Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

Zbieranie statystyk

Skład Rady Miejskiej w Morawicy kadencja 2018-2023

Cygan Leszek

Domagała Tomasz - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Morawicy

Frankowicz Wiesław

Jamorska-Kurek Alicja

Jędrzejczyk Michał (21.11.2018 r. – 17.06.2020 r.)

Król Sebastian

Kruk Bartosz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Morawicy

Pajączkowski Paweł

Piecyk Marcin

Pietrzyk Dorota

Strąk Krzysztof

Wojda Łukasz

Woźniak Damian - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Morawicy

Znój Ryszard

Żołądek Robert

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta i Gminy Morawica
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Paweł Marcjan (Kolegium redakcyjne)
Data wytworzenia:
2018-12-18
Data publikacji:
2018-12-18
Data ostatniej zmiany:
2020-09-11

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-09-25 14:01:47, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)