Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY MORAWICA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Morawica

Ikona statystyk

Zbieranie statystyk

WYBORY SAMORZĄDOWE 2006

 

 

WYNIKI GŁOSOWANIA

 

Kandydaci do Rady Gminy
w Morawicy

Liczba osób uprawnionych

Liczba osób biorących udział w głosowaniu

Liczba ważnie oddanych głosów

Liczba oddanych głosów na poszczególnych kandydatów

OKRĘG NR 1

(Brzeziny)

Dziewięcki Waldemar

 

 

1.556

 

 

645

 

 

635

179

Domagała Wanda Maria

64

Wojtyś Janusz

287

Zegadło Damian Karol

275

Pisarek Zygmunt Wojciech

194

OKRĘG NR 2

(Bilcza, Kuby Młyny, Dyminy Granice)

Pobocha Józef

 

 

2.196

 

 

919

 

 

903

203

Domagała Zygmunt

493

Kubicki Grzegorz

220

Wójcik Waldemar

370

Cygan Leszek Jan

191

Stokowiec Bogusław

266

OKRĘG NR 3

(Morawica, Łabędziów, Piaseczna Górka, Bieleckie Młyny)

Żołądek Piotr

 

 

1.792

 

 

882

 

 

852

 

131

Szczukiewicz Helena

173

Ogorzałek Marek Piotr

83

Pabian Jarosław Sebastian

82

Jędraszek Karol Rajmund

212

Kusak Andrzej

320

Parlicka-Słowik Marianna

310

OKRĘG NR 4

(Wola Morawicka)

Szałas Witold

 

699

 

372

 

359

159

Pietrzykowski Stanisław Piotr

200

OKRĘG NR 5

(Radomice I i II)

Zawadzka Justyna

 

404

 

246

 

243

82

Sabat Dorota

65

Strąk Krzysztof

96

OKRĘG NR 6

(Brudzów, Zaborze, Lisów)

Rożkowicz Władysław Stanisław

 

817

 

304

 

299

73

Miszczyk Adam

68

Osman Jacek

158

OKRĘG NR 7

(Obice)

Siekiera Krystyna

 

516

 

185

 

178

93

Zawadzki Stanisław

85

OKRĘG NR 8

(Drochów Dolny, Drochów Górny, Chałupki)

Możdżyński Krzysztof

 

541

 

150

 

146

56

Piwowarczyk Łukasz

90

OKRĘG NR 9

(Dębska Wola, Kawczyn, Chmielowice, Zbrza)

Dudek Piotr

 

 

1.096

 

 

434

 

 

428

167

Pakuła Zofia

67

Adamiec Czesław

117

Jędrzejczyk Stanisław

134

Szewczyk Marcin

125

OKRĘG NR 10

(Nida)

Kubicki Stanisław

 

361

 

177

 

179

110

Znój Józef

69

 

KANDYDACI NA WÓJTA GMINY MORAWICA

 

Kandydaci

na Wójta Gminy Morawica

Liczba uprawnionych do głosowania

Liczba osób, którym wydano karty do głosowania

Liczba ważnie oddanych głosów

Liczba uzyskanych głosów/ %

 

Buras Marian

 

9.978

 

4.313

 

4.245

3.640 (84%)

 

Lach Andrzej

605 (16%)

 

Kandydaci

 

OKW Nr 1

OKW Nr 2

OKW Nr 3

OKW Nr 4

OKW Nr 5

OKW Nr 6

OKW Nr 7

RAZEM – liczba otrzymanych głosów

Buras

 

1.048

858

226

272

343

619

274

3.640

Lach

 

182

55

17

56

74

197

24

605

 

 

 

FREKWENCJA 43.2%

 

 

Kandydaci do sejmiku z terenu Gminy Morawica

 

Lista Nr 10 – KOMITET WYBORCZY POLSKA PARTIA PRACY

Kowalczyk Genowefa Barbara - 17

Lista Nr 11 – KWW MŁODZI RAZEM

Karyś Tomasz - 84

Lista Nr 12 – KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W. LUBAWSKI

Świt Grzegorz Sławomir –1.087

 

Kandydaci do rady powiatu z terenu Gminy Morawica

 

Lista Nr 1 – Komitet Wyborczy PSL

Lach Andrzej - 303

Ruchała Zofia - 176

Sołtys Marian - 112

Polit Ryszard Andrzej - 10

Mazur Marian - 222

Lista Nr 5 – KW Platforma Obywatelska RP

Piękny Zbigniew - 101

Domagała Ewa Katarzyna - 58

Lista Nr 6 – KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

Kowalski Stanisław - 112

Malecha Małgorzata - 191

Kubicki Jacek - 50

Basąg Władysława - 153

Lista Nr 15 – KWW „Samorząd Powiatu Kieleckiego”

Pietrzczyk Lucjan Marek – 1.252

Kuzia Jacek Andrzej - 610

Pabian Dariusz Stanisław - 182

 

 

 

Ogłoszenia

 

Pierwsze posiedzenie komisji odbędzie się 23.10.2006r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Morawicy o godzinach:
9.00-OKW NR 1,2

11:00-OKW NR 3,4,5

13:00-OKW NR 6,7

 

DYŻURY GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W MORAWICY

06.10.2006 r. (piątek)                        14:00 - 18:00

 

09.10.2006 r. (poniedziałek)              13:00 - 18:00

 

10.10.2006 r. (wtorek)                      13:00 - 18:00

 

11.10.2006 r. (środa)                         13:00 - 18:00

 

12.10.2006 r. (czwartek)                    13:00 - 18:00

 

13.10.2006 r. (piątek)                         13:00 - 24:00   

 

16.10.2006 r. (poniedziałek)               14:00 - 18:00

 

17.10.2006 r. (wtorek)                        13:00 - 18:00

 

18.10.2006 r. (środa)                          14:00 - 24:00

 

 

SKŁAD

OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ  Nr 1

w Morawicy

 

 

1.       Anna Kosałka

2.       Ewa Znój

3.       Teresa Orlińska

4.       Edyta Lutwin

5.       Marian Lulkowski

6.       Wiesława Kułaga

7.       Zdzisław Stokowiec

8.       Kazimiera Szałas

9.      Teresa Badowska

 

SKŁAD

OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ  Nr 2

w Bilczy

 

 

1.       Seweryn Banasik

2.       Piotr Szałas

3.       Jan Musiał

4.       Dariusz Szewczyk

5.       Małgorzata Luzyńska

6.       Zdzisław Borek

7.       Anna Znój

8.       Marek Gil

9.       Urszula Wróblewska

 

SKŁAD

OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ  Nr 3

w Radomicach

 

 

1.       Wiktor Radomski

2.       Jakub Znój

3.       Teresa Rozpara

4.       Marian Tworek

5.       Zofia Strójwąs

6.       Władysław Strójwąs

7.       Szymon Piecyk

8.       Małgorzata Buras

9.      Edyta Włodarska

 

SKŁAD

OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ  Nr 4

w Obicach

 

 

1.       Marta Dziewięcka

2.       Wojciech Mirasiewicz

3.       Ewa Rogowska

4.       Jan Gajda

5.       Renata Sobieraj

6.       Iwona Koźbiał

7.       Marta Kmiecik

8.       Dariusz Szymoniak

9.       Jerzy Węgrzyn

 

SKŁAD

OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ  Nr 5

w Debskiej Woli

 

 

1.       Elżbieta Znój

2.       Barbara Wójcik

3.       Joanna Więckowska

4.       Magdalena Bielecka

5.       Alicja Markowicz

6.       Marzena Dziewięcka

7.       Henryka Sutowicz

8.       Jacek Piecyk

9.      Irena Bisaga

 

SKŁAD

OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ  Nr 6

w Brzezinach

 

 

1.       Lidia Korban

2.       Stanisław Sławeta

3.       Marek Kruk

4.       Józef Stokowiec

5.       Zofia Znój

6.       Krzysztof Strójwąs

7.       Barbara Kanarek

8.       Agnieszka Staszewska

9.       Halina Walaszczyńska

 

SKŁAD

OBWODOWEJ  KOMISJI  WYBORCZEJ  Nr 7

w Lisowie

 

 

1.       Dorota Tworek

2.       Barbara Choroś

3.       Leszek Soja

4.       Janusz Jabłoński

5.       Teresa Paszkowska

6.       Beata Grabowska

7.       Beata Znój

8.       Mateusz Kubicki

9.      Małgorzata Sabat

 

 

 

 

 

 

 

 

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta i Gminy Morawica
Informację wytworzył:
Kolegium Redakcyjne
Informację wprowadził:
Kolegium Redakcyjne
Data wytworzenia:
 
Data publikacji:
2006-10-19
Data ostatniej zmiany:
2006-11-14

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-07-26 14:50:36, zmian dokonał(a): Paweł Marcjan

WCAG 2.0 (Level AA)