 20152137
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20152829
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151943
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20181566
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy Morawica16757
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza17512
Ikona - strzałka prawaRok 20043894
Ikona - strzałka prawaRok 20053232
Ikona - strzałka prawaRok 20063576
Ikona - strzałka prawaUrząd gminy
Ikona - strzałka prawaZarządzenie nr 25
Ikona - strzałka prawaRok 20072079
Ikona - strzałka prawaRok 20082497
Ikona - strzałka prawaRok 20092224
Ikona - strzałka prawaRok 20103126
Ikona - strzałka prawaRok 20111543
Ikona - strzałka prawaRok 20121797
Ikona - strzałka prawaRok 20131726
Ikona - strzałka prawaRok 20141928
Ikona - strzałka prawaRok 20151292
Ikona - strzałka prawaRok 2016888
Ikona - strzałka prawaRok 20171146
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2006-201011064
Ikona - strzałka prawaJanusz Wojtyś4810
Ikona - strzałka prawaZygmunt Domagała5075
Ikona - strzałka prawaPiotr Dudek4696
Ikona - strzałka prawaStanisław Jędrzejczyk5191
Ikona - strzałka prawaStanisław Kubicki4206
Ikona - strzałka prawaAndrzej Kusak4677
Ikona - strzałka prawaŁukasz Piwowarczyk4391
Ikona - strzałka prawaJacek Osman4730
Ikona - strzałka prawaMarianna Parlicka-Słowik4978
Ikona - strzałka prawaStanisław Pietrzykowski4174
Ikona - strzałka prawaKrzysztof Strąk4208
Ikona - strzałka prawaKrystyna Siekiera4809
Ikona - strzałka prawaWaldemar Wójcik5638
Ikona - strzałka prawaBogusław Stokowiec3751
Ikona - strzałka prawaDamian Zegadło5219
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2010-20147764
Ikona - strzałka prawaRada Gminy 2014-20186000
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miejskiej3693
Ikona - strzałka prawaSołtysi10041
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej23053
Ikona - strzałka prawa20053301
Ikona - strzałka prawaV kadencja 2006-2010r.3596
Ikona - strzałka prawaVI kadencja 2010-20145885
Ikona - strzałka prawaVII kadencja 20141641
Ikona - strzałka prawa2015 r.1287
Ikona - strzałka prawa2016 r.1947
Ikona - strzałka prawa2017 r.1758
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji12646
Ikona - strzałka prawarok 20042773
Ikona - strzałka prawasesja 26 luty4754
Ikona - strzałka prawasesja 22 kwietnia3707
Ikona - strzałka prawasesja 14 czerwca3460
Ikona - strzałka prawasesja 29 lipca2747
Ikona - strzałka prawasesja 29 sierpnia2955
Ikona - strzałka prawasesja 26 października3221
Ikona - strzałka prawasesja 30 listopada3861
Ikona - strzałka prawarok 20053275
Ikona - strzałka prawasesja 28 lutego2200
Ikona - strzałka prawasesja 30 marca3125
Ikona - strzałka prawasesja 7 kwietnia2581
Ikona - strzałka prawasesja 29 kwietnia3540
Ikona - strzałka prawasesja 31 maja3220
Ikona - strzałka prawasesja 28 czerwca3137
Ikona - strzałka prawasesja 28 sierpnia3099
Ikona - strzałka prawarok 20062148
Ikona - strzałka prawarok 20072403
Ikona - strzałka prawarok 20082848
Ikona - strzałka prawarok 20093145
Ikona - strzałka prawarok 20102691
Ikona - strzałka prawarok 20111538
Ikona - strzałka prawarok 20121741
Ikona - strzałka prawarok 20131721
Ikona - strzałka prawarok 20141782
Ikona - strzałka prawarok 20151061
Ikona - strzałka prawarok 2016935
Ikona - strzałka prawarok 20171010
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych30
Ikona - strzałka prawaPrawo i budżet
Ikona - strzałka prawaStatut11311
Ikona - strzałka prawaSprawozdania11773
Ikona - strzałka prawaBilans483
Ikona - strzałka prawaRachunek zysków i strat452
Ikona - strzałka prawaWykaz wymaganych zobowiązań, poręczeń, dotacji3185
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielenia ulg, odroczeń, umorzeń3632
Ikona - strzałka prawalata 2006-2009420
Ikona - strzałka prawaza 20102300
Ikona - strzałka prawaza 20112179
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1661
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1264
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1179
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1363
Ikona - strzałka prawaza 20121648
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1363
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1300
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1208
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1415
Ikona - strzałka prawaza 20131865
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1364
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1355
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1431
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1333
Ikona - strzałka prawaza 20141676
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1154
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1266
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał1007
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał1137
Ikona - strzałka prawaza 20151537
Ikona - strzałka prawaI Kwartał1203
Ikona - strzałka prawaII Kwartał1081
Ikona - strzałka prawaIII Kwartał817
Ikona - strzałka prawaIV Kwartał953
Ikona - strzałka prawaza 2016916
Ikona - strzałka prawaI kwartał601
Ikona - strzałka prawaII kwartał626
Ikona - strzałka prawaIII kwartał568
Ikona - strzałka prawaIV kwartał626
Ikona - strzałka prawaza 2017809
Ikona - strzałka prawaI kwartał474
Ikona - strzałka prawaII kwartał394
Ikona - strzałka prawaIII kwartał125
Ikona - strzałka prawaIV kwartał220
Ikona - strzałka prawaza 2018237
Ikona - strzałka prawaI kwartał149
Ikona - strzałka prawaII kwartał53
Ikona - strzałka prawaIII kwartał41
Ikona - strzałka prawaBudżet gminy24210
Ikona - strzałka prawa2005 r.4691
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu2969
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2686
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2371
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2710
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2311
Ikona - strzałka prawa2006 r.5016
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa do budżetu3196
Ikona - strzałka prawaDochody budżetu2950
Ikona - strzałka prawaWydatki budżetu2603
Ikona - strzałka prawaInwestycje roczne2511
Ikona - strzałka prawaInwestycje wieloletnie2632
Ikona - strzałka prawaRb-NDS kwartalne sprawozdanie o nadwyżce/deficycie2621
Ikona - strzałka prawa2007 r.4921
Ikona - strzałka prawaInformacja opisowa z wykonania budżetu2366
Ikona - strzałka prawa2008 r.4219
Ikona - strzałka prawa2009 r.4017
Ikona - strzałka prawa2010 r.4087
Ikona - strzałka prawa2011 r.3433
Ikona - strzałka prawa2012 r.3121
Ikona - strzałka prawa2013 r.3239
Ikona - strzałka prawa2014 r.2704
Ikona - strzałka prawa2015 r.2388
Ikona - strzałka prawa2016 r.1418
Ikona - strzałka prawa2017 r.1459
Ikona - strzałka prawa2018 r.749
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty16102
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości17792
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny6354
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny4147
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych6897
Ikona - strzałka prawaOpłata za wodę i odprowadzanie ścieków6812
Ikona - strzałka prawaOpłata za posiadanie psa5771
Ikona - strzałka prawaStawka opłaty targowej4014
Ikona - strzałka prawaDotacje1269
Ikona - strzałka prawaMienie komunalne8520
Ikona - strzałka prawaInformacja o stanie mienia komunalnego4375
Ikona - strzałka prawaDług publiczny9896
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy z organizacjami pozarządowymi9346
Ikona - strzałka prawaPubliczny dostępny wykaz danych o środowisku8540
Ikona - strzałka prawaDecyzja o środowiskowych uwarunkowaniach32819
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska7028
Ikona - strzałka prawaPROGRAM OPIEKI NAD ZABYTKAMI GMINY MORAWICA 2010-20144549
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Gminy Morawica do roku 20206295
Ikona - strzałka prawaPlan Gospodarki Odpadami7823
Ikona - strzałka prawaRegulamin utrzymania czystości i porządku8133
Ikona - strzałka prawaMiejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Gminy Morawica 200666353
Ikona - strzałka prawaObowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego2408
Ikona - strzałka prawaZmiana studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Morawica26420
Ikona - strzałka prawaProgram usuwania azbestu17532
Ikona - strzałka prawaJednostki Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaREJESTR INSTYTUCJI KULTURY3866
Ikona - strzałka prawaREJESTR ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH1317
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek14671
Ikona - strzałka prawaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej8012
Ikona - strzałka prawaZakład Gospodarki Komunalnej6056
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna3036
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo10349
Ikona - strzałka prawaZespół Placówek Oświatowych w Morawicy4932
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa3239
Ikona - strzałka prawaStatut4062
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2658
Ikona - strzałka prawaStatut3379
Ikona - strzałka prawaLiceum Profilowane2616
Ikona - strzałka prawaStatut2842
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3297
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej3341
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Bilczy4447
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2846
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2504
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2663
Ikona - strzałka prawaPlan Pracy Rady Pedagogicznej4905
Ikona - strzałka prawaStatut zespołu3097
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Brzezinach3584
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa2418
Ikona - strzałka prawaPlan pracy wychowawczej3780
Ikona - strzałka prawaGimnazjum2203
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2571
Ikona - strzałka prawaStatut3074
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Obicach3532
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Dębskiej Woli3532
Ikona - strzałka prawaStatut3539
Ikona - strzałka prawaWewnątrzszkolny System Oceniania3936
Ikona - strzałka prawaSzkoła Podstawowa w Woli Morawickiej3583
Ikona - strzałka prawaStatut3397
Ikona - strzałka prawaRegulaminy2386
Ikona - strzałka prawaRada Pedagogiczna2720
Ikona - strzałka prawaSamorząd Uczniowski2642
Ikona - strzałka prawaPomoc materialna dla uczniów2776
Ikona - strzałka prawaBiblioteka Szkolna2722
Ikona - strzałka prawaRejestr dziennych opiekunów785
Ikona - strzałka prawaSołectwa
Ikona - strzałka prawaBieleckie Młyny9178
Ikona - strzałka prawaBilcza20670
Ikona - strzałka prawaBrudzów8923
Ikona - strzałka prawaBrzeziny10487
Ikona - strzałka prawaChałupki7993
Ikona - strzałka prawaChmielowice9594
Ikona - strzałka prawaDębska Wola10554
Ikona - strzałka prawaDrochów Dolny7098
Ikona - strzałka prawaDrochów Górny6549
Ikona - strzałka prawaDyminy9284
Ikona - strzałka prawaKawczyn6082
Ikona - strzałka prawaKuby Młyny8391
Ikona - strzałka prawaLisów14324
Ikona - strzałka prawaŁabędziów8607
Ikona - strzałka prawaMorawica11558
Ikona - strzałka prawaNida6718
Ikona - strzałka prawaObice9272
Ikona - strzałka prawaPiaseczna Górka9011
Ikona - strzałka prawaPodwole5603
Ikona - strzałka prawaRadomice I7963
Ikona - strzałka prawaRadomice II6694
Ikona - strzałka prawaWola Morawicka9691
Ikona - strzałka prawaZaborze6281
Ikona - strzałka prawaZbrza8104
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe
Ikona - strzałka prawaTPZM9732
Ikona - strzałka prawaTPMOD w Morawicy9722
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert42196
Ikona - strzałka prawaMałe granty8736
Ikona - strzałka prawaNabór do komisji konkursowej3217
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta i Gminy
Ikona - strzałka prawaInformacje podstawowe12715
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny10315
Ikona - strzałka prawaElektroniczny Urząd5465
Ikona - strzałka prawaKARTYU USŁUG - DOKUMENTY DO POBRANIA1551
Ikona - strzałka prawaKONTAKT5206
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6794
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian7851
Ikona - strzałka prawaArchiwum8271
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7077
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5994
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6029

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-12-12 15:32:35, zmian dokonał(a): Ewelina Malicka

WCAG 2.0 (Level AA)